FOTOsoutěž – nejlepší záběry za měsíc ČERVEN / JÚN 2021 – vyhodnocení

Přinášíme vyhodnocení soutěže – BEST SHOTS OF JUNE 2021 – nejlepší záběry za měsíc ČERVEN/JÚN 2021 z těch, které jste nám na téma “ČÍSLA” vložili na naší Facebook stránku. Do soutěže přišlo 84 fotografií, do užšího kola jich postoupilo 20 a tu je TOP finální výběr!

GARANT A HODNOTITEL FOTOSOUTĚŽE:

Patrik Banas – instruktor některých našich ONLINE fotokurzů například i online kurzů fotografování Záhada blesku odhalena a Kreativní fototechniky, které pro vás otevíráme v pátek 5.11. 2021! S kuponem PPSOP15 získáš slevu 15%!


PARTNER SOUTĚŽE A CENA PRO VÍTĚZE

Ceny do soutěže na měsíc červen/jún 2021 věnoval partner soutěže KOMIX – PRŮVODCE IT GALAXIÍ! KOMIX přináší nové pojetí IT – lidštější, přátelštější a přesto vysoce profesionální, KOMIX vymýšlí, vyvíjí a implementuje moderní řešení na vysoké technické i technologické úrovni.

1. místo – paměťová karta Sandisk Extreme 128GB a postup do finále ankety PPSOP.cz Fotograf/Fotka roku 2021 s možností vyhrát další zajímavé ceny

2. místo – paměťová karta Sandisk Extreme 64GB

3. místo – paměťová karta Sandisk Extreme 32GB

1. MIESTO – IVA ULLRICHOVÁ

Bavia ma dobre nafotené pohľady zblízka na obyčajné veci a toto je môj favorit… trochu ako Matrix zo starých čias :–) Fajn nasvietené, dobrý nápad a kontrast medzi niečím nemenným a stabilným a chaoticky usporiadaným

(c) Iva Ullrichová

2. MIESTO – JOZEF FILO

“Za prvé nevím, co to je a za druhé mě to”… zaujalo! Trochu optický klam čo sa pozadia/podkladu týka, veľmi zaujímavý nápad s dodaním čísel do záberu, jednoducho je to nevšedné… je dobré myslieť mimo zabehané koľaje a odlíšiť sa!

(c) Jozef Filo

3. MIESTO – PAVEL HUJÍČEK

Tri oriešky pre popolušku, Tri prasiatka, Tri vlasy deda Vševeda a tak ďalej, trojka je skrátka silné číslo, zvlášť vo fotografii a trojnásobne ak sú na zábere trojky tri! Dobrá je aj kombinácia oceľovomodrej so žltou.

(c) Pavel Hujíček

HONORABLE MENTIONS – ČESTNÉ UZNANIA
JANA TOMKOVÁ, MILAN KONEČNÝ, VLASTIMIL BABICKÝ, DARJA NEZVALOVÁ a VERONIKA ZAMIŠKOVÁ

Ďalší favoriti, ktorí boli v naozaj úzkom kole :–)

Jednoducho výborné, čisté a originálne spracovanie – jediná fotografia, kde čísla neboli napísané číslicami 1-9. Skvelý nápad aj kompozícia!

(c) Jana Tomková

Skvelé, monochromatické a výrazné! Číslo tu vyzerá ako jazva na koži, natrvalo umiestnená ako spomienka, ktorú nejde vymazať. Mám rád industriálne hrdzavé detaily!

(c) Milan Konečný

Jednoduché, posobivé, čiernožlté kontrasty sú skrátka zaručená signálna ba priam výstražná kombinácia, ktorá upúta!

(c) Vlastimil Babický

Neviem, ako je to urobené a či je to naozajstný ľad, ale je to fakt dobre urobené a originálne, čo sa tejto témy týka! V galérii prevažovali industriálne detaily a toto je skrátka… mrazivo osviežujúce!

(c) Darja Nezvalová

Či už je to využitím línií a farieb – osvedčenou kombináciou červenej a zelenej a silným prvkom v podobe ručičky alebo tou hĺbkou ostrosti – rozmazaním čísel od “najpomalších” ostrých po tie “najrýchlejšie” šmuhy, toto ma skrátka zaujalo!

(c) Veronika Zamišková

Díky, že ste sa zapojili do našej mesačnej súťaže a tešíme sa na vaše zábery aj v našich ďalších mesačných súťažiach v roku 2021!

POZOR – NEPŘEHLÉDNĚTE!

Prosíme výherce soutěže (autora fotografie na 1., 2. a 3. místě), aby nás kontaktovali na mail info@ppsop.cz, výhru je možné uplatnit do 5 týdnů od vyhlášení výsledků soutěže (do neděle 7.11.2021). Děkujeme!

PPSOP.cz

#ppsopcz #fotosoutezppsop #fotokurzyonline

Více informací o FOTOsoutěži ČERVEN / JÚN 2021

FOTOsoutěž – nejlepší záběry za měsíc ČERVEN / JÚN 2021

* Výhru je možné nárokovat přímo u nás na info@ppsop.cz do 1 měsíce od vyhlášení výsledků soutěže na daný měsíc – my vás spojíme s naším partnerem fotosoutěže. Pokud se výherce do té doby neozve, výhra propadne. Výhru není možné uplatnit zpětne, vyplatit v hotovosti a slevu není možné kombinovat s jinými slevami a akcemi. Vzhledem k ochraně osobních údajů výherce zasláním své adresy/email adresy potvrzuje, že se s touto skutečností seznámil a plně souhlasí s těmito podmínkami.

PRIDAJ SA DO FOTOKLUBOVNE – TERAZ ZA UVÁDZACIU CENU 50% OFF! 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top