BRYAN PETERSON – NAUČTE SE FOTOGRAFOVAT STREET PHOTO | PŘEDNÁŠKA PRAHA

Přednáška již proběhla – děkujeme za účast a těšíme se na další setkání!

SLEVA 30% na poslední místa!
Původně 750,- nyní 525,- Kč

Při platbě použij kód BRYANPRAHA

Místo: Praha – Smíchov, Centrum Node5
Datum: 2.7.2022 (sobota)
Čas: 14:30 – 17:00 (přednáška a autogramiáda)
Cena: 750 Kč

POZOR! Pro členy FOTOKLUBOVNA.cz sleva 50%! Ušetříte 375 CZK – staňte se naším členem ješte dnes a okamžite začněte využívat všechny další výhody!

Naučte se fotografovat „street“ kreativně s Bryanem Petersonem!

Exkluzivní přednáška Bryana Petersona připravena na základě jeho nejnovější knihy „Understanding Street Photography“, která vychází na americký trh v červnu 2022 a brzy poté také v ČR.

Přednáška světoznámého fotografa a autora knižních bestsellerů, podle kterých se naučily fotit milióny lidí.

Bryan po delší pauze konečně opět zavítá do Čech, aby se osobně podělil o své dlouholeté fotografické zkušenosti. Během přednášky objasní, proč některé fotografie zaujmou diváka více než jiné a prozradí, jak se naučit vidět a fotografovat kreativně street záběry. Těšit se můžete na množství dechberoucích snímků, na příběhy, jak fotografie vznikly, dozvíte se jedinečné a praktické rady, jak rozšířit své fotografické možnosti a obzory. Bryanova velmi milá osobnost a jeho jedinečný humor vás jistě osloví, stejně tak, jak oslovuje fotografické nadšence po celém světě. Neváhejte a využijte nevšední příležitost setkat se s Bryanem tváří v tvář a zarezervujte si své místo ještě dnes!

V průběhu přednášky vás Bryan provede světem kreativních možností zachycení brilantních scén na snímcích pořízených po celém světě, od pulzujících ulic indického Váránasí, až po přeplněné chodníky Karlova mostu v Praze a mnoho dalších koutů světa a zasvětí vás do tajemství kreativní expozice a správného načasování pro zachycení působivých fotografií.

Součástí přednášky bude prostor pro kladení otázek z publika, můžete se tak zeptat na vše, co vás zajímá.

Po skončení přednášky Bryan rád setrvá v kruhu svých milých kolegů fotografů a bude následovat autogramiáda.

Přednáška bude v angličtině se simultánním překladem do slovenštiny, o který se postará Bryanův dlouholetý přítel, spolupracovník a nadšený fotograf Patrik Banas. Přesnost překladu, včetně fotografické terminologie, bude tak zaručena.

POZOR! Počet účastníků je omezen kapacitou prostor – zarezervujte si své místo včas!

Jazyk / překlad: Anglický jazyk (Bryan), překlad do slovenského jazyka (Patrik a Monika Banas). Jedinečná příležitost, protože pro účast není nutná znalost angličtiny, všechny diskuse a vaše dotazy budou hned přeložené.

PARTNEŘI:

FOTOKLUBOVNA.cz  kreativní fotokomunita fotografických nadšenců všech úrovní! Otevřená, přátelská, inspirativní <3


VFFOTO.com – skvělé filtry pro každé světlo! Vyzkoušejte si skvělou foto inovaci – magnetické filtry pro absolutně snadnou a pohodlnou práci!

Vydavatelství ZONER PRESS – www.zonerpress.cz

Co je zahrnuto v ceně vstupenky:

 • přednáška Bryana Petersona
 • překladatel z/do angličtiny
 • přístup na autogramiádu
 • možnost vyhrát slevové kupóny na nákup knih z nakladatelství Zoner
 • poukaz na 20% slevu na online PPSOP.cz kurzy (hodnota až téměř 700 Kč! v závislosti od kurzu)
 • prezentační stánek společnosti ZONER PRESS a možnost zakoupit si knižní publikace
 • prezentační stánek společnosti VFFOTO a možnost vyzkoušet a zakoupit si magnetické filtry a další fotopříslušenství

Často kladené otázky – FAQ

Je možné zakoupit vstupenku přímo na místě?
Ne, vstupenku na přednášku je nutné koupit online před začátkem přednášky. Akceptujeme platby pomocí kreditních a debetních karet.

Jak se dostanu na přednášku? Je v blízkosti zastávka MHD nebo parkoviště?
Přednáška sa koná v Coworkingovém centru Node5 na Praze Smichov (klikni zde pro mapu). Metrem, tramvají nebo busem na zastávku „Na Knížecí” a 5 minut chůze na adresu Radlická 180/50 (ze zastávky Anděl 9 minut). Auto se dá zaparkovat na hlídaném parkovišti Anděl vedle Radlické kulturní sportovny (vjezd z ulice „Za Ženskými domovy”). Parkovné není součástí vstupného.

Jak se můžu spojit s organizátory, pokud mám nějaké dotazy?
Napište nám kdykoliv na náš email – info@ppsop.cz nebo WhatsApp, rádi poradíme a na vaše dotazy zodpovíme. 

Mám si přinést vstupenku s sebou?
Ano, vstupenku je nutné mít a prokázat se s ní při vstupu v místě konání přednášky. Jako vstupenka slouží faktura s čárovým kódem, kterou po nákupu obdržíte na svůj e-mail. Můžete si ji vytisknout nebo ukázat na mobilním telefonu při vstupu. Tady je ukázka vstupenky.

Můžu zakoupenou vstupenku vrátit?
Bohužel, zpětně odkoupit nebo vrátit zaplacenou sumu není možné. Pokud se nebudete moci zúčastnit, doporučujeme vstupenku nabídnout k prodeji a nebo někomu darovat – setkání s Bryanem je jedinečný zážitek.

Je moje vstupenka (zaplacená registrace na přednášku) přenosná na jinou osobu?
Samozrejmě. Pokud se nemůžete zúčastnit, budeme rádi, pokud za sebe pošlete někoho jiného. Mimochodem – vstupenka na tuto přednášku je skvělým dárkem pro nadšeného fotografa!

Je to OK, když jméno na lístku nebo moje registrace nesedí se jménem osoby, která se zúčastní přednášky?
Ano – viz předchozí bod. Vaše vstupenka (zaplacená registrace na přednášku) je plně přenosná.

V jakém jazyce bude přednáška?
Bryan bude vést svoji přednášku v angličtině, ale bude simultánně překládána do slovenštiny Bryanovým dlouholetým spolupracovníkem a přítelem Patrikem Banasem, který zaručí přesný překlad včetně „fotografické hantýrky“. PS: Bryan se česky zatím jen učí – viz toto video 😉

Podmínky

 • Vaše místo je závazně rezervováno v momentě uhrazení ceny vstupenky v plné výši.
 • V neočekávaném případě zrušení přednášky z naší strany z jakéhokoliv důvodu vám bude vaše platba za vstupenku/y vrácena v plné výši.
 • Nebereme zodpovědnost za jakékoli škody nebo utrpěnou újmu účastníků přednášky, která vyústila z aktivit, na které nemáme žádný vliv a nebylo možné jim předejít.
 • Přednášku organizuje PPSOP.cz a vaše účast je dobrovolná a z vlastního rozhodnutí.
 • Zarezervování si svého místa na přednášce slouží jako objednávka u PPSOP.cz (Aperture Production / pixien photography) a zároveň slouží jako souhlas se Všeobecními obchodními podmínkami, které naleznete zde.

Scroll to top