FOTOMARATONLINE 2022 – registruj se včas!

Třetí ročník PPSOP.cz FotomaratONline – SOBOTA 1.10. 2022!

Skvělá fotografická výzva pro všechny fotografy – zcela online – zúčastnit se můžete kdokoliv a odkudkoliv! Vaším úkolem je v průběhu dne v určeném čase nafotografovat sérii fotografií – jednu fotografii na každé z vyhlášených témat, teda celkově 5 fotografií a nahrát je do prostředí k tomu určenému (každý registrovaný účastník obdrží link). Témata budou vyhlášená v sobotu ráno v 10:00 hodin (další detaily a podmínky najdete v “Pravidlech FotomaratONline”).

PROGRAM:

Registrace

Registrace účastníků je otevřená do pátku 30.9. (do 20:00), účastnický poplatek je 90,- Kč při registraci do 20.9. 2022 a 140,- Kč při pozdní registraci (21.9. – 30.9.). Pozor, poplatek za registraci je nevratný.

FotomaratONline

1.10.
10:00 – vyhlášení témat FotomaratONline – video na blogu Školy Perfektní Fotografie
10:30 – rozeslán e-mail s vyhlášenými tématy všem registrovaným účastníkům
10:00 – 22:00 fotografování / samotný průběh fotomaratonu
22:30 – ukončení FotomaratONline a automatické uzavření prostředí (!)

10:00 – 22:30 otevřené prostředí na nahrávání fotografií. POZOR, důležité upozornění – nahrávání fotografií zabere minimálně 30 minut (i více!), nechte si dostatečnou časovou rezervu! Po uplynutí času se prostředí automaticky uzavře a pak není možné fotografie nahrát, zkontrolovat či vyměnit! Náš help desk pak nemá dostatočný časový prostor reagovat a řešit last minute dotazy, požadavky a problémy.

Vyhodnocení a slávnostní vyhlášení výsledků

9.10.
Vyhlášení vítěze Cena Fotoklubovna.cz

15.10. – 19.10.
Vyhlášení vítězů jednotlivých témat, každý den jedno téma v samostatném článku

6.11.
Vyhlášení celkových vítězů FotomaratONline

Vyhodnocení a slávnostní vyhlášení výsledků proběhne vždy na blogu Školy Perfektní Fotografie a články budou sdíleny na Facebook stránce PPSOP.cz – SLEDUJTE NÁS!

HLAVNÍ PARTNER:

VFFOTO.com – Skvělé filtry pro každé světlo. Vyzkoušejte si skvělou foto inovaci – magnetické filtry pro absolutně snadnou a pohodlnou práci!

PARTNEŘI:

Tisk64.cz – certifikované studio pro Fine Art tisk, tisk fotografií, velkoformátový tisk, fotoalba, rámovaní a poradenství! Profesionální služby pro všechny fotografy od mistrů tiskařů.

ONLINE Škola Perfektní Fotografie – jednička v online fotografickém vzdělávání! Skvělé portfolio online fotokurzů, hodnotná zpětná vazba k vašim záběrům, perfektní instruktoři a atmosféra!

FOTOKLUBOVNA.cz – kreativní fotokomunita fotografických nadšenců všech úrovní! Otevřená, přátelská, inspirativní. Webináře, videa, články, rozhovory, soutěže, fototipy, bonusy a skvělá atmosféra!

Ověřte si svou kreativitu a fotografické schopnosti a užijte si skvělý fotomaratonový den – zaregistujte se včas!

HODNOCENÍ A CENY:

Hodnotícím kritériem je vystižení tématu, nápad / kreativita, originalita a technické zpracování. Hodnotí se jednak fotografie v rámci daného tématu (hodnotitelem je garant daného tématu, který vybere vítězný záběr, druhé a třetí místo) a také celá série fotografií (hodnotitelem je celá odborná 5 členná porota, která vybere vítěznou sérii fotografií, druhé a třetí místo a čestné uznání). Pro vítěze jsou připravené krásné a hodnotné ceny od partnerů FotomaratONline – společnosti VFFOTO.com, kreativní fotografické komunity FOTOKLUBOVNA.cz, certifikovaného studia pro Fine Art tisk fotografií Tisk64 a samozřejmě naší ONLINE Školy Perfektní Fotografie!

Hodnocení každého tématu samostatně

– každý člen poroty bude garant a hodnotitel jednoho tématu a hodnotí se pouze fotografie daného tématu. Ceny pro vítěze:

1. MÍSTO
slevový kupón na nákup libovolného kurzu z portfólia PPSOP.cz v hodnotě 1500 Kč a Fine Art print jedné (jakékoliv) fotografie ve velikosti A3 v hodnotě 400 Kč!

2. MÍSTO
slevový kupón na nákup libovolného kurzu z portfólia PPSOP.cz v hodnotě 1500 Kč a kniha o fotografování Bryana Petersona s autogramem autora v hodnotě (cca) 300 Kč!

3. MÍSTO
slevový kupón na nákup libovolného kurzu z portfólia PPSOP.cz v hodnotě 1500 Kč

Cena Fotoklubovna.cz 

Tato cena bude udělena na základě náhodného losování ze všech účastníků FotomaratONline (kteří splnili podmínky účasti) jednému vylosovanému výherci.

CENA FOTOKLUBOVNA.cz
roční členství ve Fotoklubovna.cz v hodnotě 1490,- Kč zdarma!

Hodnocení FotomaratONline

– hodnotí celá odborná mezinárodní porota (5 porotců) a hodnotí se vždy série 5 fotografií jako celek. Ceny pro vítěze:

1. MÍSTO – absolutní VÍTĚZ FotomaratONline:
kupón na nákup produktů VFFOTO v hodnotě 4000 Kč!

2. MÍSTO v celkové soutěži
kupón na nákup produktů VFFOTO v hodnotě 2000 Kč!

3. MÍSTO v celkové soutěži
kupón na nákup produktů VFFOTO v hodnotě 1000 Kč!

ČESTNÉ UZNÁNÍ v celkové soutěži
kniha o fotografování Bryana Petersona s autogramem autora

Těšíme se na skvělý fotografický den s vámi!
PPSOP.cz

#ppsopcz #fotomaratonline #fotokurzyonline #onlinefotokurzy #fotoklubovna #vffoto #tisk64

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top