O NÁS – SEZNAMTE SE S NÁMI

Všichni v naší škole, od instruktorů, překladatelů až po tvůrce webových stránek, jsou náruživí fotografové. Žijeme a dýcháme fotografií, v noci sníme o fotografování.

Naše poslání je velmi jednoduché. Bez ohledu na to, jak těžké pro vás může být překonání fotografických nástrah, my vám je pomůžeme zdolat. Všichni ve Škole Perfektní Fotografie chtějí být osobně zodpovědní za to, že se vám bude dařit fotografovat tak, jak jste vždy chtěli. Nebudeme před vámi nic schovávat a to včetně toho, že se s vámi podělíme o tajemství používaná „profíky“.

Pokud hledáte jasné a výstižné fotografické vzdělávání, BEZ veškeré té „technické hantýrky“, tak se určitě budete chtít přidat k nám! Pokud hledáte SMYSLUPLNOU ZPĚTNOU VAZBU k vašim záběrům, která přijde ve správném čase, tak se určitě budete chtít přidat k nám! Pokud hledáte místo, kde NEBUDETE VE STRESU a prostředí, kde vás budou brát takového, jaký jste, tak se určitě přidejte k nám. Pokud hledáte kurzy, kde KREATIVNÍ MYŠLENÍ JE NEJEN VÍTANÉ, ALE DOKONCE PODPOROVANÉ, tak jste na správném místě! Nikde jinde není snaha získat perfektní záběr zábavnější, víc podnětná a víc ceněná jako právě zde u nás, ve Škole Perfektní Fotografie. A co se týká vašeho plánovaného fotografického úspěchu, tak vězte, že všichni naši instruktoři sdílějí ten samý závazek: ZKLAMAT VÁS NEPŘIPADÁ V ÚVAHU!

Více o tom jak fungují naše kurzy, naleznete zde.

Bryan F Peterson & tým PPSOP.cz


Zakladatel a instruktor: Bryan Peterson

Bryan Peterson portret foto vyssi rozliseni

Bryan je fotografem víc než 35 let a učitelem fotografie už víc než 25 let. Jeho vzdělávací styl je jedinečný a je pro všechny zárukou, že se kreativní a zábavnou formou dostanou na fotografickou úroveň, o jaké vždy snili. Kromě toho je Bryan autorem celosvětově nejlépe prodávaných knih o fotografování (více jak milion prodaných kopií) Naučte se exponovat kreativně, Naučte se vidět kreativně, Naučte se fotografovat detail kreativně, Naučte se použít expoziční čas kreativně a dalších. Je zakladatelem online fotografické školy Bryan Peterson School Of Photography www.BPSOP.com a její české a slovenské verze Škola Perfektní Fotografie www.PPSOP.cz. Bryanovu práci najdete na jeho WEBu a aktuální projekty můžete sledovat na jeho profilu na FACEBOOKu nebo INSTAGRAMu. Bryan je NIKON chlapík.

Instruktor: Patrik Banas

Patrik je profesionální, zanícený a dlouholetý fotograf. Působí jako instruktor, v naší online škole a také jako instruktor v americké verzi naší školy BPSOP.com
Aktivně přispívá i do naší kreativní fotografické komunity FOTOKLUBOVNA.cz. Poskytuje individuální kurzy pro začátečníky i pokročilé s digitální zrcadlovkou (například Lightroom individuálně) a také organizuje zážitkové a cestovatelské foto workshopy do nádherných oblastí světa Bryanův styl vzdělávání ho velmi zaujal a ovlivnil a spolupracuje s Bryanem už více než deset let. Má rád objektiv 24-70mm, street foto, krajinu a zbožňuje focení s bleskem a s dlouhou uzávěrkou. Patrikovu práci najdete na jeho WEBu a aktuální projekty můžete sledovat na BLOGu nebo na FACEBOOKu. Patrik je NIKON chlapík.

Instruktor: Monika Banas

Monika začala fotografovat jako devítiletá s fotoaparátem Zenit a fotografování bylo jako hobby vždy součástí jejího života. Po přestěhování za velkou louži se začala fotografování věnovat do hloubky, absolvovala mnoho fotografických kurzů (mezi jinými i víceré v rámci PPSOP.com) a workshopů u známých fotografů a následně začala spolupracovat s fotografem Bryanem Petersonem a Scottym Stulbergem i jako instruktor. Od té doby se fotografii intenzivně věnuje řadu let, profesně osm let jako fotograf se zaměřením na portrétovou fotografii.
Ve volném čase ráda zachytává na paměťové karty i všechny běžné věci kolem nás a věnuje se různým fotografickým projektům (napřiklad Fotoprojekt 52). Miluje Nikon a sklo 85mm f/1.4. Žije a fotografuje v USA. Její práci najdete na WEBu a aktuální dění můžete sledovat na FACEBOOKu nebo na BLOGu.

Instruktor: Scott Stulberg

Scott Stulberg je fotograf, který se zaměřuje především na fotografie z cest pro fotobanky. Aby objevil jedinečné záběry, cestuje i do nejvzdálenějších koutů světa. Jeho práci prezentují mnohé agentury, například Corbis a Getty Images. Scott je i pravidelným přispivatelem a autorem článků pro časopis Shutterbug Magazine. Učí digitální fotografii a práci s Photoshopem na univerzitě UCLA v Los Angeles. Na různých místech po celém světě organizuje samozřejmě i vlastní fotografické workshopy.
Scott je autorem knihy Passage to Burma (Brána do Barmy), která obsahuje fotografie nasbírané v průběhu deseti let při cestách na toto nádherné místo.
Jeho záběry najdete všude po celém světě – od časopisů a novin Newsweek, National Geografic, New York Times až po pohlednice, kalendáře, billboardy a obálky knih. Ukázky jeho práce si můžete vychutnat na www.asa100.com

Instruktor: Michaela Nesvadbová

michaela nesvadbova instruktor ppsop.cz

Láska k fotografování a touha učit se nové věci přivedla Michaelu do Školy Perfektní Fotografie, kde se mimo jiné naučila, jak sama říká, lehat do kaluže, je-li to pro perfektní záběr třeba, navštěvovat smetiště, skládat odrazku, mít neustále oči na stopkách a v hlavě expozimetr. Fotoaparát je její věrný parťák, má ho stále při ruce, všude s ním chodí a zažívá všelijaká dobrodružství, o kterých píše na svém blogu. Má cit pro sdílení zkušeností a znalostí a dobře sestavenou zpětnou vazbu považuje za základ efektivní výuky. Proto jí PPSOP styl vzdělávání oslovil a nabyté zkušenosti z mnoha fotografických kurzů či workshopů doma i v zahraničí a z vlastní fotografické tvorby ráda předá dál. Na jejich fotkách se nezapře láska k barvám a k focení portrétů, sama však chodí v černém a neholduje autoportrétům. Ukázku fotek můžete najít ZDE.

Instruktor: Marián Béreš

Marián je renomovaný krajinářský fotograf, jeden z nejlepších krajinářských fotografů v České republice a na Slovensku. Fotografování krajiny je jeho vášní již více než 14 let a jeho fotografie získaly ocenění v laických i odborných časopisech a mezi profesionály. Ve svých fotografiích se řídí filozofií šibumi – okouzlující jednoduchostí a srozumitelnou stručností. Tuto filozofii rád předává ostatním prostřednictvím svých fotografií, aby i oni mohli pořizovat úžasné snímky krajiny. Je také skvělým školitelem a lektorem, takže se snaží předávat své zkušenosti a znalosti dalším lidem, aby se i oni mohli naučit lépe fotografovat. Zastává zásadu, že každý profesionál by měl vychovávat své nástupce, protože tak se může posouvat dál a být ještě lepší. Můžete ho sledovat na jeho FACEBOOKU, INSTAGRAMU nebo navštívit jeho WEB.

Instruktor: Květa Trčková

Květa vyrostla v rodině, kde fotografoval každý. V dětství fotila starou Praktikou na kinofilm a vyvolávala si fotky v temné komoře. O mnoho let později se po velké pauze k fotografování vrátila, absolvovala řadu kurzů a workshopů (mimo jiné i naprostou většinu kurzů PPSOP) a nyní je fotografování její obrovskou vášní. Nejraději fotografuje zátiší a jídlo, miluje přirozené světlo a hlavně šerosvit. Často a ráda si hraje a vymýšlí extrémní kompozice či bláznivé kreace. Její značkou je Fuji. Zcela propadla focení se starosklíčky, v současné době jich má 14 a ví, že budou přibývat. Je členem VIP klubu PPSOP, aktivním členem Fotoprojektu 52, vítězkou prvního ročníku Fotomaratonline a od letošního roku zdobí její fotografie prostory zdravotnického zařízení s nadstandardní péčí v Praze. Miluje svou rodinu, vaření a pokud zrovna doma nefotí, brouzdá po Šumavě, kde nahání ranní mlhy, západy či východy slunce. Ukázku z jejích fotografiií najdete na www.crazyphotographer.cz.

Scroll to top