FOTOsoutěž – nejlepší záběry za měsíc BŘEZEN / MAREC 2021

Nejlepší záběry za měsíc březen/marec – BEST OF MARCH 2021 – postupující do užšího výběru (BEST OF…) jsou tady! Z vašich 131 fotografií, které jste nám vložili do naší FOTOsoutěže na téma “PES NEBO KOČKA” na naši Facebook stránkupostoupilo do finále 23 záběrů. Garant a hodnotitel soutěže z nich vybere BEST SHOTS OF… (1.,2.,3. místo + čestné uznaní). Fotografie na 1. místě se také automaticky zařadí do finále ankety PPSOP.cz FOTOGRAFA/FOTKU ROKU 2021.

Partner soutěže a cena pro vítěze:

Ceny do soutěže* na měsíc březen/marec 2021 věnoval SCHESIR – top kvalita mezi krmivy pro zvířata, příroda pro psy a kočky – 100% přírodní ingredience!

1. místo – krmivo pro psy nebo kočky značky Schesir v hodnotě cca 50 EUR (1200 CZK) a postup do  finále ankety PPSOP.cz Fotograf/Fotka roku 2021 s možností vyhrát další zajímavé ceny

2. místo – krmivo značky Schesir v hodnotě cca 30 EUR (750 CZK)

3. místo – krmivo značky Schesir v hodnotě cca 20 EUR (500 CZK)

Garant a hodnotitel soutěže:

Monika Banas – fotografka, instruktorka některých našich ONLINE fotokurzů například portrétového kurzu fotografování  PORTRÉT KREATIVNĚ a art director fotografka reklamní kampane značky Schesir.

Naše kompletní portfolio online kurzů ZDE!

A tu jsou fotografie postupující do užšího výběru, zatím jsou seřazeny náhodně bez konkrétního pořadí.

Gratulujeme a děkujeme všem! Vyhodnocení již brzy!

PPSOP.cz

#ppsopcz #fotosoutezppsop #fotokurzyonline 

Více informací o FOTOsoutěži BŘEZEN / MAREC 2021

Výhru je možné nárokovat přímo u nás na info@ppsop.cz do 1 měsíce od vyhlášení výsledků soutěže na daný měsíc, pokud se výherce do té doby neozve, výhra propadne. Výhru není možné vyplatit v hotovosti. PPSOP.cz nepřebírá žádné závazky v souvislosti s uplatněním výhry, a není zodpovědná za její případnou ztrátu nebo nedoručení – pouze zprostředkuje uplatnění výher a adresy na její zaslání. Výherce si může vybrat mezi krmivem pro psa, nebo krmivem pro kočku. Odevzdání výhry proběhne poštou – zásilka bude poslaná na poštovní adresu, kterou výherce uvede – za tímto účelem je proto potřebné adresu poskytnout PPSOP.cz, která ji následně poskytne vlastníkovi ochranné známky Schesir – společnosti Agras Delic S.p.A. se sídlem v Itálii (více detailů o společnosti na www.schesir.com). Vzhledem k ochraně osobních údajů výherce zasláním své adresy potvrzuje, že se s touto skutečností seznámil a plně souhlasí s těmito podmínkami.

PRIDAJ SA DO FOTOKLUBOVNE – TERAZ ZA UVÁDZACIU CENU 50% OFF! Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top