BALÍČEK NAUČTE SE EXPONOVAT KREATIVNĚ 1 & 2

Kurzy “Naučte se exponovat kreativně 1” a “Naučte se exponovat kreativně 2” se skvělou 50% slevou!

Instruktoři: Patrik Banas a Monika Banas
Autor a garant kurzu: Bryan Peterson

Délka kurzu: 4 + 4 týdny

BESTSELLER v našem portfoliu!
Pronikněte do světa kreativní expozice, ovládněte jednou pro vždy svůj fotoaparát a získejte individuální zpětnou vazbu za bezkonkurenční cenu!

Víc informací o kurzu zde.

Pokračujte v objevování kreativní expozice a naučte se správně nastavit svůj fotoaparát v každé situaci! Tento kurz plynule navazuje na získané dovednosti z kurzu Naučte se exponovat kreativně 1.

Víc informací o kurzu zde.

Požadavky na kurz:

Digitální fotoaparát s plně manuálním expozičním módem. Základní setový objektiv je plně postačující. Žádná další fotografická výbava není nutná k absolvování tohoto základního kurzu!

Podmínky:

Kurzy musí být absolvované v průběhu kalendářního roku, ve kterém byly kurzy zakoupeny. Termíny kurzů jsou vyhlášeny na stránce PPSOP.cz.
Samozřejmě, tento BALÍČEK může být darovaný i jako Dárkový certifikát. Stačí obdarovanou osobu uvést do poznámky. Následně nás kontaktujte emailem, abychom mohli certifikát zaslat zpátky.

Zpětná vazba studentů:

Více našich hodnocení zde.

Autor a garant kurzu: Bryan Peterson

Bryan je fotografem víc než 30 let a učitelem fotografie už víc než 20 let. Jeho vzdělávací styl je jedinečný a je pro všechny zárukou, že se kreativní a zábavnou formou dostanou na fotografickou úroveň, o jaké vždy snili. Kromě toho je Bryan autorem celosvětově nejlépe prodávaných knih o fotografování Naučte se exponovat kreativně, Naučte se vidět kreativně, Naučte se fotografovat detail kreativně, Naučte se použít expoziční čas kreativně. Bryan je Američan a momentálně žije v Seattle, USA. Bryanovu práci najdete na jeho WEBu a aktuální projekty můžete sledovat na jeho profilu na FACEBOOKu.

Instruktor: Patrik Banas

Patrik je profesionální, zanícený a dlouholetý fotograf. Působí jako instruktor, poskytuje individuální kurzy pro začátečníky i pokročilé s digitální zrcadlovkou a také organizuje zážitkové a cestovatelské foto workshopy do nádherných oblastí světa (např. Toskánsko, Provensálsko, Praha…). Bryanův styl vzdělávání ho velmi zaujal a ovlivnil a spolupracuje s Bryanem už více než deset let. Patrik pochází ze Slovenska, žil pět let v Praze a momentálně žije v St. Louis, Missouri. Má rád objektiv 24-70mm, street foto, krajinu a zbožňuje focení s dlouhou uzávěrkou. Patrikovu práci najdete na jeho WEBu a aktuální projekty můžete sledovat na BLOGu nebo na FACEBOOKu.

Instruktor: Monika Banas

Monika začala fotografovat jako devítiletá s fotoaparátem Zenit a fotografování bylo jako hobby vždy součástí jejího života. Po přestěhování za velkou louži se začala fotografování věnovat do hloubky, absolvovala mnoho fotografických kurzů (mezi jinými i víceré v rámci PPSOP.com) a workshopů u známých fotografů a následně začala spolupracovat s fotografem Bryanem Petersonem a Scottym Stulbergem i jako instruktor. Od té doby se fotografii intenzivně věnuje řadu let, profesně osm let jako fotograf se zaměřením na portrétovou fotografii.
Ve volném čase ráda zachytává na paměťové karty i všechny běžné věci kolem nás a věnuje se různým fotografickým projektům (napřiklad Fotoprojekt 52). Miluje Nikon a sklo 85mm f/1.4. Žije a fotografuje v USA. Její práci najdete na WEBu a aktuální dění můžete sledovat na FACEBOOKu nebo na BLOGu.

Všechny záběry níže a ve videu nafotografovali studenti v průběhu tohoto kurzu:

Video | Studenti kurzu NAUČTE SE EXPONOVAT KREATIVNĚ 1.
Video | Studenti kurzu NAUČTE SE EXPONOVAT KREATIVNĚ 2.

Scroll to top