PPSOP.cz FOTOPERFEKTNÍ DEN 2020 | KREATIVNÍ SETKÁNÍ FOTOGRAFŮ

Instruktoři PPSOP.cz
Patrik Banas, Monika Banas, Bryan Peterson a hosté

Místo: Praha – Radotín
Datum: 1.8.2020 (sobota)
Délka: celodenní
Čas: 10:00 – 17:00
Běžná cena: 3.499 CZK
Early bird cena pro první přihlášené: 2.990 CZK

perfektni foto den setkani fotografu

Užijte si skvělý fotografický den ve společnosti PPSOP.cz!


FOTOperfektní den Online Školy Perfektní Fotografie – tentokrát ne online, ale NAŽIVO!

DOPOLEDNE (10:00 – 13:00h)

přednášky a interaktivní diskuse, doprovodné miniakce

Tento nabitý den začneme přednáškami, vyprávěním a zážitky našich instruktorů z cest, ve spojení s ukázkami jejich fotografií a praktickými radami jak fotografovat doma i v exotických zemích, co hledat kolem sebe, jak oslovit lidi na ulici, jaké se dají použít doplňky a fotografické techniky, abyste dosáhli fantastických a kreativních záběrů. Naši instruktoři ukáží přímo na svých záběrech různé hodnotné tipy na získání originálních fotografií a otevřeně s vámi budou sdílet své zkušenosti s focením street fotografie na nových a neznámých místech.

Pokračovat bude pan “Tiskař” Boris Stojanov, přítel a fanoušek PPSOP.cz, který má léta zkušeností s profesionálním tiskem – od pohlednic po velké fine arty. Poradí jak nejlépe připravit vaše záběry a poodhalí zákulisí práce v tiskárně. Boris je momentálně šéfredaktor časopisu Digitální foto magazín.

Po celou dobu bude otevřená diskuse – v komorním duchu a plně interaktivní – budete mít možnost kdykoliv položit nějaký dotaz a zeptat se opravdu na všechno, abyste si z této části dne odnesli nejen dobrý pocit, ale i nové znalosti, nápady a inspiraci.

Dopoledne nás také čekají malé doprovodné aktivity – vyhlášení témat PPSOP.cz fotopůlmaratonu živě, možnost vyhrát knihu od Bryana Petersona nebo PPSOP.cz fototričko a představení některých členů našeho VIP Photo Club-u a další!
V této části dne si také během krátké přestávky můžete v případě zájmu nechat podepsat knihy a získat autogram a věnování Bryana Petersona.

OBĚD (13:00 – 14:30h)

Přestávka – necháme vám prostor se naobědvat (je na vás, zda využijete restauraci v areálu, nebo půjdete někde jinam), samozřejmě si však i během přestávky budeme spolu volně a nezávazně povídat, bavit a sdílet naši vzájemnou fotografickou vášeň.

ODPOLEDNE (14:30 – 17:00h)

fotografování – fotoworkshopy

Focení budou probíhat na různých místech v menších skupinách, abyste měli dostatek prostoru si vyzkoušet nové a kreativní techniky v praxi a odnesli si tak skvělé záběry. Na odpoledne máme předběžně naplánovaná tři focení, každé s různým zaměřením – umění vidět a dolování ze všednosti (jak získat kreativní záběry obyčejných věcí kolem nás, kde hledat inspiraci, jak dané místo vytěžit na maximum), kreativní portrét (umění improvizace, využití dostupné lokality, jednoduché tipy pro získání nevšedních portrétových záběrů – modelka bude k dispozici), kreativní využití uzávěrky (dodání pohybu do záběru, panning, zmrazení akce, vytváření abstraktu a další techniky).

DALŠÍ NOVINKY A INFORMACE

Během dne budou s námi také partneři akce, kteří představí své novinky – budete si moci vyzkoušet a případně i zakoupit za zvýhodněné ceny jejich produkty.

VFFOTO – Skvělé filtry pro každé světlo. Vyzkoušejte si skvělou foto inovaci – magnetické filtry pro absolutně snadnou a pohodlnou práci!

ZONERPRESS – Fotografická literatura, knihy Bryana Petersona a dalších skvělých autorů. Možnost nechat si podepsat Bryanovy knihy přímo na místě.

logo zonerpress

Počet účastníků je limitovaný!
Maximální počet: 40

Jazyk / překlad: český, slovenský, anglický jazyk (Bryan), překlad do slovenského jazyka (Patrik a Monika)

Co je zahrnuto v ceně FOTOperfektního dne:

 • plnohodnotná aktivní účast na skvělé celodenní akci – žádné další extra poplatky za registraci nebo samotné focení
 • občerstvení formou bufetu (sladké – ovocný koláč, chia pudink, slané – croissant, wrap, nápoje – káva a karafy vody). Další nápoje / občerstvení a oběd nejsou zahrnuty v ceně, ale je možné si cokoli doobjednat samostatně v restauraci se skvělou kuchyní, která se nachází přímo v prostorách konání akce
 • přítomnost zajímavých hostů, kreativních fotografů a zároveň skvělých instruktorů fotografování – jedinečná příležitost fotografovat s těmi nejlepšími a učit se od nich
 • interaktivní skupina, sdílení postupů a příběhů i jakýchkoliv vašich dotazů
 • celý den ve společnosti skvělé komunity nadšených fotografů
 • možnost fotografovat a vyzkoušet si všechno prakticky je samozřejmostí, čeká vás spousta skvělých záběrů
 • modelka (během části FOTOperfektního dne)
 • 20% sleva na online PPSOP.cz kurzy (hodnota až téměř 700 Kč!)
 • překladatel z/do angličtiny

Požadavky na akci:


Monika Banas

Monika začala fotografovat jako devítiletá s fotoaparátem Zenit a fotografování bylo jako hobby vždy součástí jejího života. Po přestěhování za velkou louži se začala fotografování věnovat do hloubky, absolvovala mnoho fotografických kurzů (mezi jinými i víceré v rámci PPSOP.com) a workshopů u známých fotografů a následně začala spolupracovat s fotografem Bryanem Petersonem a Scottym Stulbergem i jako instruktor. Od té doby se fotografii intenzivně věnuje řadu let, profesně osm let jako fotograf se zaměřením na portrétovou fotografii.
Ve volném čase ráda zachytává na paměťové karty i všechny běžné věci kolem nás a věnuje se různým fotografickým projektům (napřiklad Fotoprojekt 52). Miluje Nikon a sklo 85mm f/1.4. Žije a fotografuje v USA. Její práci najdete na WEBu a aktuální dění můžete sledovat na FACEBOOKu nebo na BLOGu.

Patrik Banas

Patrik je profesionální, zanícený a dlouholetý fotograf. Působí jako instruktor, poskytuje individuální kurzy pro začátečníky i pokročilé s digitální zrcadlovkou a také organizuje zážitkové a cestovatelské foto workshopy do nádherných oblastí světa (např. Toskánsko, Provensálsko, Praha…). Bryanův styl vzdělávání ho velmi zaujal a ovlivnil a spolupracuje s Bryanem už více než deset let. Patrik pochází ze Slovenska, žil pět let v Praze a momentálně žije v St. Louis, Missouri. Má rád objektiv 24-70mm, street foto, krajinu a zbožňuje focení s dlouhou uzávěrkou. Patrikovu práci najdete na jeho WEBu a aktuální projekty můžete sledovat na BLOGu nebo na FACEBOOKu.

Bryan Peterson

Bryan je fotografem víc než 30 let a učitelem fotografie už víc než 20 let. Jeho vzdělávací styl je jedinečný a je pro všechny zárukou, že se kreativní a zábavnou formou dostanou na fotografickou úroveň, o jaké vždy snili. Kromě toho je Bryan autorem celosvětově nejlépe prodávaných knih o fotografování Naučte se exponovat kreativně, Naučte se vidět kreativně, Naučte se fotografovat detail kreativně, Naučte se použít expoziční čas kreativně. Bryan je Američan a momentálně žije v Seattle, USA. Bryanovu práci najdete na jeho WEBu a aktuální projekty můžete sledovat na jeho profilu na FACEBOOKu.

Podmínky

 • Vaše místo je závazně rezervováno v momentě uhrazení ceny workshopu v plné výši.
 • Vaši účast můžete z osobních důvodů zrušit. Poplatek za akci v takovém případě není možné vrátit – můžete si však najít za sebe náhradu, nebo je možné jej do 12 měsíců využít k absolvování libovolného ONLINE kurzu / kurzů z nabídky PPSOP.cz . Prosíme, kontaktujte nás co nejdříve emailem na info@ppsop.cz.
 • V neočekávaném případě zrušení akce z naší strany z jakéhokoliv důvodu vám bude vaše platba vrácena v plné výši.
 • Déšť a nepříznivé počasí není důvodem pro zrušení akce. Program se bude konat vevnitř a/anebo venku v okolí místa konání akce.
 • Změna programu vzhledem k neočekávaným podmínkám (např. cestovní omezení) je vyhrazena.
 • Prosíme, starejte se co nejlépe o svou výbavu a osobní věci, protože my za ně nepřebíráme žádnou odpovědnost. Uděláme vše co je v našich silách a možnostech, abychom byli v bezpečí, v pohodě a v dobré náladě, každopádně vy jste zodpovědní za vaše zdraví, foto výbavu a odpovědnost za škody. Nebereme zodpovědnost za jakékoli škody nebo utrpěnou újmu účastníků workshopu, která vyústila z aktivit, na které nemáme žádný vliv a nebylo možné jim předejít.
 • Foto akci organizuje Online Škola Perfektní Fotografie a vaše účast je dobrovolná a z vlastního rozhodnutí.
 • Zarezervování si svého místa na tomto foto akci slouží jako objednávka u Aperture Production & pixien photography a zároveň slouží jako souhlas s těmito Podmínkami. Každý účastník zároveň akceptuje podepsání dokumentu “Osvobození od odpovědnosti”, který je dostupný zde.
 • Zarezervováním si svého místa souhlasíte se Všeobecnými obchodními podmínkami Online Školy Perfektní Fotografie, které najdete zde.

perfektni foto den setkani fotografu

Scroll to top