JAK TO U NÁS FUNGUJE?

ONLINE Škola Perfektní Fotografie Bryana Petersona je celosvětovou jedničkou v online fotografickém vzdělávání. Naše kurzy ke své spokojenosti absolvovali úplní začátečníci, kteří vstoupili do fascinujícího světa fotografie s novým fotoaparátem, touží mít větší kontrolu nad svými výslednými fotografiemi a chtějí opustit sice pohodlný, ale určitě ne dokonalý způsob focení v automatickém módu svého fotoaparátu i amatérští nadšenci či pokročilí fotografové, skrátka všichni ti, co hledají způsob, jak mít vždy co nejlepší snímky, aby skvělé záběry nebyly jen dílem náhody.  A všichni ti, kteří by rádi “fotili mnohem lépe a kreativněji”, ale nevědí jak!

Zakladatelem naší školy, garantem a zároveň autorem a instruktorem některých našich kurzů je světoznámý forograf Bryan F. Peterson. Bryan je fotografem víc než 30 let a učitelem fotografie už víc než 20 let. Jeho vzdělávací styl je jedinečný a je pro všechny zárukou, že se kreativní a zábavnou formou dostanou na fotografickou úroveň, o jaké vždy snili. Kromě toho je Bryan autorem celosvětově nejlépe prodávaných knih o fotografování Naučte se exponovat kreativně, Naučte se vidět kreativně a mnohých dalších. V našem instruktorském tímu je však mnoho dalších skvělých fotografů – to vám garantujeme!

Obrovskou přidanou hodnotou online Školy Perfektní Fotografie je jedinečná a léty prověřená metodika vzdělávání založená na 3 základních pilířích:

LEKCE A TEORIE

Každý týden obdržíte lekci na učité téma s detailním, ale zároveň velmi srozumitelným popisem dané tématiky. Lekce bude vysvětlena nejen teoreticky, ale součástí budou i mnohé ukázkové fotografie a skvělá instruktážní videa jak na to. Toto nazýváme “Teoretická část“.

PRAKTICKÉ ZADÁNÍ

S lekcí zároveň dostanete zadání úlohy a máte další týden na to, abyste nafotili záběry, které vyžadují aplikování informací nastudovaných v lekci. To je vaše “Praktická část“.

ZPĚTNÁ VAZBA

K vašemu zadání získáte od instruktorů  zpětnou vazbu – profesionální a férové hodnocení vašich fotografií s mnoha radami a tipy. To je “Vzdělávací část“, kde také získávate praktické zkušenosti a výrazně se zlepšujete.

No a taky máte neustále, tedy 24 hodin denně, přístup do diskusního fóra OaO (otázky a odpovědi) vašeho kurzu, kde se můžete libovolně ptát studentů a hlavně instruktorů na jakýkoliv dotaz související s danou lekcí, nebo i na cokoliv jiného souvisejícího s fotografováním – ať už z vašeho zadání, nebo i mimo lekce.

Všechny tyto tři kroky se budou opakovat každý týden, po celou dobu trvání kurzu! Přístup do kurzu (materiály lekce, zadání, fotografie, videa, OaO forum) vám však zůstane celý další rok po jeho oficiálním ukončení.

Z PORTFOLIA NAŠICH KURZŮ SI VYBERTE ZDE!

Garantujeme vám, že tento způsob vzdělávání vám dodá nejen teoretické informace o každé probírané tematice, ale díky zadání vás “donutí” vytáhnout a poznávat svůj fotoaparát a FOTOGRAFOVAT. To vše samozřejmě zábavně, plně podle vašeho vlastního harmonogramu, vaším tempem a u vás doma nebo kdekoliv, kde budete mít přístup k internetu. Samozřejmostí je plně lokalizované prostředí a lekce v češtině nebo slovenštině.

Garantujeme 100 % spokojenost.

My všichni ve Škole Perfektní Fotografie chceme, abyste byli maximálně spokojeni s úrovní fotografického vzdělávání, které poskytujeme. Proto, abychom si byli jistí, že budete spokojeni, garantujeme vám tuto spokojenost na 100%. Pokud nejste úplně spokojeni se svým kurzem, tak nám to prosím dejte vědět před před otevřením druhé lekce a my vám vrátíme školné v plné výši.

Bryan F Peterson & tým PPSOP.cz


Zakladatel a instruktor: Bryan Peterson

Bryan je fotografem víc než 30 let a učitelem fotografie už víc než 20 let. Jeho vzdělávací styl je jedinečný a je pro všechny zárukou, že se kreativní a zábavnou formou dostanou na fotografickou úroveň, o jaké vždy snili. Kromě toho je Bryan autorem celosvětově nejlépe prodávaných knih o fotografování Naučte se exponovat kreativně, Naučte se vidět kreativně, Naučte se fotografovat detail kreativně, Naučte se použít expoziční čas kreativně. Bryan je Američan a momentálně žije v Seattle, USA. Bryanovu práci najdete na jeho WEBu a aktuální projekty můžete sledovat na jeho profilu na FACEBOOKu.


Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí.

Velmi si vážíme Vaší důvěry a klademe zásadní důraz na ochranu Vašich osobních údajů při jejich zpracování. Veškeré osobní údaje zpracováváme výlučně v souladu s právními předpisy, upravujícími ochranu osobních údajů.
O našich podmínkách zpracování a ochrany osobních údajů si můžete přečíst zde.

Scroll to top