Téma Fotoprojektu 52/2022 – VZHŮRU NOHAMA (47/52)

Vítejte ve čtyřicátém sedmém týdnu osmého ročníku Fotoprojektu52. No chápete? Už fakt čtyřicátý sedmý. Osm let už pro nás Monika vymýšlí témata. To dnešní je tím pádem 411.. A to nepočítám témata fotomaratonů, půlmaratonů, soutěžní témata a podobně, to je číslo jen těchto týdenních projektových témat. WOW, že jaké číslo! Jeden by řekl, že se za těch osm let už musí témata hodně opakovat, ale ne. Monika si hodně dává záležet, aby tomu tak nebylo a dochází k tomu zcela výjimečně. Zdá se, že je bezedná studnice nápadů a je to taková naše čtvrteční jistota. Vždy se těším, co se v našem sdíleném harmonogramu objeví za téma a nemůžu se dočkat, až zasednu za počítač a začnu vymýšlet článek, který by nové téma uvedl.

Že ono těšení rázem vystřídá zoufalost o čem psát, to je už věc jiná. A tak je na středečním pořádku, že sedím u PC, píšu dlouhé odstavce, které jedním tahem s prstem na klávesnici delete ihned mažu… a s nadějí, že ráno moudřejší včera, to nechávám uležet do čtvrtka, kdy pod časovým tlakem nakonec znovu píšu, co jsme vymyslela den předešlý, smířená, že lepší už to stejně nebude a kdoví, jestli ty články vůbec někdo v dnešní uspěchané době čte…

Tyto rituály jsou prima věc, ale říkala jsem Monice, že by to už chtělo stereotyp něčím narušit. A Monika mi přání splnila a rozhodla se to tu převrátit vzhůru nohama. Tomu říkám čerstvý vítr do plachet! Tak si to aspoň na týden užijme a příští čtvrtek se těšme na nové téma a v potu tváře sepsaný článek na blogu. Není nad jistoty všedních dní!

Krásný advent!


47/52 – VZHŮRU NOHAMA


Termín nahrání fotek nejpozději do neděle 4.12. 2022

(c) Bryan Peterson


Foťte s námi, těšíme se na vaše fotky!

PPSOP.cz


Předchozí témata Fotoprojektu 52

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top