Téma FOTOsoutěže – měsíc KVĚTEN / MÁJ 2021

Soutěž o PPSOP.cz FOTOGRAFA/FOTKU ROKU 2021 pokračuje! I letos jsme pro vás připravili měsíční soutěžní témata, ve kterých budete moci vyhrát hodnotné a lákavé ceny od partnera soutěže!

Téma na KVĚTEN / MÁJ zní:
“FOTOKLUBOVNA”

A POZOR – tento měsíc je zadání specifické, do soutěže budou zařazeny jen fotografie, které splní všechny uvedené podmínky. Proto si, prosíme, pročtěte pravidla “Jak se do soutěže zapojit”, která najdete níže!

(c) Monika Banas

Jak se do soutěže zapojit?
Zúčastnit se může kdokoliv, fotografie na zadané téma se v počtu minimálně 1 a maximálně 3 vkládají přímo na naší Facebook stránku jako příspěvek. Jak na vkládaní fotek a často kladené dotazy ZDE

Podmínkou je, že na fotografii musí být nějakým způsobem zakomponovaný text fotoklubovna/fotoklubovňa, #fotoklubovna nebo fotoklubovna.cz. POZOR, nejedná se ale o grafiku ani nápis v editovacím programu (takovéto příspěvky budou ze soutěže vyřazeny!), musí to být fotografie! Tedy například text napsaný na ruce, na papíru, který někdo drží nebo je někde umístěný, v písku apod. … Využijte třeba multiexpozici, siluety písmen, malování světlem, odrazy, cokoliv zajímavé – důležitá je kreativita a nápad!

Uzávěrka soutěže:
Pondělí 31.5.2021 (uzávěrka je v tento den o půlnoci)

Partner soutěže a cena pro vítěze

Partnerem soutěže na měsíc květen/máj 2021 je – kdo jiný – naše fotoklubovna.cz!

3 rovnocenní vítězové:
1/ NEJ fotka vybraná hodnotiteli soutěže
2/ NEJ fotka vybraná “hlasem lidu” (hlasování proběhne na naší Facebook stránce) z fotek, které postoupí do užšího výběru
3/ losování ze všech fotek, které splní pravidla zařazení do soutěže (pokud tedy vložíte 3 různé fotografie, zvyšujete svoji šanci na výhru!)

Ceny pro vítěze*:
Roční členství ve fotoklubovna.cz ZDARMA – cena v hodnotě 1490,- Kč!

Garanti a hodnotitelé soutěže:

Monika a Patrik Banas, Michaela Nesvadbová– instruktoři některých našich ONLINE fotokurzů například i online kurzu NAUČTE SE EXPONOVAT KREATIVNĚ 1, NAUČTE SE VIĚT A KOMPONOVAT KREATIVNĚ a FOTOGRAFUJEME FLORU, které pro vás otevíráme v pátek 7.5.! Naše kompletní portfolio online kurzů ZDE!

UPOZORNĚNÍ!

Přečtěte si podmínky a pravidla soutěže a vkládání fotografií ZDE. Fotky, které budou vloženy po termínu uzávěrky budou ze soutěže automaticky vyřazeny. Vložením své fotografie do soutěže souhlasíte s tím, že vaše fotografie může být využita jako promo fotografie pro web fotoklubovna.cz nebo PPSOP.cz a s podmínkami soutěže.

* Výhru je možné nárokovat přímo u nás na info@ppsop.cz do 1 měsíce od vyhlášení výsledků soutěže na daný měsíc. Pokud se výherce do té doby neozve, výhra propadne. Výhru není možné uplatnit zpětne, vyplatit v hotovosti a slevu není možné kombinovat s jinými slevami a akcemi.

#ppsopcz #fotosoutezppsop #fotokurzyonline #kurzyfotografie #fotoklubovna

Přidejte se k nám, již brzy otevíráme tyto ONLINE fotokurzy!

Pátek 7.5. – sleva 15%, slevový kód PPSOP15

Pátek 4.6.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top