Od studentů kurzu „Fotografujeme jídlo a zátiší“ – mňam!

📷 Online fotokurz FOTOGRAFUJEME JÍDLO A ZÁTIŠÍ 📷

naše NOVINKA 
začínáme již v pátek 5.4. 2024
!! A POZOR, S KUPONEM JAZ10 SLEVA 10% !!
(podmínky akce níže)

Pojďme spolu vytvořit působivé snímky zátiší – s jídlem i bez!
Vítejte v pohodovém kurzu, kde je dobré jídlo a pití, v kurzu, kde se může drobit a ujídat, kde je vítáno pohodlné domácí oblečení, hravost, dostatek času a kreativní fotografické nápady. 😉👇

autor a instruktor: Květa Trčková
OCENĚNÍ V MEZINÁRODNÍCH SOUTĚŽÍCH: Fine Art Photography Award – nominace série Still Life Chiaroscuro, Pink Lady Food Photographer of the Year – druhé místo v kategorii Award for Innovation, vítězná fotografie byla následně vybrána na přední stranu časopisu Professional Photo.

Naše instruktorka Květka vám v kurzu předá vše, co ví a umí, provede vás celým procesem od začátku do konce, od výběru úhlu a ohniska, přes typ osvětlení, kompozici, styling až po konečné úpravy.

PŘIDEJTE SE K NÁM DO KURZU I VY!


JAK V KURZU FOTILI NAŠI STUDENTI?


CO VÁS V KURZU ČEKÁ?

4 lekce + 4 bonusy | 240 stran, 150+ fotografií | 13 videí a 55 stran bonusů | 5 týdnů kreativní atmosféry | 8 fotografických zadání (2 v každé lekci) |  hodnotná zpětná vazba | fórum otázek a odpovědí a skvělá foto komunita!

TENTO KURZ CHCI!

!! A POZOR, S KUPONEM JAZ10 SLEVA 10% !!


CO O KURZU NAŠI STUDENTI ŘÍKAJÍ?

Od kurzu jsem měla velká očekávnání a je perfektní. Materiály srozumitelné s nádhernými fotkami a Květky zpětné vazby – přesně takové, jaké jsem si přála!
-Tereza Píchová

Moc děkuji za skvělý kurz. Přiznám se, že jsem se zpočátku do tohoto kurzu moc nehrnul, protože fotit jídlo není úplně něco, z čeho bych byl na větvi. Ale jsem rád, že jsem se nakonec rozhodl, že do toho jdu!
-Jakub Marenčák

Byla to velmi intenzivní škola fotografování, nad očekávání kreativní a zábavná, neuvěřitelně poučná, pro mne znamená velký posun v přístupu a uvědomování si souvislostí ve focení!
-Klára Kreysová


PŘIDEJTE SE DO KURZU HNED TEĎ!

!! A POZOR, S KUPONEM JAZ10 SLEVA 10% !!

#ppsopcz #onlinefotokurzy #fotokurzy #fotokurzyonline #kurzyfoceni #kurzyfotenia #zatisi #jidloazatisi

Akce JAZ10 – slevový kód platí pouze na kurz Fotografujeme jídlo a zátiší, sleva není automatická, kupon je nutné zadat přímo při nákupu do příslušného slevového políčka a cena se sníží přímo v nákupním košíku. Platnost kuponu končí 5.4. 2024. Slevu není možné nárokovat v hotovosti a zpětně ani kombinovat s jinými slevami (při nákupu je možné použít pouze jeden slevový kód).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top