KREATIVNÍ FOTOTECHNIKY – NOVINKA!

Instruktoři: Monika a Patrik Banas

Délka kurzu: 4 týdny
Cena: 3.490 CZK

Připravujeme!
Předpokládaný termín otevření březen 2021

Všechno, co potřebujete, abyste nafotili něco extra – mimo zaběhnuté koleje a s wow výsledkem! Novinka roku 2021!

Stále hledáte něco nového a kreativní, co by se vyplatilo s fotoaparátem vyzkoušet, abyste vaše záběry trochu okořenili a aby mezi ostatními vynikly? Máte pocit, že nevíte, co fotit, že všechno už bylo nafocené a že na skvělé záběry je nutná drahá fotografická výbava? Zdá se vám, že je kolem vás příliš mnoho nepoužitelných fotografických tipů, které v konečném důsledku dopadnou bez požadovaného efektu? Někdy však stačí jen jednoduchý nápad a to, co opravdu potřebujete na to, abyste nafotili něco extra, je chuť fotografovat, experimentovat a zabavit se – ve skvělé a inspirativní komunitě stejně naladěných spolufotografů!

Vyzkoušeli jsme za vás desítky fotografických technik, vybrali jsme opravdu jen ty nejlepší a nejzábavnější a zpracovali jsme je do přehledných a jedinečných materiálů tohoto kurzu od těch nejjednodušších až po ty komplikovanější, ale stále pro všechny dostupné – v každé lekci si zkrátka každý najde to své! “Jsem fotograf a ne počítačový grafik” říkává Bryan a my jsme si také toto heslo vzali za své – je tolik věcí, které se dají vyzkoušet s fotoaparátem v ruce! Poslechněte volání fotografické divočiny a přidejte se i vy k nám do tohoto kurzu! Ukážeme vám, jak vystoupit mimo zaběhnuté koleje s wow výsledkem. Tento kurz vás zkrátka bude bavit!

Instruktor: Monika Banas

Monika začala fotografovat jako devítiletá s fotoaparátem Zenit a fotografování bylo jako hobby vždy součástí jejího života. Po přestěhování za velkou louži se začala fotografování věnovat do hloubky, absolvovala mnoho fotografických kurzů (mezi jinými i víceré v rámci PPSOP.com) a workshopů u známých fotografů a následně začala spolupracovat s fotografem Bryanem Petersonem a Scottym Stulbergem i jako instruktor. Od té doby se fotografii intenzivně věnuje řadu let, profesně osm let jako fotograf se zaměřením na portrétovou fotografii.
Ve volném čase ráda zachytává na paměťové karty i všechny běžné věci kolem nás a věnuje se různým fotografickým projektům (napřiklad Fotoprojekt 52). Miluje Nikon a sklo 85mm f/1.4. Žije a fotografuje v USA. Její práci najdete na WEBu a aktuální dění můžete sledovat na FACEBOOKu nebo na BLOGu.

Instruktor: Patrik Banas

Patrik je profesionální, zanícený a dlouholetý fotograf. Působí jako instruktor, poskytuje individuální kurzy pro začátečníky i pokročilé s digitální zrcadlovkou a také organizuje zážitkové a cestovatelské foto workshopy do nádherných oblastí světa (např. Toskánsko, Provensálsko, Praha…). Bryanův styl vzdělávání ho velmi zaujal a ovlivnil a spolupracuje s Bryanem už více než deset let. Patrik pochází ze Slovenska, žil pět let v Praze a momentálně žije v St. Louis, Missouri. Má rád objektiv 24-70mm, street foto, krajinu a zbožňuje focení s dlouhou uzávěrkou. Patrikovu práci najdete na jeho WEBu a aktuální projekty můžete sledovat na BLOGu nebo na FACEBOOKu.


Scroll to top