Narozeninová FOTOsoutěž 2023

FOTOsoutěž PPSOP.cz

Podporujeme kreativitu ve fotografii – připravili jsme pro vás narozeninovou FOTOsoutěž, ve které můžete vyhrát hodnotné a lákavé ceny!

Online Škola Perfektní Fotografie
PPSOP.cz

Ceny do narozeninové soutěže
jsme věnovali my – ONLINE Škola Perfektní Fotografie PPSOP.cz!

Ceny pro vítěze:

1. MÍSTO
voucher na slevu 50% na jeden online fotokurz z našeho portfólia* a kniha o fotografování dle vlastního výběru (viz níže) od autora Bryana Petersona

2. MÍSTO
voucher na slevu 50% na jeden online fotokurz z našeho portfólia* a kniha o fotografování dle vlastního výběru (viz níže) od autora Bryana Petersona

3. MÍSTO
voucher na slevu 50% na jeden online fotokurz z našeho portfólia* a kniha o fotografování dle vlastního výběru (viz níže) od autora Bryana Petersona

ČESTNÉ UZNÁNÍ
voucher na slevu 50% na jeden online fotokurz z našeho portfólia*
nebo
kniha o fotografování dle vlastního výběru (viz níže) od autora Bryana Petersona

Knihy na výběr:

* kniha Bryana PetersonaFotografujeme portréti s autogramem autora

* kniha Bryana PetersonaFotografická škola Bryana Petersona
i s autogramem autora

* kniha Bryana PetersonaNaučte se fotografovat street
(pozor, tato kniha je bez autogramu autora)

* kniha Bryana PetersonaNaučte se fotografovat dobře
(pozor, tato kniha je bez autogramu autora)

Jak se do soutěže zapojit?

Zúčastnit se může kdokoliv, své soutěžní fotografie v počtu minimálně 1 a maximálně 3 vkládejte do komentáře k příspěvku označenému „FOTOsoutěž“ přímo na naší FACEBOOK stránce. Fotografie vložené na jiné místo (naše fotografické skupiny, komentáře pod jiné příspěvky, eventy, blog a pod.) nebudou do soutěže zařazeny!

(c) Bryan Peterson

Téma FOTOsoutěže zní:
„LIDI – KDYKOLIV A KDEKOLIV“

bereme všechno – siluety, street, minimalismus s lidským prvkem, detaily člověka a dokonce i (rozeznatelný) abstrakt… nezapomeňte – fotografie hodnotí Bryan Peterson, buďte kreativní!

Garant a hodnotitel soutěže:

BRYAN PETERSON světoznámý fotograf, autor mnohých fotografických knih, zakladatel naší ONLINE Školy Perfektní Fotografie PPSOP.cz a autor a instruktor některých našich kurzůmrkněte na naše kompletní portfolio online kurzů ZDE!

Uzávěrka soutěže:

Neděle 30.4. 2023 – uzávěrka je v tento den o půlnoci, příspěvky vložené pozdě nebudou platné.

Už teď se těšíme na vaše fotografie!
PPSOP.cz

UPOZORNĚNÍ – PRAVIDLA SOUTĚŽE!

Tyto soutěžní podmínky stanovují základní závazná pravidla, na jejichž základě probíhá PPSOP.cz narozeninová fotografická soutěž 2023. Tato pravidla nabývají platnosti dne 1.4.2023:

Pořadatel soutěže – PPSOP.cz, partner (sponzor FOTOsoutěže) – subjekt, který věnuje do soutěže výhru/výhry, soutěžící – fyzická osoba, která se účastní této FOTOsoutěže.

 1. Fotografická soutěž PPSOP.cz se vyhlašuje na období 1.4. 2023 – 30.4. 2023 (do půlnoci CET). Téma je vyhlášeno na našem blogu a FB stránce a její zveřejněním je FOTOsoutěž považována za zahájenou. Doba trvání soutěže je vždy pevně definována datem zahájení soutěže a datem (termínem) uzávěrky soutěže. Příspěvky po uzávěrce nejsou platné.
 2. Zúčastnit se může jakákoliv fyzická osoba (soutěžící) s osobním profilem na FB, fotografie se vkládají do komentáře k „FOTOsoutěž“ příspěvku na Facebook stránce PPSOP.cz. Je možné vložit minimálně 1 a maximálně 3 fotografie od jednoho autora. Soutěžící vložením svých fotografií do této FOTOsoutěže potvrzuje, že se soutěže účastní dobrovolně a že se seznámil s těmito soutěžními podmínkami a souhlasí s nimi.
 3. Fotky, které se již v naší soutěži objevily a obsadily 1.-3. místo, budou ze soutěže automaticky vyřazeny.
 4. Vyhodnocení FOTOsoutěže – ze všech vložených fotografií vyberou porotci soutěže z řad instruktorů PPSOP.cz ty nejlepší (obyčejně 15-20 záběrů) v albu BEST OF…, ze kterých následně vyberou nejlepší záběry měsíce (BEST SHOT OF…) – 1., 2. a 3. místo + čestná uznání. Vítězové FOTOsoutěže jsou vyhlášeni na našem blogu a FB stránce do jednoho měsíce od ukončení soutěže.
 5. Autoři, jejichž fotografie jsou na vítězných pozicích, získají cenu od sponzora FOTOsoutěže. Výhru je možné nárokovat do 1 měsíce od vyhlášení výsledků soutěže na daný měsíc, pokud se výherce do té doby neozve, výhra propadne. Výhru není možné vyplatit v hotovosti ani nárokovat zpětně.
 6. Na výhru není poskytována žádná záruka, PPSOP.cz nenese zodpovědnost za její doručení, nezodpovídá za ztrátu zásilky a neposkytuje za ni náhradu žádnou formou. Výhru není možné nárokovat soudní cestou.
 7. Soutěžící je povinen chovat se tak, aby nedocházelo k porušování platných právních předpisů a svým jednáním nezpůsobil pořadateli soutěže PPSOP.cz, partnerovi soutěže případně dalším soutěžícím či třetím stranám jakoukoli újmu. Soutěžící respektuje autorská práva a účastí v soutěži potvrzuje, že je autorem vložených fotografií a že má od osob nafotografovaných na záběrech souhlas s jejich uveřejněním.
 8. Vložením fotografie do soutěže dává autor fotografie zároveň souhlas s uveřejněním fotografie na komunikačních kanálech a sociálních sítích PPSOP.cz pro informační a/nebo propagační účely. PPSOP.cz se zavazuje VŽDY uvést autora fotografie, autorská práva autorovi fotografie zůstávají. Pro tyto účely musíte při nahrávání fotografie uvést vaše pravé jméno a příjmení. Anonymní příspěvky nebo příspěvky vložené pod neúplným nebo nepravým jménem budou ze soutěže vyřazeny.
 9. Co není specifikované ve výše uvedených podmínkách se řídí selským rozumem a poslední slovo mají administrátoři PPSOP.cz.
  PPSOP.cz si vyhrazuje právo na změnu a doplnění těchto podmínek, změny oznámí upozorněním na svém webu a na blogu v příspěvcích o FOTOsoutěži.

  * Výhru je možné nárokovat přímo u nás na info@ppsop.cz do 1 měsíce od vyhlášení výsledků soutěže na daný měsíc. Pokud se výherce do té doby neozve, výhra propadne. Výhru není možné uplatnit zpětně, vyplatit v hotovosti a slevu není možné kombinovat s jinými slevami a akcemi. Sleva neplatí na novinky v portfoliu kurzů PPSOP.cz (v roce 2023 kurzy Krajina kolem dokola a Fotografujeme jídlo a zátiší). Vzhledem k ochraně osobních údajů výherce zasláním své adresy/emailu potvrzuje, že se s touto skutečností seznámil a plně souhlasí s těmito podmínkami.

Důležitá informace o ochraně osobních údajů:

Vložením vaší fotografie/fotografií výslovně souhlasíte s tím, že PPSOP.cz je oprávněna použít v souladu s §12 zákona č. 40/1964 Sb., v platném znění občanského zákoníku vámi uvedené jméno, příjmení a město pro účely vyhlášení nejlepších záběrů na internetu (blog PPSOP.cz a Facebook PPSOP.cz) a taktéž zveřejnit vaše fotografie. V případě, že vybereme vaši fotografii v rámci „Best shot of…“ zároveň souhlasíte se zařazením všech vámi poskytnutých osobních údajů do naší databáze vedené pouze za účelem zaslání vaší výhry v soutěži a se zpracováním údajů pro účely předání výhry a to na dobu do odvolání vašeho souhlasu. V případě, že se na fotce nachází nějaká osoba/osoby, jejím vložením do soutěže zároveň potvrzujete, že byly zachovány autorská práva a práva na ochranu osobnosti dané osoby/osob ve smyslu platné legislativy. PPSOP.cz nepřebírá žádnou právní odpovědnost za autora zaslané fotografie. Pokud máte další dotazy k ochraně vašich osobních údajů, navštivte naši web stránku zde.

#ppsopcz #fotosoutezppsop #fotokurzyonline #kurzyfotografie

SLAVÍME 11. NAROZENINY – SLEVA 20% na naše vybrané online fotokurzy! Slevový kód BDAY20

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top