FOTOMARATONLINE 2021

Druhý ročník PPSOP.cz FotomaratONline – SOBOTA 2.10. 2021!

Skvělá fotografická výzva pro všechny fotografy – zcela online – zúčastnit se můžete kdokoliv a odkudkoliv! Vaším úkolem je v průběhu dne v určeném čase nafotografovat sérii fotografií – jednu fotografii na každé z vyhlášených témat, teda celkově 5 fotografií a nahrát je do prostředí k tomu určenému (každý registrovaný účastník obdrží link). Témata budou vyhlášená v sobotu ráno v 10:00 hodin (další detaily a podmínky najdete v “Pravidlech FotomaratONline”).

PROGRAM:

Registrace

Registrace účastníků je otevřená do pátku 1.10. (do 22:00), účastnický poplatek je 90,- Kč (poplatek je nevratný).

FotomaratONline

2.10.
10:00 – vyhlášení témat FotomaratONline – video na blogu Školy Perfektní Fotografie
10:30 – rozeslán e-mail s vyhlášenými tématy všem registrovaným účastníkům
10:00 – 22:00 fotografování / samotný průběh fotomaratonu
22:30 – ukončení FotomaratONline a automatické uzavření prostředí (!)

10:00 – 22:30 otevřené prostředí na nahrávání fotografií. POZOR, důležité upozornění – nahrávání fotografií zabere minimálně 30 minut, nechte si dostatečnou časovou rezervu! Po uplynutí času se prostředí automaticky uzavře a pak není možné fotografie nahrát, zkontrolovat či vyměnit!

Vyhodnocení a slávnostní vyhlášení výsledků

24.10.
Vyhlášení vítězů jednotlivých témat

31.10.
Vyhlášení vítěze / vítězů hlasování Cena Fotoklubovna.cz

7.11.
Vyhlášení celkových vítězů FotomaratONline

HLAVNÍ PARTNER:

VFFOTO – Skvělé filtry pro každé světlo. Vyzkoušejte si skvělou foto inovaci – magnetické filtry pro absolutně snadnou a pohodlnou práci!

PARTNEŘI:

ONLINE Škola Perfektní Fotografie – jednička v online fotografickém vzdělávání! Skvělé portfolio online fotokurzů, hodnotná zpětná vazba k vašim záběrům, perfektní instruktoři a atmosféra!

FOTOKLUBOVNA.cz – kreativní fotokomunita fotografických nadšenců všech úrovní! Otevřená, přátelská, inspirativní.

Ověřte si svou kreativitu a fotografické schopnosti a užijte si skvělý fotomaratonový den – zaregistujte se včas!

HODNOCENÍ A CENY:

Hodnotícím kritériem je vystižení tématu, nápad / kreativita, originalita a technické zpracování. Hodnotí se jednak fotografie v rámci daného tématu (hodnotitelem je garant daného tématu, který vybere vítězný záběr) a také celá série fotografií (hodnotitelem je celá odborná 5 členná porota). Pro vítěze jsou připravené krásné a hodnotné ceny od partnerů FotomaratONline – společnosti VFFOTO.com a naší ONLINE Školy Perfektní Fotografie.

Hodnocení každého tématu – každý člen poroty bude garant a hodnotitel jednoho tématu a hodnotí se pouze fotografie daného tématu. Cena pro pět vítězů (1. místo) jednotlivého tématu: slevový kupón na nákup libovolného kurzu z portfólia PPSOP.cz v hodnotě 1500 Kč!

Cena Fotoklubovna.cz – Tato cena bude udělena na základě hlasování naší fotografické komunity. Odborná porota vybere každému z účastníků FotomaratONline (který splnil podmínky účasti) jednu fotografii z jeho série pěti fotografií, která ji nejvíce zaujala, a tato fotografie postoupí do hlasování (to znamená, že šanci vyhrát má každý z účastníků). Ze všech těchto fotografií bude následně vytvořena online fotogalerie na webu www.fotoklubovna.cz, kde bude probíhat i samotné hlasování prostřednictvím „like“, resp. symbol srdíčka. Cena pro vítěze: roční členství ve Fotoklubovna.cz v hodnotě 1490,- Kč zdarma

Hodnocení FotomaratONline – hodnotí celá odborná mezinárodní porota (5 porotců) a hodnotí se vždy série 5 fotografií jako celek. Ceny pro vítěze:

  • 1. MÍSTO – absolutní VÍTĚZ FotomaratONline: kupón na nákup produktů VFFOTO v hodnotě 4000 Kč!
  • 2. MÍSTO v celkové soutěži: kupón na nákup produktů VFFOTO v hodnotě 2000 Kč!
  • 3. MÍSTO v celkové soutěži: kupón na nákup produktů VFFOTO v hodnotě 1000 Kč!

Těšíme se na skvělý fotografický den s vámi!
PPSOP.cz

#ppsopcz #fotomaratonline

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top