FOTOsoutěž – nejlepší záběry za měsíc ŘÍJEN / OKTÓBER 2021 – vyhodnocení

Přinášíme vyhodnocení soutěže – BEST SHOTS OF OCTOBER 2021 – nejlepší záběry za měsíc ŘÍJEN/OKTÓBER 2021 z těch, které jste nám na téma „MOST/Y“ vložili na naší Facebook stránku. Do soutěže přišlo 102 fotografií, do užšího kola jich postoupilo 23 a tu je TOP finální výběr!

GARANTI A HODNOTITELÉ FOTOSOUTĚŽE:

PATRIK BANAS A MICHAELA NESVADBOVÁ – skvělí fotoinstruktoři naší ONLINE Školy Perfektní Fotografie PPSOP.cz. Vyberte si svůj ONLINE FOTOkurz teď se slevou až 50% a foťte s námi!


PARTNER SOUTĚŽE A CENA PRO VÍTĚZE

Ceny do soutěže na měsíc október/říjen 2021 věnovala FOTOKLUBOVNA.cz! Kreativní fotokomunita fotografických nadšenců všech úrovní! Otevřená, přátelská, inspirativní.

1. místo – Voucher na slevu 100% z běžné ceny ročního členského = roční členství ve fotoklubovna.cz ZDARMA (cena v hodnotě 1490,- Kč)

2. místo – Voucher na slevu 90% z běžné ceny ročního členského (cena v hodnotě 1340,- Kč)

3. místo – Voucher na slevu 80% z běžné ceny ročního členského (cena v hodnotě 1190,- Kč)

1. MIESTO – JOZEF FILO

Super kreatívne spracovanie – iná, originálna, pôsobivá, efektná a so skvelým prevedením do čiernobielej! Núti to človeka zamyslieť sa, ako to vlastne bolo nafotené? Pre nás oboch skrátka jednoznačný víťaz!

(c) Jozef Filo

2. MIESTO – ROZÁLIA VACULÍKOVÁ

Využité všetky prvky dizajnu – línie, štruktúra, vzor a k tomu trocha červenej! Celkovo skvelá farebná kombinácia (navzájom sa dopĺňajúce farby zelená-červená), kompozícia a aj výborne vyplnený rám. Ešte zaujímavejšie by to mohlo pôsobiť s využitím dlhšej uzávierky a červenou električkou trochu rozmazanou, ale aj tak je to za nás právom druhé miesto.

(c) Rozália Vaculíková

3. MIESTO – MILAN UHRIN

Všetko tu funguje – uhol pohľadu, či lepšie povedané „podhľadu“, rámovanie v rámci rámu, využitie ľudského prvku ako mierky, všetky tie línie a k tomu dramatická obloha! Skvelé.

(c) Milan Uhrin

HONORABLE MENTIONS – ČESTNÉ UZNANIA
JANA HALÚZOVÁ, GABRIELA TROUSILOVÁ, ALENA AMBRÓZOVÁ

Ďalší favoriti, ktorí boli v naozaj úzkom kole :–)

(c) Jana Halúzová
(c) Gabriela Trousilová

(c) Alena Ambrózová

Díky, že ste sa zapojili do našej mesačnej súťaže a tešíme sa na vaše zábery aj v našich ďalších mesačných súťažiach!

POZOR – NEPŘEHLÉDNĚTE!

Prosíme výherce soutěže (autora fotografie na 1., 2. a 3. místě), aby nás kontaktovali na mail info@ppsop.cz, výhru je možné uplatnit do 5 týdnů od vyhlášení výsledků soutěže (do neděle 19.12.2021). Děkujeme!

PPSOP.cz

#ppsopcz #fotosoutezppsop #fotokurzyonline 

Více informací o FOTOsoutěži ŘÍJEN / OKTÓBER 2021

FOTOsoutěž – nejlepší záběry za měsíc ŘÍJEN / OKTÓBER 2021

* Výhru je možné nárokovat přímo u nás na info@ppsop.cz do 1 měsíce od vyhlášení výsledků soutěže na daný měsíc – my vás spojíme s naším partnerem fotosoutěže. Pokud se výherce do té doby neozve, výhra propadne. Výhru není možné uplatnit zpětne, vyplatit v hotovosti a slevu není možné kombinovat s jinými slevami a akcemi. Vzhledem k ochraně osobních údajů výherce zasláním své adresy/email adresy potvrzuje, že se s touto skutečností seznámil a plně souhlasí s těmito podmínkami.

PRIDAJ SA DO FOTOKLUBOVNE – TERAZ ZA UVÁDZACIU CENU 50% OFF! 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top