BALÍČEK NAUČTE SE EXPONOVAT KREATIVNĚ 1 & 2

Šťastný nový rok! Na tento balíček sleva 50%!
Původně 3998,- nyní 1999,- Kč

Při platbě použij kód WHITE50. Akce* platí do 2.2.2024.

Instruktoři: Patrik Banas a Michaela Nesvadbová
Autor a garant kurzu: Bryan Peterson

Délka kurzu: 4 + 4 týdny

Původně: 3998 CZK, nyní balíček zvýhodněná cena 2999 CZK

Cena: 3998 CZK

BESTSELLER v našem portfoliu!
Pronikněte do světa kreativní expozice, ovládněte jednou pro vždy svůj fotoaparát a získejte individuální zpětnou vazbu za bezkonkurenční cenu!

Víc informací o kurzu zde.

Pokračujte v objevování kreativní expozice a naučte se správně nastavit svůj fotoaparát v každé situaci! Tento kurz plynule navazuje na získané dovednosti z kurzu Naučte se exponovat kreativně 1.

Víc informací o kurzu zde.

Požadavky na kurz:

Digitální fotoaparát s plně manuálním expozičním módem. Základní setový objektiv je plně postačující. Žádná další fotografická výbava není nutná k absolvování tohoto základního kurzu!

Podmínky:

Kurzy musí být absolvované nejpozději do konce následujícího kalendářního roku, ve kterém byly kurzy zakoupeny. Termíny kurzů jsou vyhlášeny na stránce PPSOP.cz.
Samozřejmě, tento BALÍČEK může být darovaný i jako Dárkový certifikát. Stačí obdarovanou osobu uvést do poznámky. Následně nás kontaktujte emailem, abychom mohli certifikát zaslat zpátky.

Zpětná vazba studentů:

Více našich hodnocení zde.

Autor a garant kurzu: Bryan Peterson

Bryan Peterson portret foto vyssi rozliseni

Bryan je fotografem víc než 35 let a učitelem fotografie už víc než 25 let. Jeho vzdělávací styl je jedinečný a je pro všechny zárukou, že se kreativní a zábavnou formou dostanou na fotografickou úroveň, o jaké vždy snili. Kromě toho je Bryan autorem celosvětově nejlépe prodávaných knih o fotografování (více jak milion prodaných kopií) Naučte se exponovat kreativně, Naučte se vidět kreativně, Naučte se fotografovat detail kreativně, Naučte se použít expoziční čas kreativně a dalších. Je zakladatelem online fotografické školy Bryan Peterson School Of Photography www.BPSOP.com a její české a slovenské verze Škola Perfektní Fotografie www.PPSOP.cz. Bryanovu práci najdete na jeho WEBu a aktuální projekty můžete sledovat na jeho profilu na FACEBOOKu nebo INSTAGRAMu. Bryan je NIKON chlapík.

Instruktor: Patrik Banas

Patrik je profesionální, zanícený a dlouholetý fotograf. Působí jako instruktor, v naší online škole a také jako instruktor v americké verzi naší školy BPSOP.com
Aktivně přispívá i do naší kreativní fotografické komunity FOTOKLUBOVNA.cz. Poskytuje individuální kurzy pro začátečníky i pokročilé s digitální zrcadlovkou (například Lightroom individuálně) a také organizuje zážitkové a cestovatelské foto workshopy do nádherných oblastí světa Bryanův styl vzdělávání ho velmi zaujal a ovlivnil a spolupracuje s Bryanem už více než deset let. Má rád objektiv 24-70mm, street foto, krajinu a zbožňuje focení s bleskem a s dlouhou uzávěrkou. Patrikovu práci najdete na jeho WEBu a aktuální projekty můžete sledovat na BLOGu nebo na FACEBOOKu. Patrik je NIKON chlapík.

Instruktor: Michaela Nesvadbová

michaela nesvadbova instruktor ppsop.cz

Láska k fotografování a touha učit se nové věci přivedla Michaelu do Školy Perfektní Fotografie, kde se mimo jiné naučila, jak sama říká, lehat do kaluže, je-li to pro perfektní záběr třeba, navštěvovat smetiště, skládat odrazku, mít neustále oči na stopkách a v hlavě expozimetr. Fotoaparát je její věrný parťák, má ho stále při ruce, všude s ním chodí a zažívá všelijaká dobrodružství, o kterých píše na svém blogu. Má cit pro sdílení zkušeností a znalostí a dobře sestavenou zpětnou vazbu považuje za základ efektivní výuky. Proto jí PPSOP styl vzdělávání oslovil a nabyté zkušenosti z mnoha fotografických kurzů či workshopů doma i v zahraničí a z vlastní fotografické tvorby ráda předá dál. Na jejich fotkách se nezapře láska k barvám a k focení portrétů, sama však chodí v černém a neholduje autoportrétům. Ukázku fotek můžete najít ZDE.

Všechny záběry níže a ve videu nafotografovali studenti v průběhu tohoto kurzu:

Video | Studenti kurzu NAUČTE SE EXPONOVAT KREATIVNĚ 1.
Video | Studenti kurzu NAUČTE SE EXPONOVAT KREATIVNĚ 2.

Scroll to top