FOTOsoutěž – nejlepší záběry za měsíc ZÁŘÍ / SEPTEMBER 2021 – vyhodnocení

Přinášíme vyhodnocení soutěže – BEST SHOTS OF SEPTEMBER 2021 – nejlepší záběry za měsíc ZÁŘÍ/SEPTEMBER 2021 z těch, které jste nám na téma „PORTRÉT CHLAPCE / MUŽE“ vložili na naší Facebook stránku. Do soutěže přišlo 97 fotografií, do užšího kola jich postoupilo 20 a tu je TOP finální výběr!

GARANTI A HODNOTITELÉ FOTOSOUTĚŽE:

SCOTT STULBERG – světoznámý fotograf a instruktor naší ONLINE Školy Perfektní Fotografie PPSOP.cz a MONIKA BANAS – fotografka a instruktorka naší ONLINE Školy Perfektní Fotografie PPSOP.cz. Kalendář našich ONLINE kurzů fotografování pro rok 2022 ZDE!


PARTNER SOUTĚŽE A CENA PRO VÍTĚZE

Ceny jsme do soutěže na měsíc september/září 2021 věnovali my – PPSOP.cz!

1. místo – voucher na slevu v hodnotě 1.500 CZK na kterýkoliv online fotokurz z našeho portfólia* a postup do finále ankety PPSOP.cz Fotograf/Fotka roku 2021 s možností vyhrát další zajímavé ceny

2. místo – voucher na slevu v hodnotě 900 CZK na krerýkoliv online fotokurz z našeho portfólia*

3. místo – e-Book “MOJE PRVNÍ KNIHA O FOCENÍ” v hodnotě 399 CZK

Výhru je možné nárokovat přímo u nás na info@ppsop.cz do 1 měsíce od vyhlášení výsledků soutěže na daný měsíc. Pokud se výherce do té doby neozve, výhra propadne. Výhru není možné vyplatit v hotovosti, zpětně a slevu není možné kombinovat s jinými.

1. MIESTO – ZUZANA ŘEBÍČKOVÁ MINXOVÁ

Aj keď to vyzerá trocha pózované, jeho výraz je úžasný a divák je vtiahnutý do záberu pri tomto uhle jeho pohľadu a rukavíc… ale aj svetlo celkovo a to pozadie tomu dodáva drsný dojem a pôsobí to reálne. Skvelý záber. Aj divák akoby cítil to, čo cítil pri fotení fotograf.
Although… looks a bit posed… his look is amazing and you are drawn into the photo with the angle of his face and the gloves… but also the lighting all over and the  background makes it very gritty, very real. Great shot. Makes you feel what the photographer felt.

(c) Zuzana Řebíčková Minxová

2. MIESTO – RADEK DVOŘÁK

Skvelá práca so svetlom a s jeho pózou. Veľmi silný záber a autor fotky by mal fotiť viac niečoho takéhoto, pretože takéto zábery vyvolávajú naozajstné emócie. Dokonca aj svetlo na pozadí je výborné! A jeho tvár tiež… Tento záber od prvého miesta tiež nemal ďaleko!
Great job with the lighting and his pose.  A very powerful image and the photographer should work on doing more of this stuff as it evokes all kinds of emotion. Even the background lighting is awesome! Great face too… overall… not far behind the first place image!

(c) Radek Dvořák

3. MIESTO – BELLI HORNAK

Ďalší provokujúci záber… núti nás zamyslieť sa, čo sa deje a vtiahne nás do scény. Odraz tu perfektne funguje a prevod do čiernobiela taktiež. Hoci by som chcel, aby jeho tvár v popredí bola o trochu tmavšia, naozaj trochu… ale celkovo skvelý nápad a snaha!
Another thought provoking image… makes the view wonder what was going on… and again pulls you into the scene. The reflection really works as does the black and white… although I wish the foreground image was abut darker on his face… just a tad more… but overall… a fantastic idea and effort!

(c) Belli Hornak

HONORABLE MENTIONS – ČESTNÉ UZNANIA
JAKUB MARENČÁK, TEREZA PÍCHOVÁ, LENKA RONDEVALDOVÁ

Ďalší favoriti, ktorí boli v naozaj úzkom kole :–)
Three runner ups…

(c) Jakub Marenčák
(c) Tereza Píchová
(c) Lenka Rondevaldová

Díky, že ste sa zapojili do našej mesačnej súťaže a tešíme sa na vaše zábery aj v našich ďalších mesačných súťažiach v roku 2021!

POZOR – NEPŘEHLÉDNĚTE!

Prosíme výherce soutěže (autora fotografie na 1., 2. a 3. místě), aby nás kontaktovali na mail info@ppsop.cz, výhru je možné uplatnit do 5 týdnů od vyhlášení výsledků soutěže (do neděle 7.12.2021). Děkujeme!

PPSOP.cz

#ppsopcz #fotosoutezppsop #fotokurzyonline

Více informací o FOTOsoutěži ZÁŘÍ / SEPTEMBER 2021

FOTOsoutěž – nejlepší záběry za měsíc ZÁŘÍ / SEPTEMBER 2021

* Výhru je možné nárokovat přímo u nás na info@ppsop.cz do 1 měsíce od vyhlášení výsledků soutěže na daný měsíc – my vás spojíme s naším partnerem fotosoutěže. Pokud se výherce do té doby neozve, výhra propadne. Výhru není možné uplatnit zpětne, vyplatit v hotovosti a slevu není možné kombinovat s jinými slevami a akcemi. Vzhledem k ochraně osobních údajů výherce zasláním své adresy/email adresy potvrzuje, že se s touto skutečností seznámil a plně souhlasí s těmito podmínkami.

PRIDAJ SA DO FOTOKLUBOVNE – TERAZ ZA UVÁDZACIU CENU 50% OFF! 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top