Skvělé filtry pro každé světlo!

V minulém roce začala naše fotografická spolupráce se společností VFFOTO.com a jsme velmi rádi, že pokračuje i v roce 2021! Máme mnoho společného – stejně jako my je to parta nadšenců milujících focení, kteří se snaží přicházet s novými nápady a pro své fanoušky a klienty udělat maximum. Není proto divu, že si rozumíme! Pokud je ještě neznáte, nakoukněte na jejich celé portfólio ZDE!


A POZOR – pokud při svém nákupu na webové stránce VFFOTO.com přidáte slevový kupón PPSOP2021, získáte lepší cenu!Zkušenosti s magnetickými filtry popsal i náš instruktor ONLINE fotokurzu Dlouhá expozice ve dne i v noci Patrik Banas v TOMTO ČLÁNKU a jeho opravdu skvělý tip jak na focení dlouhé expozice uprostřed slunečného dne, když máte k dispozici „jen“ 6 stupňový ND filtr, NAJDETE ZDE!

No a s těmito filtry už fotí i Bryan Peterson – jaké jsou jeho první dojmy a zážitky? To vám prozradí on sám V TOMTO VIDEU!

Na závěr tedy připomínáme ještě jednou – po dohodě s VFFOTO.com mají fanouškové a přátelé PPSOP.cz příjemnou slevu na všechny VFFOTO produkty! A to nejen na magnetické filtry, ale na celé jejich portfólio, stačí když při nákupu přímo na jejich stránce použijete kupón PPSOP2021 a slevu získáte z ceny celého nákupu.

PPSOP.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top