Adventní kalendář 2023 – den 6/24


🎁 Perfektní Vánoce v PPSOProzbal to se slevou 25% 🎁
slevový kód: ROZBALTO25


Odpočítáváme 24 dní do Vánoc a otevíráme šesté okénko našeho online adventního kalendáře a s ním další adventní foto-výzvu! Vaším úkolem je na dané téma nafotit 1 fotografii, případně ji najít v archivu fotek a nahrát ji do komentáře pod zveřejněný příspěvek na Facebooku, nejpozději do 22:00 hodin dnešního dne. K nahrané fotce nezapomeňte připojit #PPSOPAdvent.

Do splnění dnešní výzvy zbývá


6/24 – SLADKOSTI OD MIKULÁŠE


(c) Monika Banas

Foťte s námi a získejte možnost vyhrát dárek!

Budeme nadělovat celkem 4x (3 adventní ceny + 1 hlavní cena) a to losováním. Každý, kdo v daný den do 22:00 hodin (na pozdější vložené komentáře nebude brát zřetel) vloží fotku na dané téma do komentáře pod příspěvek na Facebookové stránce Školy Perfektní Fotografie, bude automaticky zařazen do slosování o výhru. Losovat se bude celkem 3x ze všech jmen, které se zapojí v daném týdnu. Pokud se tedy zapojíte vícekrát, získáváte vyšší pravděpodobnost, že se na vás štěstěna usměje.

Komu se podaří nafotit/vložit všech 24 témat, automaticky se zařadí do slosování o hlavní cenu – fotografický online kurz Školy Perfektní Fotografie dle vlastního výběru za pouhých 100 Kč.

První losování adventní výhry (Fotografická kniha Bryana Petersona dle vlastního výběru) proběhne v příštím týdnu a to ze všech platných komentářů vložených pod příspěvky v období 1.12.-10.12.. Fotit s námi má cenu!

Podrobné podmínky:
Akce probíhá na 
facebookové stránce PPSOP.cz (není však závazkem Facebooku) každý den po dobu adventu mezi 9.00 a 22.00, komentáře přidané po této době jsou neplatné. Do slosování budou zařazeny pouze platné komentáře, které splňují podmínky daného dne. Platný je pouze jeden komentář z jednoho profilu FB. Podle pořadí komentářů bude vytvořen slosovatelný seznam a výherce bude losován pomocí generátoru náhodných čísel Random.org. První losování bude za období 1.12.-10.12. (soutěž o fotografickou knihu Bryana Petersona dle vlastního výběru), druhé losování za období 11.12.-17.12. (soutěž o designový popruh na fotoaparát), třetí losování za období 18.12.-24.12. (soutěž o fotografickou knihu Bryana Petersona dle vlastního výběru). Výherce bude vyhlášen zde na blogu a následně budou výsledky sdíleny na FB stránce Školy Perfektní Fotografie. Výherce nás může kontaktovat na adrese info@ppsop.cz do 7 dnů od vyhlášení, cena mu bude zaslána poštou (knihy a popruh na fotoaparát) nebo e-mailem (dárkový certifikát na kurz). Výhru nelze reklamovat, vyžádat si zpět ani vrátit či vyplatit v hotovosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top