NAŠE FOTOSOUTĚŽ 2020 – novinky!!!

Do nového roku vstupujeme s novými nápady! A jedním z nich je i jistá inovace našich měsíčních soutěží. Organizovat je budeme i v roce 2020, můžete se těšit na nová témata, mnoho krásných fotografií a také na skvělé novinky!

Koncept soutěže zůstává stejný. V průběhu roku se vystřídají různá témata od krajiny až k portrétům. Garantem soutěže a porotcem bude opět někdo z řad našich instruktorů, kteří nejprve provedou užší výběr (BEST OF… ) a z něho následně vyberou BEST SHOTS OF…  (1. – 3. místo + čestná uznání). I v letošním roce ponecháváme možnost, abyste o vítězné fotografii hlasovali i vy, naši fanoušci, v “Hlasu lidu”.

Co však bude nové? Výhra! Připravujeme pro vás hodnotnější, lákavé a zajímavé ceny od partnerů soutěže, každý měsíc někdo jiný! O co se bude soutěžit, bude vždy uvedeno při zadání soutěžního tématu tu na blogu.
A POZOR – tento rok budeme mít odměny pro 3 vítěze, takže nejen pro autora fotografie na prvním místě, ale i pro ty, co se umístí na 2. a 3. místě. Autor vítězné fotografie se navíc automaticky zařadí do ankety PPSOP.cz FOTOGRAF/FOTKA roku 2020.

Soutěžit s námi se prostě vyplatí! První soutěžní téma nového roku bude vyhlášeno JIŽ BRZY, sledujte nás!

A pokud se chcete naší foto soutěže v roce 2020 zúčastnit, doporučujeme, abyste si přečetli aktuální pravidla, která najdete ZDE!

PPSOP.cz

from Blogger http://blog.ppsop.cz/2020/01/nase-fotosoutez-2020-novinky.html

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top