PPSOP.cz FOTOPERFEKTNÍ DEN 2020 | KREATIVNÍ SETKÁNÍ FOTOGRAFŮ

PŘEDNÁŠKY | DISKUSE | WORKSHOPY | DOPROVODNÉ AKCE

Instruktoři PPSOP.cz
Patrik Banas, Monika Banas, Bryan Peterson a hosté

Místo: industriální prostory Ski a Bike Centrum, Praha – Radotín
Datum: 1.8.2020 (sobota)
Délka: celodenní
Čas: 10:00 – 17:00
Běžná cena: 3.499 CZK
Promo cena: 2.990 CZK

perfektni foto den setkani fotografu

Užijte si skvělý fotografický den ve společnosti PPSOP.cz!


FOTOperfektní den Online Školy Perfektní Fotografie – tentokrát ne online, ale NAŽIVO!

BOHATÝ PROGRAM PO CELÝ DEN!
10:00 – 17:00h

PŘEDNÁŠKY:

Naši instruktoři – vyprávění a zážitky našich instruktorů z cest, ve spojení s ukázkami jejich fotografií a praktickými radami jak fotografovat doma i v exotických zemích, co hledat kolem sebe, jak oslovit lidi na ulici, jaké se dají použít doplňky a fotografické techniky, abyste dosáhli fantastických a kreativních záběrů. Naši instruktoři ukáží přímo na svých záběrech různé hodnotné tipy na získání originálních fotografií a otevřeně s vámi budou sdílet své zkušenosti s focením street fotografie na nových a neznámých místech.

Bryan Peterson:
Fotografujeme lidi – kdekoliv a kdykoliv (online video spojení z USA, překlad zajištěn)

Patrik Banas:
Cestovateľsky – „street foto“ v Brunei a v Ghane

Naši partneři – skvělé a hodnotné informace pro všechny fotografy.

Boris Stojanov:
Tisk fotografií – všechno, co jste kdy chtěli vědet!
Pan „tiskař“, přítel a fanoušek PPSOP.cz, který má léta zkušeností s profesionálním tiskem – od pohlednic po velké fine arty. Poradí jak nejlépe připravit vaše záběry a poodhalí zákulisí práce v tiskárně. Boris je momentálně šéfredaktor časopisu Digitální foto magazín.

Vladimír Fučík – majitel firmy VFFOTO:
Magnetické filtry – přednáška s možností si osobně filtry vyzkoušet

Po celou dobu bude otevřená diskuse – v komorním duchu a plně interaktivní – budete mít možnost kdykoliv položit nějaký dotaz a zeptat se opravdu na všechno, abyste si z této části dne odnesli nejen dobrý pocit, ale i nové znalosti, nápady a inspiraci.

Dopoledne nás také čekají doprovodné aktivity – vyhlášení témat PPSOP.cz fotopůlmaratonu živě, možnost vyhrát knihu od Bryana Petersona nebo PPSOP.cz fototričko a představení některých členů našeho VIP Photo Club-u a další!

FOTOGRAFOVÁNÍ – FOTOWORKSHOPY:

Tři skvělá focení, každé s různým zaměřením!

POHYB – FOTOGRAFICKÉ TECHNIKY VYUŽITÍ POHYBU
– workshop vede Patrik Banas
Kreativní využití uzávěrky, dodání pohybu do záběru, panning, zmrazení sportovní akce, vytváření abstraktu a další techniky!

KREATIVNÍ PORTRÉT
– workshop vede Monika Banas
Fotografování s modelkou, metody a techniky jak nafotit portréty novým a neočekávaným způsobem! Připravené fotodoplňky a jediněčný styling jsou na tomto focení samozřejmostí!

UMĚNÍ IMROVIZACE – FOTOVÝZVA
– workshop vede Patrik Banas a Monika Banas
Tipy a triky k získání zajímavého záběru, improvizace na daném místě! Dva workshopy v jednom – jak by danou lokalitu využil portrétní fotograf a jak fotograf zaměřený na street foto?

Fotíme portrét – improvizace s Monikou Banas
využítí dané lokality ve svůj prospěch, jednoduché tipy pro získání nevšedních portrétových záběrů, různé fotografické techniky – modelka bude k dispozici.

Fotografování všedností nevšedně – improvizace s Patrikem Banasem
Umění vidět a dolování ze všednosti – jak získat kreativní záběry obyčejných věcí kolem nás, kde hledat inspiraci, jak dané místo vytěžit na maximum.

Focení budou probíhat na různých místech, budete mít dostatek prostoru si vyzkoušet nové a kreativní techniky v praxi a odnést si tak skvělé záběry.

DALŠÍ NOVINKY A INFORMACE

Během dne budou s námi také partneři akce, kteří představí své novinky – budete si moci vyzkoušet a případně i zakoupit za zvýhodněné ceny jejich produkty.

VFFOTO – Skvělé filtry pro každé světlo. Vyzkoušejte si skvělou foto inovaci – magnetické filtry pro absolutně snadnou a pohodlnou práci!

Přestávka na oběd (13.00 – 14.30) necháme vám prostor se naobědvat (je na vás, zda využijete restauraci v areálu, nebo půjdete někde jinam), samozřejmě si však i během přestávky budeme spolu volně a nezávazně povídat, bavit a sdílet naši vzájemnou fotografickou vášeň.


Počet účastníků je limitovaný!
Maximální počet: 20

Jazyk / překlad: český, slovenský, anglický jazyk (Bryan), překlad do slovenského jazyka (Patrik a Monika)

Co je zahrnuto v ceně FOTOperfektního dne:

 • plnohodnotná aktivní účast na skvělé celodenní akci – žádné další extra poplatky za registraci nebo samotné focení
 • občerstvení formou bufetu (sladké – ovocný koláč, chia pudink, slané – croissant, wrap, nápoje – káva a karafy vody). Další nápoje / občerstvení a oběd nejsou zahrnuty v ceně, ale je možné si cokoli doobjednat samostatně v restauraci se skvělou kuchyní, která se nachází přímo v prostorách konání akce
 • přítomnost zajímavých hostů, kreativních fotografů a zároveň skvělých instruktorů fotografování – jedinečná příležitost fotografovat s těmi nejlepšími a učit se od nich
 • interaktivní skupina, sdílení postupů a příběhů i jakýchkoliv vašich dotazů
 • celý den ve společnosti skvělé komunity nadšených fotografů
 • možnost fotografovat a vyzkoušet si všechno prakticky je samozřejmostí, čeká vás spousta skvělých záběrů
 • modelka (během části FOTOperfektního dne)
 • 20% sleva na online PPSOP.cz kurzy (hodnota až téměř 700 Kč!)
 • překladatel z/do angličtiny

Požadavky na akci:


Monika Banas

Monika začala fotografovat jako devítiletá s fotoaparátem Zenit a fotografování bylo jako hobby vždy součástí jejího života. Po přestěhování za velkou louži se začala fotografování věnovat do hloubky, absolvovala mnoho fotografických kurzů (mezi jinými i víceré v rámci PPSOP.com) a workshopů u známých fotografů a následně začala spolupracovat s fotografem Bryanem Petersonem a Scottym Stulbergem i jako instruktor. Od té doby se fotografii intenzivně věnuje řadu let, profesně osm let jako fotograf se zaměřením na portrétovou fotografii.
Ve volném čase ráda zachytává na paměťové karty i všechny běžné věci kolem nás a věnuje se různým fotografickým projektům (napřiklad Fotoprojekt 52). Miluje Nikon a sklo 85mm f/1.4. Žije a fotografuje v USA. Její práci najdete na WEBu a aktuální dění můžete sledovat na FACEBOOKu nebo na BLOGu.

Patrik Banas

Patrik je profesionální, zanícený a dlouholetý fotograf. Působí jako instruktor, v naší online škole a také jako instruktor v americké verzi naší školy BPSOP.com
Aktivně přispívá i do naší kreativní fotografické komunity FOTOKLUBOVNA.cz. Poskytuje individuální kurzy pro začátečníky i pokročilé s digitální zrcadlovkou (například Lightroom individuálně) a také organizuje zážitkové a cestovatelské foto workshopy do nádherných oblastí světa Bryanův styl vzdělávání ho velmi zaujal a ovlivnil a spolupracuje s Bryanem už více než deset let. Má rád objektiv 24-70mm, street foto, krajinu a zbožňuje focení s bleskem a s dlouhou uzávěrkou. Patrikovu práci najdete na jeho WEBu a aktuální projekty můžete sledovat na BLOGu nebo na FACEBOOKu. Patrik je NIKON chlapík.

Bryan Peterson

Bryan Peterson portret foto vyssi rozliseni

Bryan je fotografem víc než 35 let a učitelem fotografie už víc než 25 let. Jeho vzdělávací styl je jedinečný a je pro všechny zárukou, že se kreativní a zábavnou formou dostanou na fotografickou úroveň, o jaké vždy snili. Kromě toho je Bryan autorem celosvětově nejlépe prodávaných knih o fotografování (více jak milion prodaných kopií) Naučte se exponovat kreativně, Naučte se vidět kreativně, Naučte se fotografovat detail kreativně, Naučte se použít expoziční čas kreativně a dalších. Je zakladatelem online fotografické školy Bryan Peterson School Of Photography www.BPSOP.com a její české a slovenské verze Škola Perfektní Fotografie www.PPSOP.cz. Bryanovu práci najdete na jeho WEBu a aktuální projekty můžete sledovat na jeho profilu na FACEBOOKu nebo INSTAGRAMu. Bryan je NIKON chlapík.

Podmínky

 • Vaše místo je závazně rezervováno v momentě uhrazení ceny workshopu v plné výši.
 • Vaši účast můžete z osobních důvodů zrušit. Poplatek za akci v takovém případě není možné vrátit – můžete si však najít za sebe náhradu, nebo je možné jej do 12 měsíců využít k absolvování libovolného ONLINE kurzu / kurzů z nabídky PPSOP.cz . Prosíme, kontaktujte nás co nejdříve emailem na info@ppsop.cz.
 • V neočekávaném případě zrušení akce z naší strany z jakéhokoliv důvodu vám bude vaše platba vrácena v plné výši.
 • Déšť a nepříznivé počasí není důvodem pro zrušení akce. Program se bude konat vevnitř a/anebo venku v okolí místa konání akce.
 • Změna programu vzhledem k neočekávaným podmínkám (např. cestovní omezení) je vyhrazena.
 • Prosíme, starejte se co nejlépe o svou výbavu a osobní věci, protože my za ně nepřebíráme žádnou odpovědnost. Uděláme vše co je v našich silách a možnostech, abychom byli v bezpečí, v pohodě a v dobré náladě, každopádně vy jste zodpovědní za vaše zdraví, foto výbavu a odpovědnost za škody. Nebereme zodpovědnost za jakékoli škody nebo utrpěnou újmu účastníků workshopu, která vyústila z aktivit, na které nemáme žádný vliv a nebylo možné jim předejít.
 • Foto akci organizuje Online Škola Perfektní Fotografie a vaše účast je dobrovolná a z vlastního rozhodnutí.
 • Zarezervování si svého místa na tomto foto akci slouží jako objednávka u Aperture Production & pixien photography a zároveň slouží jako souhlas s těmito Podmínkami. Každý účastník zároveň akceptuje podepsání dokumentu „Osvobození od odpovědnosti“, který je dostupný zde.
 • Zarezervováním si svého místa souhlasíte se Všeobecnými obchodními podmínkami Online Školy Perfektní Fotografie, které najdete zde.

perfektni foto den setkani fotografu

Scroll to top