NAUČTE SE EXPONOVAT KREATIVNĚ 1.

Šťastný nový rok! Na tento fotokurz sleva 50%!
Původně 1999,- nyní 999,- Kč

Při platbě použij kód WHITE50. Akce* platí do 2.2.2024.

Instruktoři: Patrik Banas a Michaela Nesvadbová
Autor a garant kurzu: Bryan Peterson

Délka kurzu: 4 týdny
Cena: 1.999 CZK

online foto kurz naučte se exponovat kreativně 1
BESTSELLER v našem portfoliu!
Pronikněte do světa kreativní expozice, ovládněte jednou pro vždy svůj fotoaparát a získejte individuální zpětnou vazbu za bezkonkurenční cenu!

Tento kurz je bezpochyby bestsellerem v našem portfoliu a nejoblíbenějším fotokurzem online. Jeho lekce jsou vytvořené na základě celosvětově velmi úspěšné Bryanovy knihy Naučte se exponovat kreativně.

Každý týden vám v lekci objasníme svět expozice, který může být často nejasný až odstrašující. Hned v první lekci se naučíte, jak lehké je fotografovat v módu manuální expozice. A díky Bryanovu jedinečnému vzdělávacímu přístupu a informativní zpětné vazbě budete okouzleni, jak je vlastně lehké porozumět vztahům mezi clonou (f/číslem), rychlostí závěrky a citlivostí ISO.

Tisíce fotografů se už naučilo, že Bryan dokáže těžké téma o exponování udělat lehce zvládnutelné. Hned v první lekci uvidíte a dozvíte se, jaký je rozdíl mezi správnou expozicí a kreativě-správnou expozicí.

Bojujete s termínem hloubka ostrosti? Víte, KTEROU clonu použít a kdy ji použít, abyste dosáhli co největšího kontrastu a ostrosti vašeho snímku? KTERÉ dvě clony zajistí, aby vaše pozadí zůstalo rozostřené? A KTERÁ clona v kombinaci se správným objektivem vám zajistí ostrost od jednoho metru až do nekonečna? Jestli hledáte způsob, jak mít VŽDY perfektní snímky, nebo nerozumíte, proč některé expozice fungují a některé ne, tak potom je toto ten správný kurz pro vás. Už jste objevili a přezkoumali vzrušující svět naplněný záběry plnými pohybu? Tento kurz vás naučí vše o kreativním použití rychlosti závěrky od zmrazení akce až po naznačení pohybu.

Tisíce fotografů se už naučilo, že Bryan dokáže těžké téma o exponování udělat lehce zvládnutelné. Přesvědčte se o tom i vy!

Tento kurz zahrnuje následující témata:

LEKCE 1
  • Základy expozice
  • Co je expozimetr
  • Správná expozice a kreativně správná expozice
  • Jak se dívá váš fotoaparát
LEKCE 2
  • Clona a hloubka ostrosti
  • Izolace objektu
  • “Příběh vyprávějící” fotografie
  • Širokoúhlé objektivy a teleobjektivy
LEKCE 3
  • “To je jedno” clona
  • Jak na siluety
  • Bonus – přechodové filtry
LEKCE 4
  • Rychlost závěrky a pohyb
  • Naznačení pohybu
  • Zmrazení akce
  • Sledování objektu v pohybu
0
stran
hodnotných studijních materiálů
0
fotografií
kreativní inspirace
0
videí
pro začátečníky
0
užitečných
náčrtů a pomůcek
0
hodin
denně přístupné fórum otázek a odpovědí
0
%
garance spokojenosti

Požadavky na kurz:

Digitální fotoaparát s plně manuálním expozičním módem. Základní setový objektiv je plně postačující. Žádná další fotografická výbava není nutná k absolvování tohoto základního kurzu!

Doporučené pokračování:

Po skončení tohoto kurzu vřele doporučujeme studentům pokračovat v objevování krásy exponování v navazujícím kurzu Naučte se exponovat kreativně 2.

Zpětná vazba studentů:

Více našich hodnocení zde.

Autor a garant kurzu: Bryan Peterson

Bryan Peterson portret foto vyssi rozliseni

Bryan je fotografem víc než 35 let a učitelem fotografie už víc než 25 let. Jeho vzdělávací styl je jedinečný a je pro všechny zárukou, že se kreativní a zábavnou formou dostanou na fotografickou úroveň, o jaké vždy snili. Kromě toho je Bryan autorem celosvětově nejlépe prodávaných knih o fotografování (více jak milion prodaných kopií) Naučte se exponovat kreativně, Naučte se vidět kreativně, Naučte se fotografovat detail kreativně, Naučte se použít expoziční čas kreativně a dalších. Je zakladatelem online fotografické školy Bryan Peterson School Of Photography www.BPSOP.com a její české a slovenské verze Škola Perfektní Fotografie www.PPSOP.cz. Bryanovu práci najdete na jeho WEBu a aktuální projekty můžete sledovat na jeho profilu na FACEBOOKu nebo INSTAGRAMu. Bryan je NIKON chlapík.

Instruktor: Patrik Banas

Patrik je profesionální, zanícený a dlouholetý fotograf. Působí jako instruktor, v naší online škole a také jako instruktor v americké verzi naší školy BPSOP.com
Aktivně přispívá i do naší kreativní fotografické komunity FOTOKLUBOVNA.cz. Poskytuje individuální kurzy pro začátečníky i pokročilé s digitální zrcadlovkou (například Lightroom individuálně) a také organizuje zážitkové a cestovatelské foto workshopy do nádherných oblastí světa Bryanův styl vzdělávání ho velmi zaujal a ovlivnil a spolupracuje s Bryanem už více než deset let. Má rád objektiv 24-70mm, street foto, krajinu a zbožňuje focení s bleskem a s dlouhou uzávěrkou. Patrikovu práci najdete na jeho WEBu a aktuální projekty můžete sledovat na BLOGu nebo na FACEBOOKu. Patrik je NIKON chlapík.

Instruktor: Michaela Nesvadbová

michaela nesvadbova instruktor ppsop.cz

Láska k fotografování a touha učit se nové věci přivedla Michaelu do Školy Perfektní Fotografie, kde se mimo jiné naučila, jak sama říká, lehat do kaluže, je-li to pro perfektní záběr třeba, navštěvovat smetiště, skládat odrazku, mít neustále oči na stopkách a v hlavě expozimetr. Fotoaparát je její věrný parťák, má ho stále při ruce, všude s ním chodí a zažívá všelijaká dobrodružství, o kterých píše na svém blogu. Má cit pro sdílení zkušeností a znalostí a dobře sestavenou zpětnou vazbu považuje za základ efektivní výuky. Proto jí PPSOP styl vzdělávání oslovil a nabyté zkušenosti z mnoha fotografických kurzů či workshopů doma i v zahraničí a z vlastní fotografické tvorby ráda předá dál. Na jejich fotkách se nezapře láska k barvám a k focení portrétů, sama však chodí v černém a neholduje autoportrétům. Ukázku fotek můžete najít ZDE.

Všechny záběry níže a ve videu nafotografovali studenti v průběhu tohoto kurzu:

Video | Studenti kurzu NAUČTE SE EXPONOVAT KREATIVNĚ 1.

Scroll to top