FOTOsoutěž – nejlepší záběry za měsíc ŘÍJEN / OKTÓBER 2021

Nejlepší záběry za měsíc říjen/október – BEST OF OCTOBER 2021 – postupující do užšího výběru (BEST OF…) jsou tady! Z vašich 102 fotografií, které jste nám vložili do naší FOTOsoutěže na téma „MOST/Y“ na naši Facebook stránkupostoupilo do finále 23 záběrů. Garanti a hodnotitelé soutěže z nich vyberou BEST SHOTS OF… (1.,2.,3. místo + čestné uznaní). Fotografie na 1. místě se také automaticky zařadí do finále ankety PPSOP.cz FOTOGRAFA/FOTKU ROKU 2021.

Partner soutěže a cena pro vítěze:

Ceny do soutěže na měsíc október/říjen 2021 věnovala FOTOKLUBOVNA.cz! Kreativní fotokomunita fotografických nadšenců všech úrovní! Otevřená, přátelská, inspirativní.

1. místo – Voucher na slevu 100% z běžné ceny ročního členského = roční členství ve fotoklubovna.cz ZDARMA (cena v hodnotě 1490,- Kč)

2. místo – Voucher na slevu 90% z běžné ceny ročního členského (cena v hodnotě 1340,- Kč)

3. místo – Voucher na slevu 80% z běžné ceny ročního členského (cena v hodnotě 1190,- Kč)

Výhru je možné nárokovat přímo u nás na info@ppsop.cz do 1 měsíce od vyhlášení výsledků soutěže na daný měsíc. Pokud se výherce do té doby neozve, výhra propadne. Výhru není možné vyplatit v hotovosti, zpětně a slevu není možné kombinovat s jinými.

Garant a hodnotitel soutěže:

PATRIK BANAS A MICHAELA NESVADBOVÁ – skvělí fotoinstruktoři naší ONLINE Školy Perfektní Fotografie PPSOP.cz. Naše kompletní portfolio online kurzů ZDE!

A tu jsou fotografie postupující do užšího výběru, zatím jsou seřazeny náhodně bez konkrétního pořadí.

Gratulujeme a děkujeme všem! Vyhodnocení již brzy!

PPSOP.cz

#ppsopcz #fotosoutezppsop #fotokurzyonline 

Více informací o FOTOsoutěži ŘÍJEN / OKTÓBER 2021

Výhru je možné nárokovat přímo u nás na info@ppsop.cz do 1 měsíce od vyhlášení výsledků soutěže na daný měsíc – my vás spojíme s naším partnerem fotosoutěže. Pokud se výherce do té doby neozve, výhra propadne. Výhru není možné uplatnit zpětne, vyplatit v hotovosti a slevu není možné kombinovat s jinými slevami a akcemi. Vzhledem k ochraně osobních údajů výherce zasláním své adresy/email adresy potvrzuje, že se s touto skutečností seznámil a plně souhlasí s těmito podmínkami.

V pátek 5.11. pro vás otevíráme tyto online kurzy focení (a se slevovým kuponem PPSOP15 je získáte se slevou 15%):

Naše kompletní portfolio online kurzů ZDE!Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top