JAK TO U NÁS FUNGUJE?

ONLINE Škola Perfektní Fotografie Bryana Petersona je celosvětovou jedničkou v online fotografickém vzdělávání. Naše kurzy ke své spokojenosti absolvovali úplní začátečníci, kteří vstoupili do fascinujícího světa fotografie s novým fotoaparátem, touží mít větší kontrolu nad svými výslednými fotografiemi a chtějí opustit sice pohodlný, ale určitě ne dokonalý způsob focení v automatickém módu svého fotoaparátu i amatérští nadšenci či pokročilí fotografové, skrátka všichni ti, co hledají způsob, jak mít vždy co nejlepší snímky, aby skvělé záběry nebyly jen dílem náhody.  A všichni ti, kteří by rádi „fotili mnohem lépe a kreativněji“, ale nevědí jak!

Zakladatelem naší školy, garantem a zároveň autorem a instruktorem některých našich kurzů je světoznámý forograf Bryan F. Peterson. Bryan je fotografem víc než 30 let a učitelem fotografie už víc než 20 let. Jeho vzdělávací styl je jedinečný a je pro všechny zárukou, že se kreativní a zábavnou formou dostanou na fotografickou úroveň, o jaké vždy snili. Kromě toho je Bryan autorem celosvětově nejlépe prodávaných knih o fotografování Naučte se exponovat kreativně, Naučte se vidět kreativně a mnohých dalších. V našem instruktorském tímu je však mnoho dalších skvělých fotografů – to vám garantujeme!

Obrovskou přidanou hodnotou online Školy Perfektní Fotografie je jedinečná a léty prověřená metodika vzdělávání založená na 3 základních pilířích:

LEKCE A TEORIE

Každý týden obdržíte lekci na učité téma s detailním, ale zároveň velmi srozumitelným popisem dané tématiky. Lekce bude vysvětlena nejen teoreticky, ale součástí budou i mnohé ukázkové fotografie a skvělá instruktážní videa jak na to. Toto nazýváme „Teoretická část„.

PRAKTICKÉ ZADÁNÍ

S lekcí zároveň dostanete zadání úlohy a máte další týden na to, abyste nafotili záběry, které vyžadují aplikování informací nastudovaných v lekci. To je vaše „Praktická část„.

ZPĚTNÁ VAZBA

K vašemu zadání získáte od instruktorů  zpětnou vazbu – profesionální a férové hodnocení vašich fotografií s mnoha radami a tipy. To je „Vzdělávací část„, kde také získávate praktické zkušenosti a výrazně se zlepšujete.

No a taky máte neustále, tedy 24 hodin denně, přístup do diskusního fóra OaO (otázky a odpovědi) vašeho kurzu, kde se můžete libovolně ptát studentů a hlavně instruktorů na jakýkoliv dotaz související s danou lekcí, nebo i na cokoliv jiného souvisejícího s fotografováním – ať už z vašeho zadání, nebo i mimo lekce.

Všechny tyto tři kroky se budou opakovat každý týden, po celou dobu trvání kurzu! Přístup do kurzu (materiály lekce, zadání, fotografie, videa, OaO forum) vám však zůstane celý další rok po jeho oficiálním ukončení.

Z PORTFOLIA NAŠICH KURZŮ SI VYBERTE ZDE!

Garantujeme vám, že tento způsob vzdělávání vám dodá nejen teoretické informace o každé probírané tematice, ale díky zadání vás „donutí“ vytáhnout a poznávat svůj fotoaparát a FOTOGRAFOVAT. To vše samozřejmě zábavně, plně podle vašeho vlastního harmonogramu, vaším tempem a u vás doma nebo kdekoliv, kde budete mít přístup k internetu. Samozřejmostí je plně lokalizované prostředí a lekce v češtině nebo slovenštině.

Garantujeme 100 % spokojenost


My všichni ve Škole Perfektní Fotografie chceme, abyste byli maximálně spokojeni s úrovní fotografického vzdělávání, které poskytujeme. Proto, abychom si byli jistí, že budete spokojeni, garantujeme vám tuto spokojenost na 100%. Pokud nejste úplně spokojeni se svým kurzem, tak nám to prosím dejte vědět před otevřením druhé lekce a my vám vrátíme školné v plné výši.

Bryan F Peterson & tým PPSOP.cz


Často kladené dotazy

Jsme si vědomi, že nabídka míst, kde se můžete stát lepším fotografem, je široká. Proto se snažíme být jedineční a nabízet vám jen to nejlepší! Hodnotné materiály do kurzů připravili renomovaní a světoznámí fotografové, kteří jsou zcela otevřeni podělit se o své dlouholeté fotografické zkušenosti a poskytnout vám hodnotnou a férovou zpětnou vazbu k vašim fotografiím.
Poznejte jedinečnost našeho online vzdělávání a přidejte se k nám do online kurzů PPSOP.cz, garantujeme vám spokojenost a hlavně výsledky.

Musím být online v určitý konkrétní čas?

Všechny naše kurzy jsou online, výuka tedy probíhá výhradně přes internet. K absolvování kurzu budete potřebovat počítač s připojením na internet, nebo alespoň dočasný přístup k počítači s internetem, abyste si mohli prohlédnout své lekce a nahrát své fotografie pro zpětnou vazbu. Není však nutné, abyste byli online v konkrétní čas, kurz je flexibilní a prostředí kurzu je vám po jeho otevření k dispozici, kdykoliv se přihlásíte.

Můžu si zvolit jiné datum kurzu, než na jaký jsem se přihlásil/a?

Ano, jakmile s blížícím se datumem začátku kurzu zjistíte, že vám termín nevyhovuje, ozvěte se nám a dohodneme se.

Lze vyměnit zakoupený kurz nakonec za jiný?

Většinou ano, ale závisí na konkrétním požadavku, neváhejte nás kontaktovat.

Zůstanou mi k dispozici materiály kurzu a přístup do prostředí i po skončení kurzu?

Ano, materiály kurzu vám zůstávají k dispozici a přístup do prostředí kurzu máte ještě 1 rok po jeho absolvování.

V jakém jazyce jsou materiály kurzu a průběh samotného kurzu?

Prostředí kurzu je v českém jazyce, materiály kurzu jsou dle daného kurzu v českém nebo slovenském jazyce a stejně tak i komunikace v rámci kurzu.

Nestíhám nafotografovat zadání, odjíždím na dovolenou a nebudu online, rozbil se mi fotoaparát…

Žádný problém. Napište do OaO fóra vašemu instruktorovi, vždy se dá dohodnout. Termín odevzdání zadání můžeme posunout, lekci poslat předem a všechno vyřešíme k vaší spokojenosti. Jsme flexibilní a zvládneme jakoukoliv specifickou situaci, která nastane. Neváhejte se ozvat.

Jak kontaktovat své instruktory?

Instruktory můžete kontaktovat přes fórum Otázek a Odpovědí s jakýmkoliv dotazem týkajícím se fotografování. Samozřejmě, doporučujeme a přímo vás vyzýváme, abyste fórum využili i na diskusi s vašimi spolustudenty z fotokurzu, kteří jsou úplně stejní nadšenci do fotografování jako vy. Zde můžete do libovůle diskutovat o fotografování. Právě tam můžete položit instruktorům a spolužákům z kurzu dotazy, které vás zajímají, či podělit se se svými zkušenostmi a zjištěními. Poznejte nové přátele v prostředí, které vás bude vzdělávat, ale zároveň vás bude bavit. Určitě tam bude někdo, kdo má podobnou zkušenost nebo už vyřešil podobný technický problém apod.

Co znamená vaše 100% garance spokojnosti“?

Na vaší spokojenosti nám velmi záleží a garantujeme vám ji. Pokud však vám styl a způsob našeho vzdělávání nebude vyhovovat, s kurzem nebudete spokojeni a dáte nám to vědět před otevřením druhé lekce, vrátíme vám školené v plné výši. Viz info zde.

Budu v kurzu sám, nebo jak velká bude naše skupina?

Každý termín a každý kurz je jiný a na tuto otázku neumíme odpovědět dopředu. Obvykle se velikost studijní skupiny pohybuje okolo 3-20 studentů. Ale vždy tam vládne skvělá atmosféra :))

Jakou formou a v jakém jazyce dostanu zpětnou vazbu ke svým fotografiím?

Je dost pravděpodobné, že jedním z hlavních důvodů, proč jste tady, je možnost získat hodnocení a zpětnou vazbu od fotografických velikánů a jedinečných instruktorů. Ano, toto je také jeden z důvodů, proč jsou právě tady v naší škole. Nejen fotografování, ale i možnost učit a být instruktory, je jejich záliba a vášeň. Poskytnou vám velmi otevřenou zpětnou vazbu, která jde přímo k věci. Poctivé hodnocení, které nemlátí prázdnou slámu dokola. Jsme již přece dospělí a nepotřebujeme chodit kolem horké kaše a vést sladké řečičky jako u vaší tetičky a jejích fotek z dovolené, že ano?!
Zpětnou vazbu obdržíte písemnou formou nebo video formou, v českém nebo slovenském jazyce.

Nedaří se mi přihlásit, asi jsem zapomněl heslo, nebo je nějaký jiný problém…

Heslo resetujte, pokud nepomůže, napište email na Studentský servis: info@ppsop.cz

Jaké jsou možnosti platby?

Naše kurzy je možné platit běžnou platební kartou (VISA, MASTERCARD, AMEX, DISCOVER apod …). Bankovní převody nejsou podporovány.

Kde si mohu přečíst vaše všeobecné obchodní podmínky?

Naše Všeobecné obchodní podmínky jsou shrnuty zde. Souhlas s těmito podmínkami je vyžadován při zakoupení každého našeho kurzu.

Jaké jsou vaše podmínky zpracování a ochrany osobních údajů?

Na ochraně vašich osobních údajů nám velmi záleží! Podrobněji si o našem přístupu k ochraně soukromí našich studentů a klientů můžete přečíst zde.


Zakladatel a instruktor: Bryan Peterson

Bryan Peterson portret foto vyssi rozliseni

Bryan je fotografem víc než 35 let a učitelem fotografie už víc než 25 let. Jeho vzdělávací styl je jedinečný a je pro všechny zárukou, že se kreativní a zábavnou formou dostanou na fotografickou úroveň, o jaké vždy snili. Kromě toho je Bryan autorem celosvětově nejlépe prodávaných knih o fotografování (více jak milion prodaných kopií) Naučte se exponovat kreativně, Naučte se vidět kreativně, Naučte se fotografovat detail kreativně, Naučte se použít expoziční čas kreativně a dalších. Je zakladatelem online fotografické školy Bryan Peterson School Of Photography www.BPSOP.com a její české a slovenské verze Škola Perfektní Fotografie www.PPSOP.cz. Bryanovu práci najdete na jeho WEBu a aktuální projekty můžete sledovat na jeho profilu na FACEBOOKu nebo INSTAGRAMu. Bryan je NIKON chlapík.


Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí.

Velmi si vážíme Vaší důvěry a klademe zásadní důraz na ochranu Vašich osobních údajů při jejich zpracování. Veškeré osobní údaje zpracováváme výlučně v souladu s právními předpisy, upravujícími ochranu osobních údajů.
O našich podmínkách zpracování a ochrany osobních údajů si můžete přečíst zde.

Scroll to top