Téma Fotoprojektu 52/2021 – PADESÁT DVA (1/52)

Vítejte! Startujeme 7. ročník Fotoprojektu 52! Jsme rádi, že jste tu s námi, připraveni a odhodláni postavit se vstříc týdenním fotografickým výzvám. Srdečně zdravíme ty, co s námi již nějaký ten čtvrtek fotí, a co nejsrdečněji vítáme účastníky nové! Nechť vám je tu s námi hezky a milo a ať vám to fotí až do konce roku! 


1/52 – PADESÁT DVA


termín nahrání fotek nejpozději do neděle 17.1. 2021

(c) Barbora Blahová


Praktické informace pro nové účastníky:

 1. AKTUÁLNÍ FOTOVÝZVA
  V tomto fotoprojektu jde o fotografickou výzvu – fotografie tedy musí být AKTUÁLNĚ NAFOCENÁ AŽ PO vyhlášení tématu. Archiv neplatí, buďte k ostatním fér!
 2. KAM NAHRÁT FOTOGRAFIE
  Fotografie se nahrávají přímo (ne jako link) na Stenu/Zeď/Wall na Facebook-u skupiny Fotoprojekt 52 | PPSOP.cz*
 3. TERMÍN NAHRÁNÍ FOTEK
  Ze všech fotek v daném týdnu vytváříme v neděli večer/pondělí album, proto termín pro odevzdání fotek je do neděle následujícího týdne. Pokud si v albumu svou fotku nenajdete, není to žádný záměr, v množství fotek ji můžeme prostě jen omylem přehlédnout, případně jste ji možná vložili po termínu – v obou případech si ji, prosíme, doplňte do albumu sami.
 4. JEDNA FOTOGRAFIE
  Téma se vyhlašuje vždy ve čtvrtek, případně v pátek. Nahrává se pouze JEDNA fotografie, kterou jste v daný týden na vyhlášené téma nafotili. Pokud chcete ukázat více fotek, vložte je do komentáře k vaší fotografii. 
 5. ČÍSLO A NÁZEV TÉMATU
  Pište, prosíme, k fotografii číslo týdne a název tématu. Pokud si najdete čas, bude skvělé, když napíšete i nějaké detaily – technické nastavení, okolnosti, za kterých byla fotka nafocená a podobně.

*Věnujte, prosíme, pozornost pravidlům přijetí do skupiny a pravidlům členství. Děkujeme.

Foťte s námi, těšíme se na vaše fotky!

PPSOP.cz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top