FOTOsoutěž – nejlepší záběry za měsíc ŘÍJEN / OKTÓBER 2020

Nejlepší záběry za měsíc říjen/október – BEST OF OCTOBER 2020 – postupující do užšího výběru (BEST OF…) jsou tady! Z vašich 94 fotografií, které jste nám vložili do naší FOTOsoutěže na téma “MODRÁ HODINKA” na naši Facebook stránkupostoupilo do finále 20 záběrů. Garant a hodnotitel soutěže z nich vybere BEST SHOTS OF… (1.,2.,3. místo + čestné uznaní). Fotografie na 1. místě se také automaticky zařadí do finále ankety PPSOP.cz FOTOGRAFA/FOTKU ROKU 2020.

Partner soutěže a cena pro vítěze:

Ceny jsme do soutěže na měsíc září/september věnovali my – PPSOP.cz!

1. místo – voucher na slevu 50% z ceny kterékoliv online fotokurzu z našeho portfóliakniha o fotografování od autora Bryana Petersona v hodnotě cca 350 CZK a postup do finále ankety PPSOP.cz Fotograf/Fotka roku 2020 s možností vyhrát další zajímavé ceny

2. místo – voucher na slevu 40% z ceny kterékoliv online fotokurzu z našeho portfóliakniha o fotografování od autora Bryana Petersona v hodnotě cca 350 CZK

3. místo – voucher na slevu 30% z ceny kterékoliv online fotokurzu z našeho portfólia

Garant a hodnotitel soutěže:

Bryan Peterson – zakladatel PPSOP.cz, autor a instruktor některých našich online fotokurzů – naše portfolio online kurzů ZDE!

A tu jsou fotografie postupující do užšího výběru, zatím jsou seřazeny náhodně bez konkrétního pořadí.

Gratulujeme a děkujeme všem! Vyhodnocení již brzy!

PPSOP.cz

#ppsopcz #fotosoutezppsop #fotokurzyonline 

Více informací FOTOsoutěži ŘÍJEN / OKTÓBER 2020

Voucher se vztahuje na kterýkoliv online fotokurz z našeho portfolia, neplatí na e-book “Fotoklub pro malé a velké”. Platnost voucheru je 3 měsíce.  Výhru je možné nárokovat přímo u nás na info@ppsop.cz do 1 měsíce od vyhlášení výsledků soutěže na daný měsíc, pokud se výherce do té doby neozve, výhra propadne. Výhru není možné vyplatit v hotovosti a slevu není možné kombinovat s jinými.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top