Téma Fotoprojektu 52/2022 – ČERNÁ NA BÍLÉ (23/52)

Vítejte ve dvacátém třetím týdnu osmého ročníku Fotoprojektu52. Nevíme jak vás, ale nás to velké zdražení energií rozpálilo doběla. A tak jsme si říkali, že bychom si v rámci úspor mohli udělat černou hodinku a tento týden žádné téma nevyhlásit. Ano, až takové černé myšlenky jsme měli.

No ale jak vidíte, nakonec nám to nedalo, přece jen jsme nechtěli mít černé svědomí, navíc jsme se báli toho, že kvůli vynechanému tématu byste mohli začít vnímat fotoprojekt černobíle. A to bychom opravdu neradi. Protože tyto dvě barvy je třeba rozlišit. Koneckonců černá kráva dává bílé mléko a černá slepice snáší bílá vajíčka. A rozhodně je lepší být bílou vránou a bílým koněm, než černou ovcí a černým koněm.

Proto i po dvacáté třetí v tomto roce vyhlašujeme nové téma. Nechceme říkat tak, ani tak, ale myslíme, že je to tentokrát trefa do černého. Uvidíme, koho nakonec ten černý humor přejde. A abyste s něžností bílé lilie netvrdili, že jste nic nenafotili, protože jste netušili, co je tento týden za téma, tady to máte černé na bílém!

A malá rada závěrem – nezapomeňte si při focení sundat černou krytku 🙂


23/52 – ČERNÁ NA BÍLÉ


Termín nahrání fotek nejpozději do neděle 19.6. 2022

Foťte s námi, těšíme se na vaše fotky!

PPSOP.cz

Předchozí témata Fotoprojektu 52

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top