BRYAN PETERSON – FOTO WORKSHOP PRAHA

Instruktoři: Bryan Peterson a Patrik Banas

Místo: Praha
Datum: 31.7.2020 (pátek)
Délka: 4h (půldenní)
Čas: 18:00 – 22:00
Cena: 3.990 CZK

Naučte se vidět kreativně s Bryanem a Patrikem!

praha zlta stenaFotografický workshop v Praze s Bryanem Petersonem a Patrikem Banasem – asi netřeba cokoliv jiného dodávat, na této akci nesmíte chybět!
Dva skvělí instruktoři a malá skupina účastníků – budeme objevovat neočekávané lokality a fotografické příležitosti, některé si i sami vytvoříme, nebude chybět ani modelka, která se k nám na část workshopu připojí! Fotit budeme opravdu hodně a probereme – detaily, street foto a focení lidí, zajímavé fotografické techniky (pokud bude chuť a čas vyzkoušíme i práci s bleskem). Povídat si budeme o správném výběru objektivu, kreativní expozici a kompozici v každé situaci. Probudíme vaši tvořivost, fantazii a improvizační schopnosti, pronikneme do tajů “umění vidět!”

Max. počet účastníků: 10

Jazyk / překlad: Anglický jazyk (Bryan), překlad do slovenského jazyka (Patrik a Monika).
Jedinečná příležitost, protože pro účast na tomto Bryana workshopu není nutná znalost angličtiny, všechny diskuse a vaše dotazy budou hned přeložené.

Co je zahrnuto v ceně workshopu:

 • přítomnost dvou kreativní fotografů a zároveň skvělých instruktorů fotografování po celou dobu – jedinečná příležitost fotografovat s těmi nejlepšími a učit se od nich
 • interaktivní skupina, překlad Bryanových postupů a příběhů i jakýchkoliv vašich dotazů
 • půl dne ve společnosti autora světových knižních bestsellerů, podle kterých se naučily fotit miliony fotografů – a to vše “doma” v ČR
 • modelka (během části workshopu)
 • spousta skvělých záběrů
 • překladatel z/do angličtiny

Požadavky na workshop:

Doporučené pokračování:

PPSOP Perfektní Fotoden – Praha 1. 8. 2020 – víc info ZDE.

Instruktor: Bryan Peterson

Bryan je fotografem víc než 30 let a učitelem fotografie už víc než 20 let. Jeho vzdělávací styl je jedinečný a je pro všechny zárukou, že se kreativní a zábavnou formou dostanou na fotografickou úroveň, o jaké vždy snili. Kromě toho je Bryan autorem celosvětově nejlépe prodávaných knih o fotografování Naučte se exponovat kreativně, Naučte se vidět kreativně, Naučte se fotografovat detail kreativně, Naučte se použít expoziční čas kreativně. Bryan je Američan a momentálně žije v Seattle, USA. Bryanovu práci najdete na jeho WEBu a aktuální projekty můžete sledovat na jeho profilu na FACEBOOKu.

Instruktor: Patrik Banas

Patrik je profesionální, zanícený a dlouholetý fotograf. Působí jako instruktor, poskytuje individuální kurzy pro začátečníky i pokročilé s digitální zrcadlovkou a také organizuje zážitkové a cestovatelské foto workshopy do nádherných oblastí světa (např. Toskánsko, Provensálsko, Praha…). Bryanův styl vzdělávání ho velmi zaujal a ovlivnil a spolupracuje s Bryanem už více než deset let. Patrik pochází ze Slovenska, žil pět let v Praze a momentálně žije v St. Louis, Missouri. Má rád objektiv 24-70mm, street foto, krajinu a zbožňuje focení s dlouhou uzávěrkou. Patrikovu práci najdete na jeho WEBu a aktuální projekty můžete sledovat na BLOGu nebo na FACEBOOKu.

Podmínky

 • Vaše místo je závazně rezervováno v momentě uhrazení ceny workshopu v plné výši.
 • Minimální počet účastníků je 5, v případě nedostatečného počtu zájemců bude workshop zrušen a vaše úhrada vám bude vrácena v plné výši.
 • V neočekávaném případě zrušení workshopu z naší strany z jakéhokoliv důvodu vám bude vaše platba vrácena v plné výši.
 • Déšť a nepříznivé počasí není důvodem pro zrušení workshopu. Program workshopu bude přizpůsoben počasí a pohodlí účastníků, ale doporučujeme náležitou úpravu oblečení počasí (pláštěnka, obuv, sáčky na fotorupsak a výbavu). Budeme sledovat počasí velmi pozorně a flexibilně budeme upravovat náš program tak, abychom využili potenciál fotoworkshopu co nejlépe. Mnohé skvělé fotografie byly pořízeny právě během špatného počasí.
 • Vaši účast můžete z vážných osobních důvodů zrušit. Poplatek za workshop v takovém případě není možné vrátit – můžete si však najít za sebe náhradu, nebo je možné jej do 12 měsíců využít k absolvování libovolného ONLINE kurzu / kurzů z nabídky PPSOP.cz . Prosíme, kontaktujte nás co nejdříve emailem na info@ppsop.cz .
 • Prosíme, starejte se co nejlépe o svou výbavu a osobní věci, protože my za ně nepřebíráme žádnou odpovědnost. Uděláme vše co je v našich silách a možnostech, abychom byli v bezpečí, v pohodě a v dobré náladě, každopádně vy jste zodpovědní za vaše zdraví, foto výbavu a odpovědnost za škody. Nebereme zodpovědnost za jakékoli škody nebo utrpěnou újmu účastníků workshopu, která vyústila z aktivit, na které nemáme žádný vliv a nebylo možné jim předejít.
 • Foto workshop organizuje Bryan Peterson a Patrik Banas (pixien photography) a vaše účast je dobrovolná a z vlastního rozhodnutí.
 • Zarezervování si svého místa na tomto foto workshopu slouží jako objednávka u Aperture Production & pixien photography a zároveň slouží jako souhlas s těmito Podmínkami. Každý účastník zároveň akceptuje podepsání dokumentu “Osvobození od odpovědnosti”, který je dostupný zde.

praha zlta stena

Scroll to top