ZDARMA E-BOOK „ZA SCÉNOU ZÁBĚRU 2.“

12 foto příběhů na dobrou noc

Získejte od nás zdarma e-book „ZA SCÉNOU ZÁBĚRU 2. – 12 foto příběhů na dobrou noc“! Toto pokračování e-booku bylo připraveno na základě skutečných příběhů, které zažil fotograf Bryan Peterson při focení skvělých záběrů na svých cestách okolo světa. Poutavé příběhy a ještě hezčí fotografie!

A ano, náš e-book je opravdu zdarma! Stačí, když níže zadáte svůj email a otevře se vám link, kde si e-book můžete stáhnout.

Zadáním svého emailu se zároveň přihlašujte k odběru novinek ONLINE Školy Perfektní Fotografie Bryana Petersona. Z odběru novinek se můžete samozřejmě kdykoliv odhlásit, ale doufáme, že vás naše fototipy a videa o fotografovaní zaujmou a zůstanete s námi. 
Pokud jste již přihlášeni a PPSOP Fototipy dostáváte pravidelně, tak byste již e-book měli mít, posílali jsme vám ho  emailem – zkontrolujte si vaši poštu.
Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně e-booku nebo na naši ONLINE fotografickou školu, napište nám email na info@ppsop.cz

Více informací, jak funguje naše Online fotografická škola Bryana Petersona PPSOP.cz najdete zde.

Bryan F. Peterson a tým PPSOP.cz

Podmínky zpracování a ochrany osobních údajů.
Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Velmi si vážíme Vaší důvěry a klademe zásadní důraz na ochranu Vašich osobních údajů při jejich zpracování. Veškeré osobní údaje zpracováváme výlučně v souladu s právními předpisy, upravujícími ochranu osobních údajů. Pro mailovou komunikaci o našich produktech a novinkách (newsletter) využíváme služeb společnosti Mailchimp, kde jsou uložené jedině následující údaje: email, jméno a přijímení. Pokud jste nám v minulosti udělili souhlas se zasíláním newsletterů PPSOP.cz, stávající nastavení jejich distribuce zůstává v platnosti beze změny. Nepřejete-li si newslettery od nás již dále odebírat, můžete se kdykoliv odhlásit. Informace o odhlášení se z newslettru jsou na konci každého newslettru nebo nás můžete kontaktovat na info@ppsop.cz. O našich podmínkách zpracování a ochrany osobních údajů si můžete přečíst zde.


Scroll to top