FOTOPROJEKT 52 | PPSOP.cz

Fotoprojekt 52 – 52 týdnů v roce, každý týden jedno téma, každý týden jedna fotografie!

Přidejte se do fotoskupiny online Školy Perfektní Fotografie PPSOP.cz věnované již od roku 2015 týdenním fotografickým výzvám. Rádi fotografujete? I my! Přidejte se k nám! Naše skupina je na Facebooku, rádi se tam s vámi budeme setkávat!

© Mária Ševecová, P52

O co přesně jde? Fotoprojekt 52 je projekt, kdy je každý týden v průběhu roku vyhlášené nějaké fotografické téma a je jen na vás, jako ho zpracujete. Na jeho nafocení máte následující týden až do vyhlášení nového tématu. Vaše fotografie potom vložíte do fotografické skupiny, kde budete mít zároveň možnost si prohlédnout fotografie ostatních účastníků zapojených do Fotoprojektu.

Jaká témata například vyhlašujeme? Zkuste popřemýšlet, jak byste nafotili např: Souvisí se zvukem, Óda na domácí spotřebič, Epicentrum, Nocturno nálada, Muž, Začíná písmenem N, Strašidelné, Černobílý svět, Jedničky a nuly, Podzimní portrét, Oranžová, Ve zdravém těle zdravý duch, Čokoláda…

Takto skvěle některá témata pojali naši členové skupiny Fotoprojekt 52 | PPSOP.cz

Téma „Medový týden“

Téma „Óda na domácí spotřebič“

Téma „Ve větru“

Téma „Černo žluté kontrasty“

Téma „Čokoláda“

Téma „Obdélník“

Téma „Spirála“

Téma „O kávě“

Zde jsou praktické detaily:

  • Ve skupině si tykáme 😉
  • Vyhlášení týdenních témat vždy ve čtvrtek
  • V tomto fotoprojektu jde o fotografickou výzvu – fotografie musí být nafocena AKTUÁLNÍ AŽ PO vyhlášení tématu – buďte fér k ostatním!
  • Nahrání JEDNÉ fotografie, kterou jste v daný týden nafotili na dané téma
  • Fotky z archivu nevkládejte, pokud vás téma neoslovilo nebo nestíháte nic nafotit, týden vynechejte. Smyslem projektu je přijmout téma jako výzvu a jít ho nafotit po vyhlášení a ne vytahovat archivní záběry.

Fotografie vkládejte PŘÍMO na Stěnu / Zeď / Wall skupiny Fotoprojekt 52.**

You keep shooting! Foťte s námi!

Fotoprojekt 52 vedou instruktoři PPSOP.cz

Monika Banas

Patrik Banas

Přečtěte si o Fotoprojektu 52, jeho začátcích a podívejte se na zajímavá čísla spojená s Fotoprojektem 52. Článek najdete na našem blogu – klik zde.

** Vložením vaší fotografie do této skupiny zároveň dáváte souhlas, že www.ppsop.cz může vaši fotografii použít na svém blogu, hlavní FB stránce apod. – PPSOP se zavazuje VŽDY uvést vás jako autora, autorská práva vám samozřejmě zůstávají. Pokud cítíte potřebu nás kontaktovat, nedělejte to prostřednictvím zpráv na soukromé profily adminů – napište nám email na info@ppsop.cz!

UPOZORNĚNÍ: Příspěvky vulgární, urážlivé nebo jinak nevhodné či porušující pravidla budou vymazány bez varování. Admin je admin.


Scroll to top