FOTÍME LIDI KDEKOLIV A KDYKOLIV – NOVINKA!

Instruktoři: Bryan Peterson, Monika a Patrik Banas

Délka kurzu: 6 týdnů (3 x 2 týdny)
Cena: 3.490 CZK

Připravujeme!
Předpokládaný termín otevření červen 2021

Nafotografujte nezapomenutelné záběry lidí – kdekoliv a kdykoliv! Novinka roku 2021!

Tento kurz je zde pro úplně všechny z vás, kteří rádi fotografujete lidi, ale dokonce i pro ty z vás, co mají pocit, že by nikdy nemohli fotografovat někoho mimo svou rodinu a přátele. Opravdu dobré záběry lidí nejsou jen o fotografování tváří, měly by ukázat i jeden z milionů intimních momentů, ze kterých se lidský život skládá. Ukážeme vám, jak si těchto momentů všímat a zaznamenat je a také to, že netřeba spoléhat na náhodu a štěstí, ale stačí mít potřebné znalosti a vynaložit snahu k získání nezapomenutelných záběrů.

Kurz je výjimečnou kombinací dlouholetých zkušeností Bryana s fotografováním lidí na cestách po celém světě, Patrika nadšení a jeho oka pro street záběry a citu Moniky pro práci s lidmi a jejich portrétování v různých lokalitách. Plně odpovídá svému názvu “Fotíme lidi kdekoliv a kdykoliv” – ať už to jsou portréty z blízka, fotografování lidí na cestách, environmentální portréty lidí v jejich přirozeném prostředí nebo prostě silná street foto s dodáním lidského prvku.

Materiály kurzu jsou unikátní a obsahují mimo psaný materiál a fotografie i více než 70 videí z celého světa od Bryana Petersona! Exkluzivně pouze pro studenty kurzu bude ke stažení i skvělý e-book “Ľudia Ghany” od Patrika Banase.

Kurz je koncipován jako 6 týdenní – bude obsahovat 3 nadupané lekce, přičemž na nastudování materiálů každé lekce a nafocení zadání jsou dva týdny, plus 1 bonusovou lekci, která už zadání neobsahuje.

Instruktor: Bryan Peterson

Bryan je fotografem víc než 30 let a učitelem fotografie už víc než 20 let. Jeho vzdělávací styl je jedinečný a je pro všechny zárukou, že se kreativní a zábavnou formou dostanou na fotografickou úroveň, o jaké vždy snili. Kromě toho je Bryan autorem celosvětově nejlépe prodávaných knih o fotografování Naučte se exponovat kreativně, Naučte se vidět kreativně, Naučte se fotografovat detail kreativně, Naučte se použít expoziční čas kreativně. Bryan je Američan a momentálně žije v Seattle, USA. Bryanovu práci najdete na jeho WEBu a aktuální projekty můžete sledovat na jeho profilu na FACEBOOKu.

Instruktor: Monika Banas

Monika začala fotografovat jako devítiletá s fotoaparátem Zenit a fotografování bylo jako hobby vždy součástí jejího života. Po přestěhování za velkou louži se začala fotografování věnovat do hloubky, absolvovala mnoho fotografických kurzů (mezi jinými i víceré v rámci PPSOP.com) a workshopů u známých fotografů a následně začala spolupracovat s fotografem Bryanem Petersonem a Scottym Stulbergem i jako instruktor. Od té doby se fotografii intenzivně věnuje řadu let, profesně osm let jako fotograf se zaměřením na portrétovou fotografii.
Ve volném čase ráda zachytává na paměťové karty i všechny běžné věci kolem nás a věnuje se různým fotografickým projektům (napřiklad Fotoprojekt 52). Miluje Nikon a sklo 85mm f/1.4. Žije a fotografuje v USA. Její práci najdete na WEBu a aktuální dění můžete sledovat na FACEBOOKu nebo na BLOGu.

Instruktor: Patrik Banas

Patrik je profesionální, zanícený a dlouholetý fotograf. Působí jako instruktor, poskytuje individuální kurzy pro začátečníky i pokročilé s digitální zrcadlovkou a také organizuje zážitkové a cestovatelské foto workshopy do nádherných oblastí světa (např. Toskánsko, Provensálsko, Praha…). Bryanův styl vzdělávání ho velmi zaujal a ovlivnil a spolupracuje s Bryanem už více než deset let. Patrik pochází ze Slovenska, žil pět let v Praze a momentálně žije v St. Louis, Missouri. Má rád objektiv 24-70mm, street foto, krajinu a zbožňuje focení s dlouhou uzávěrkou. Patrikovu práci najdete na jeho WEBu a aktuální projekty můžete sledovat na BLOGu nebo na FACEBOOKu.


Scroll to top