FOTOsoutěž – nejlepší záběry za měsíc PROSINEC / DECEMBER 2020

Nejlepší záběry za měsíc prosinec/december – BEST OF DECEMBER 2020 – postupující do užšího výběru (BEST OF…) jsou tady! Z vašich 90 fotografií, které jste nám vložili do naší FOTOsoutěže na téma “MALOVÁNÍ SVĚTLEM” na naši Facebook stránkupostoupilo do finále 25 záběrů. Garant a hodnotitel soutěže z nich vybere BEST SHOTS OF… (1.,2.,3. místo + čestné uznaní). Fotografie na 1. místě se také automaticky zařadí do finále ankety PPSOP.cz FOTOGRAFA/FOTKU ROKU 2020.

Partner soutěže a cena pro vítěze:

Ceny jsme do soutěže na měsíc prosinec/december věnovali my – PPSOP.cz!

1. místo – voucher na slevu v hodnotě 1.500 CZK na krerýkoliv online fotokurz z našeho portfólia* a postup do finále ankety PPSOP.cz Fotograf/Fotka roku 2020 s možností vyhrát další zajímavé ceny

2. místo – voucher na slevu v hodnotě 900 CZK na krerýkoliv online fotokurz z našeho portfólia*

3. místo – E-book “MOJE PRVNÍ KNIHA O FOCENÍ” v hodnotě 399 CZK

Výhru je možné nárokovat přímo u nás na info@ppsop.cz do 1 měsíce od vyhlášení výsledků soutěže na daný měsíc. Pokud se výherce do té doby neozve, výhra propadne. Výhru není možné vyplatit v hotovosti, zpětně a slevu není možné kombinovat s jinými.

Garant a hodnotitel soutěže:

Patrik Banas – skvělý fotograf, autor a instruktor některých našich online fotokurzů, mimo jiné i našeho bestselleru DLOUHÁ EXPOZICE VE DNE I V NOCI.  Naše kompletní portfolio online kurzů ZDE!

A tu jsou fotografie postupující do užšího výběru, zatím jsou seřazeny náhodně bez konkrétního pořadí.

Gratulujeme a děkujeme všem! Vyhodnocení již brzy!

PPSOP.cz

#ppsopcz #fotosoutezppsop #fotokurzyonline 

Více informací FOTOsoutěži PROSINEC / DECEMBER 2020

Voucher se vztahuje na kterýkoliv online fotokurz z našeho portfolia, neplatí na e-book “Moje první kniha o focení”. Platnost voucheru je 3 měsíce.  Výhru je možné nárokovat přímo u nás na info@ppsop.cz do 1 měsíce od vyhlášení výsledků soutěže na daný měsíc, pokud se výherce do té doby neozve, výhra propadne. Výhru není možné vyplatit v hotovosti, zpětně a slevu není možné kombinovat s jinými.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top