Téma Fotoprojektu 52/2022 – 3… 2… 1… ŠKOLA (34/52)

Vítejte ve třicátém čtvrtém týdnu osmého ročníku Fotoprojektu52. Pomalu, ale jistě je čas udělat prázdninám pápá a vrátit se do lavic! Nevíme jak vy, ale naši instruktoři se již velmi těší, až opět přivítají studenty v online kurzech.

A aby ten návrat do lavic byl veselejší, všechny naše kurzy* můžete nyní zakoupit SE SLEVOU – 15%!

POZOR, slevová akce platí pouze do pátku 2.9. 2022 do půlnoci
přímo při platbě zadejte do příslušného políčka slevový kód: SKOLA15

Sleva sice neplatí na novinku v našem portfóliu – krajinářský kurz „Krajina cestou necestou„, který otevíráme 2.9., ale i tak vás do něj srdečně zveme, instruktor Marián Béreš se už těší na 6 týdnů společného krajinářského focení.

A jen co si vyberete kurz, který vás zaujal, vzhůru do focení týdenního tématu do projektu. Už teď se těšíme na jistě nevšední a kreativní fotky.

Krásný zbytek prázdnin a úspěšný vstup do nového školního roku!


34/52 – 3… 2… 1… ŠKOLA


Termín nahrání fotek nejpozději do neděle 4.9. 2022
(c) Pavel Hujíček

Foťte s námi, těšíme se na vaše fotky!

PPSOP.cz


Slevová akce platí na tyto naše ONLINE fotokurzy z aktuálního portfólia:


*Slevová akce “3…2…1… ŠKOLA!” se vztahuje na vybrané aktuálně dostupné online fotokurzy z našeho portfólia kurzů (8 fotokurzů – viz seznam výše v článku) a na již zvýhodněný balíček kurzů Naučte se exponovat kreativně 1 a 2, tedy kurzy, které otevíráme na podzim 2022. Pozor – akce neplatí na novinku – kurz „KRAJINA CESTOU NECESTOU“. Akce platí od 15.8. 2022 do 2.9. 2022. Sleva není automatická, přímo při platbě musíte zadat do příslušného políčka slevový kód: SKOLA15 a cena kurzu se následně sníží přímo v nákupním košíku. Sleva platí na termín daného kurzu v roce 2022, počet není omezen. Slevu není možné vyplatit v hotovosti ani kombinovat s jinými slevami. Slevu nelze nárokovat zpětně.


Předchozí témata Fotoprojektu 52

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top