ONLINE FOTOKLUB 2

Instruktoři: Monika a Patrik Banas

Délka kurzu: 10 dnů
Cena: 490 CZK

Volné pokračování našeho ONLINE FOTOKLUBU 1 – najdete zde 10 nových skvělých fotografických témat pro malé i velké! I děti v každém věku milují focení – podpořte je v tom, naučí se umění vidět, hledat, pozorovat, mnohému novému, otevřete jim dveře do výjimečného vizuálního světa s fotoaparátem!
fotoklub pro detiNaše instruktorské duo Monika a Patrik mají bohaté zkušenosti nejen s fotografováním, ale zároveň i s prací s dětmi – předávají jim své znalosti a zkušenosti jednoduchou a zábavnou formou s velkým úspěchem již více než 4 roky na dětských fotoklubech v různých školách a rozvíjejí tak jejich kreativitu! Opět dali hlavy a nápady dohromady a připravili volné pokračování našeho úspěšného online fotoklubu pro děti! 10 nových fototémat – tento klub je možné absolvovat samostatně a nezávisle na FOTOKLUBU 1.

JAK TO FUNGUJE:

 • Každé ráno dostanete do mailové schránky (na váš email nebo email vašeho dítěte – podle toho, který určíte) jednoduše ale hodnotně a originálně zpracované fotografické téma / materiály daného dne (dle vašeho výběru v českém, slovenském nebo anglickém jazyce) se srozumitelným textem a fotografiemi jako příklady. Na konci těchto materiálů zároveň najdete „zadání“ – fotografickou výzvu a zábava může začít!
 • Děti (a vy klidně s nimi) mají celý den na fotografování a lovení skvělých záběrů, aby dané téma a zadání zpracovaly. Mohou fotografovat individuálně, nebo ve spolupráci se sourozenci nebo dokonce celá rodina spolu! Zakoupení tohoto kurzu platí pro jednu celou rodinu / domácnost.
 • Podělíte se s námi (zasláním na mail) o několik fotografií, které děti během dne nafotily – neposílejte prosíme hromady fotek, pošlete pouze to NEJ, cca 2-3 záběry! I vybrat ty nejlepší a nejzajímavější fotografie je dobrý vizuální a kreativní test a dobré se to naučit 🙂 Výběr fotografií z každého dne budeme sdílet na naší Facebook stránce!
 • Opakujte každý den během následujících 10 dní!

JAK BUDOU VYPADAT MATERIÁLY A ZADÁNÍ:

PDF soubor – jednoduše ale hodnotně a originálně zpracované fotografické téma / textové materiály spolu s příklady pro inspiraci – většina ukázkových fotografií byla nafocena dětmi! K některým tématům formou videa. V úvodu materiálů najdete vždy i popis toho, co budete potřebovat – žádné obavy, jedná se o věci, které má obvykle každý doma.

PŘÍKLADY TÉMAT:

 • porotce fotografické soutěže
 • veselá perspektiva a úhly pohledu
 • „nakresli se“ do záběru
 • jedinečné pohlednice
 • malování světlem
 • reklamní fotografie naležato
 • hravé abstrakty
 • … a další

POŽADAVKY:

 • jakýkoliv fotoaparát (kompakt, mobil, tablet …)
 • připojení na internet (děti nebo rodiče)
 • co se pomůcek týče, v tomto klubu přijdou vhod: bílý tvrdší papír, barevné papíry, balicí papír, křídy na chodník, ruční svítilna nebo jiné zdroje světla (vánoční žárovky například) a na jedno téma se bude hodit tiskárna / možnost něco vytisknout, ale není nutné.

VĚK – DOPORUČENÍ:

Cca 5-17 let. U menších dětí je samozřejmě potřebná podpora a zapojení rodičů (stažení a přečtení materiálů a zaslání fotek), společně však můžete nafotit velmi jednoduché, ale skvělé záběry. Starší děti jsou z našich zkušeností perfektně samostatné a kreativní a vymyslí úžasné věci, vždy přiměřeně jejich věku. Teen věková skupina si dá záležet na výsledcích s větší obtížností 🙂

ZPĚTNÁ VAZBA STUDENTŮ:

COPYRIGHT:

Tyto materiály jsou chráněny autorským právem. Jedno přihlášení slouží jako „rodinná vstupenka“ pro jednu rodinu / domácnost. Prosíme, nekopírujte a / nebo nesdílejte tyto materiály veřejně, ani je neposkytujte svým blízkým a známým! Opravdu to není hezké a fér. Raději jim náš online fotoklub doporučte a mohou se také přihlásit! Děkujeme 🙂

*Poznámka: Aktuální promoční slevy neplatí na ONLINE FOTOKLUB PRO MALÉ I VELKÉ!

Instruktor: Monika Banas

Monika začala fotografovat jako devítiletá s fotoaparátem Zenit a fotografování bylo jako hobby vždy součástí jejího života. Po přestěhování za velkou louži se začala fotografování věnovat do hloubky, absolvovala mnoho fotografických kurzů (mezi jinými i víceré v rámci PPSOP.com) a workshopů u známých fotografů a následně začala spolupracovat s fotografem Bryanem Petersonem a Scottym Stulbergem i jako instruktor. Od té doby se fotografii intenzivně věnuje řadu let, profesně osm let jako fotograf se zaměřením na portrétovou fotografii.
Ve volném čase ráda zachytává na paměťové karty i všechny běžné věci kolem nás a věnuje se různým fotografickým projektům (napřiklad Fotoprojekt 52). Miluje Nikon a sklo 85mm f/1.4. Žije a fotografuje v USA. Její práci najdete na WEBu a aktuální dění můžete sledovat na FACEBOOKu nebo na BLOGu.

Instruktor: Patrik Banas

Patrik je profesionální, zanícený a dlouholetý fotograf. Působí jako instruktor, v naší online škole a také jako instruktor v americké verzi naší školy BPSOP.com
Aktivně přispívá i do naší kreativní fotografické komunity FOTOKLUBOVNA.cz. Poskytuje individuální kurzy pro začátečníky i pokročilé s digitální zrcadlovkou (například Lightroom individuálně) a také organizuje zážitkové a cestovatelské foto workshopy do nádherných oblastí světa Bryanův styl vzdělávání ho velmi zaujal a ovlivnil a spolupracuje s Bryanem už více než deset let. Má rád objektiv 24-70mm, street foto, krajinu a zbožňuje focení s bleskem a s dlouhou uzávěrkou. Patrikovu práci najdete na jeho WEBu a aktuální projekty můžete sledovat na BLOGu nebo na FACEBOOKu. Patrik je NIKON chlapík.

Všechny záběry níže nafotografovaly děti v našich fotoklubech:


*Tento kurz se nezapočítává do celkového počtu kurzů pro VIP členství.

Scroll to top