FotomaratONline 2022 – galerie tématu #5 | PŘEKVAPTE NÁS!

Galerie fotografií všech účastníků FotomaratonONline 2022 na téma #5 – „Překvapte nás!“. Seřazeno bez určení pořadí (poznámka: v galerii jsou všechny fotografie, které byly do galerie FMO vloženy) – jejich ověřování a hodnocení právě probíhá a výsledky budou brzy zveřejněny – sledujte náš blog! Po kliknutí na fotografii se zobrazí jméno autora.

FotomaratonONline 2022 se konal v sobotu 1.10. a přihlásilo se 57 fotografů! A zapište si do kalendáře – čtvrtý ročník se bude konat v sobotu 7.10.2023!

Garant témy: MONIKA BANAS

Monika je fotografka a instruktorka PPSOP.cz našich ONLINE kurzů, například i kurzu Kreativní fototechniky, který pro vás otevíráme již v pátek 5.11. a s kupónom EXTRA15 ho získáte se slevou 15%! Monika začala fotografovat jako devítiletá s fotoaparátem Zenit a fotografování bylo jako hobby vždy součástí jejího života. Po přestěhování za velkou louži se začala fotografování věnovat do hloubky a od té doby se fotografii intenzivně věnuje řadu let, profesně dvanáct let jako fotograf se zaměřením na portrétovou fotografii.
Ve volném čase ráda zachytává na paměťové karty i všechny běžné věci kolem nás a věnuje se různým fotografickým projektům (napřiklad Fotoprojekt 52). Miluje Nikon a sklo 85mm f/1.4.

Galerie – téma #5 PŘEKVAPTE NÁS


Díky všem!

PPSOP.cz

#ppsopcz #fotomaratonline #onlinefotokurzy


V pátek 5.11. 2022 pro vás otevíráme tyto online kurzy focení (a se slevovým kuponem EXTRA15 je získáte se slevou 15%):

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top