Narozeninový jarní fotopůlmaraton P52 PPSOP.cz 2024 – témata!

A je to tu! NAROZENINOVÝ JARNÍ FOTOPŮLMARATON P52/2024, vyhlášen v rámci Fotoprojektu 52, právě odstartoval! Zúčastnit se můžete tenhle (prodloužený) víkend (30.3.-1.4. 2024), kdekoliv, odkudkoliv. Podmínkou účasti je být členem naší Facebook skupiny FOTOPROJEKT 52 | PPSOP.cz a pochválit admince projektu zvolená témata :-))

A POZOR – slavíme 12. narozeniny naší ONLINE ŠkolY Perfektní Fotografie Bryana Petersona a 10. narozeniny naší P52 skupiny a rozdáváme dárky! Kdo se aktivně zúčastní fotopůlmaratonu a do pondělí 1.4. do půlnoci nahraje do skupiny  FOTOPROJEKT 52 | PPSOP.cz kompletní album (album!) s 10 fotkami, automaticky se zařadí do slosování o knihu o fotografování Bryana Petersona dle vlastního výběru. Jeden z vás tak bude moci získat jednu z těchto knih:

Fotit s námi se vyplatí! 🙂

PŘED ZAČÁTKEM SI, PROSÍME, ŘÁDNĚ PŘEČTĚTE PRAVIDLA. DĚKUJEME!

Účastníte se poprvé a nevíte, o co jde a jak se zapojit?
Ať jste, kde jste, vezměte své fotoaparáty (klidně i ty v mobilu) do ruky a pokuste se během víkendu nafotit všech 10 zadaných témat (1 téma = 1 fotka). Až budete mít všech 10 fotografií nafocených, aktuálně nafocených, archiv neplatí, nahrajte je následně (nejpozději do pondělní půlnoci 1.4. 2024) ve formě albumu pod názvem „JARNÍ FOTOPŮLMARATON 2023“ do FB skupiny FOTOPROJEKT 52 | PPSOP.cz! Pro nahrávání fotek musíte být členem skupiny.

A pokud netušíte jak vytvořit album, zde je krátký návod:
… je to jednoduché …

1. album vytvoříte kliknutím v horním řádku na záložku „Media“ a „+ Vytvořit album“
2. zadejte název albumu „JARNÍ FOTOPŮLMARATON 2024 + vaše jméno“
3. každou fotografii pojmenujte názvem tématu, na které byla nafocena (1 téma = 1 fotka)
4. radujte se z přibývajících „like“ a komentářů 😉

UPOZORNĚNÍ: Fotky je nutné vkládat jako album, NE jako samostatné fotky. Takové fotografie nejdou dohledat a budou automaticky vyřazeny z losování o cenu, a zároveň takové fotky nebudeme moci použít při vytváření výběru těch NEJ fotek fotopůlmaratonu.

A tu jsou témata:

1/ V ríši snov


2/ Časť môjho tela3/ Zajačik4/ Príšernosti5/
Nožnice


6/ Veľkonočný monochromatizmus7/ Svetové strany8/ Ja si na to posvietim!


9/ Hajzlofka … alebo WC tabuľka


10/ Má ma rád, nemá ma rád, má ma rád, nemá ma rád***
pozn. archivní fotky neplatí, jde o aktuální výzvu!

Těšíme se na vaše nápady a fotografické ztvárnění! You keep shooting! 😉

PPSOP.cz

SLAVÍME 12. NAROZENINY – SLEVA 20% na naše vybrané online fotokurzy! Slevový kód BDAY20

Akce BDAY20 – slevový kód platí pouze na kurzy Krajina cestou necestou, Fotografujeme floru a Naučte se používat barvu kreativněsleva není automatická, kupon je nutné zadat přímo při nákupu do příslušného slevového políčka a cena se sníží přímo v nákupním košíku. Platnost kuponu končí 7.5. 2024Slevu není možné nárokovat v hotovosti a zpětně ani kombinovat s jinými slevami (při nákupu je možné použít pouze jeden slevový kód). Běžná cena kurzu 3990,- | s kuponem BDAY20 sleva 20% | cena po slevě 3192,- | ušetříte 798,- czk!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top