Téma FOTOsoutěže – měsíc ÚNOR / FEBRUÁR 2021

Soutěž o PPSOP.cz FOTOGRAFA/FOTKU ROKU 2021 pokračuje! I letos jsme pro vás připravili měsíční soutěžní témata, ve kterých budete moci vyhrát hodnotné a lákavé ceny od partnera soutěže! Nejlepší fotky v daném měsíci postoupí do užšího výběru (BEST OF…), ze kterého následně garant a hodnotitel vybere BEST SHOTS OF… (1.,2.,3. místo + čestné uznaní). Fotografie na 1. místě se automaticky zařadí do finále ankety PPSOP.cz FOTOGRAFA/FOTKU ROKU 2021. Přečtěte si detailní podmínky a pravidla soutěže a vkládání fotografií ZDE.

Téma na ÚNOR / FEBRUÁR zní:
“LÁSKA”

(c) Patrik Banas

Už teď se těšíme na vaše fotografie!

Jak se do soutěže zapojit?
Zúčastnit se může kdokoliv, fotografie v počtu minimálně 1 a maximálně 3 se vkládají přímo na naší Facebook stránku jako příspěvek. Jak na vkládaní fotek a často kladené dotazy ZDE

Uzávěrka soutěže:
Neděle 28.2.2021 (uzávěrka je v tento den o půlnoci).

Partner soutěže a cena pro vítěze

Ceny do soutěže na měsíc únor/február 2021 věnovalo vydavatelství Zoner Press – partner soutěže a zároveň dvorní vydavatel knih našeho zakladatele Bryana Petersona. Nenechte si ujít jeho knižní novinku na českém a slovenském knižním trhu o focení lidí kdekoliv a kdykoliv!

1. místo – voucher v hodnotě 500 CZK na nákup knih* a postup do finále ankety PPSOP.cz Fotograf/Fotka roku 2021 s možností vyhrát další zajímavé ceny

2. místo – voucher v hodnotě 400 CZK na nákup knih*

3. místo – voucher v hodnotě 300 CZK na nákup knih*

Výhru je možné nárokovat přímo u nás na info@ppsop.cz do 1 měsíce od vyhlášení výsledků soutěže na daný měsíc. Pokud se výherce do té doby neozve, výhra propadne. Výhru není možné uplatnit zpětně, vyplatit v hotovosti a slevu není možné kombinovat s jinými.

Garant a hodnotitel soutěže:

Bryan Peterson – světoznámý fotograf, autor mnohých fotografických knih, zakladatel naší ONLINE Školy Perfektní Fotografie PPSOP.cz a autor, garant a instruktor některých našich kurzů. Naše kompletní portfolio online kurzů ZDE!

UPOZORNĚNÍ!

Přečtěte si podmínky a pravidla soutěže a vkládání fotografií ZDE. Fotky, které budou vloženy po termínu uzávěrky, nebo se již v naší soutěži objevily a obsadily 1.-3. místo, budou ze soutěže automaticky vyřazeny.

* Výhru je možné nárokovat přímo u nás na info@ppsop.cz do 1 měsíce od vyhlášení výsledků soutěže na daný měsíc – my vás spojíme s naším partnerem fotosoutěže. Pokud se výherce do té doby neozve, výhra propadne. Výhru není možné uplatnit zpětne, vyplatit v hotovosti a slevu není možné kombinovat s jinými slevami a akcemi.

#ppsopcz #fotosoutezppsop #fotokurzyonline #kurzyfotografie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top