Velký FOTOHOROSKOP 2021

Letošní rok bude fotograficky výjimečný, plný fotografických příležitostí, ale i nástrah. To, co nás fotografy v roce 2021 čeká, nám měly prozradit hvězdy, jenže protože jsme je dlouho do noci fotili, nad ránem zhasly a nic nám neřekly. Proto jsme se stejně jako loni na fotografické vyhlídky nového roku zeptali hvězdice. A máme pro vás skvělé zprávy!

Chcete vědět, co vás opravdu čeká? Speciálně pro fanoušky PPSOP.cz je tu

VELKÝ FOTOHOROSKOP 2021

Kozoroh/Kozorožec

Vysokohorskou foto-turistiku sice nemilujete jako koza drbání, ale zkuste se překonat a svou dovolenou naplánujte na Vyšný Tvarožec. Tento rok vám totiž bude nebe nakloněné a čím výše budete k obloze stoupat, tím hvězdnější budou vaše fotky. A když budete jen trochu šikovní a mít aspoň krapet pověstného fotografického štěstí, postavíte stativ v nerovném hornatém terénu tak vodorovně, že vám to i fotografové narození ve znamení Váhy budou závidět.

Vodnář/Vodnár

Začiatkom roka o vás Ryby rozšíria vlnu neprávd, že sa vraj bojíte vody, ale inak sa vám bude tento rok dariť. Chytia vás vodné športy a snáď konečne zrealizujete aj fotenie pod vodou, po ktorom tak dlho túžite.  Zo vzťahov to bude najlepšie fungovať s Váhami, podľa postavenia hviezd s nimi totiž tento rok budete vo vodováhe. Celkovo však nebudete na suchu, chytíte ten správny dych a vietor do plachiet!

Ryby

Čeká vás skvělý fotografický rok a pokud budete fotit s námi, budete se cítit jako ryba ve vodě. Nedejte na podvodníky, co vás budou lákat na fotogenická místa a raději si zajeďte k širokým – hlubokým vltavským tůním nebo k tichých vodám, co melou břehy. Pokud máte rádi pohyb a ještě raději ho mrazíte, vyražte k řece. Vyhněte se však Bečvě, tam moc pohybu nezmrazíte, tam je poslední dobou mrtvo.

Beran/Baran

Nebude zo psa slanina, ani z vlka baranina! Pri fotení však tento rok bude poriadna psina, to vám garantujeme. Určite si to bravúrne užijete a nafotíte niečo brilantné, nesnažte sa však tvrdohlavo brániť jedeniu brokolice , berte si so sebou vždy nabité baterky a nebliakajte na Blížencov. Vyhýbajte sa barom, bralám a baranidlám!

Býk

Milí býci, už jste někdy fotili babyku a navštívili Bydžov či Přibyslav? Pokud ne, letos je ta nejlepší chvíle to napravit. Červená barva na věžích místních kostelů vaše fotoaparáty nezastaví, závěrky budou cvakat v rytmu Paso-doble. Nechceme předjímat, ale něco nám říká, že letos budete mít na focení ideální podmínky a minimálně jednou se vám podaří nafotit červánky a na noční obloze zachytit Červeného trpaslíka. Při editování fotek doporučujeme popíjet červené víno, jen tak zvládnete zkrotit svoji zuřivost a rozproudit fotografickou vášeň.

Blíženci

Minulý rok vášmu znameniu prial zo všetkých najmenej, ale máme pre vás dobrú správu – heslo “nepribližovať sa” sa postupne tento rok odplíži do nenávratna. Kým sa tak stane, pozrite sa zblízka aspoň na niečo blikavé, ale dajte si pozor, aby vás nerozboleli oči alebo aby na vás pri tom nikto nenabliakal. Pri fotografovaní sa tento rok priam zbláznite do bleskov. Ale pozor – nepriblížte sa príliš blízko, aby ste si neublížili!

Rak

Čeká vás raketový start a pokud se budete držet hesla, že „nejlepší fotografie se může skrývat za vámi“ a při odpalování budete používat dálkovou spoušť, skvělé fotky budou přibývat jak houby po dešti. Fotografické úspěchy zaznamenáte především na tenisovém, squashovém a badmintonovém hřišti a to zejména tehdy, když budete utíkat před raketou směřující na váš objektiv. Tak rychle a skvěle couvat totiž nikdo jiný – než vy raci – neumí.

Lev

Tento rok zabudnete na image Lenina a zapustíte leviu hrivu, následkom čoho na vás budú všetci ostatní žiadúco vystrkovať pazúriky. Mňau! Fotograficky tiež nebudete lenivo levitovať a opustíte tempo leňochoda – láka vás totiž lov na levandule! Leukoplast na ľavý malíček a hor sa fotograficky poposunúť  na vyšší level! Najväčší pozor si musíte dávať na alergiu na lepok… a na leoparda!

Panna

Milé panny, pokud jste minulý rok obtížně hledaly foto-parťáka na foto-výlety do panenské přírody či Panamy, letos tomu tak nebude. Vaši foto-kamarádi už nebudou házet mincí komu dát přednost, zda vám či orlovi, letos je totiž nově ve hře pes. A když budete mít fotografické štěstí a nebudete dělat psí kusy, možná se dočkáte výletu do ZOO. V takovém případě doporučujeme vyrazit s fotoaparáty do pavilonu dravců.

Váhy

Trochu váhame, čo vám sem napísať, neradi by sme totiž napísali niečo neuvážené. Tento rok by ste skrátka aj vy mali niekedy lepšie vážiť slová a inokedy zase nabrať odvahu a vystúpiť z davu. Len tak vyfotíte výborné fotografie! Vážne si ale myslíme, že sa vám to vydarí – hviezdy totiž pri vašom znamení nie sú ani trochu váhavé! Wow.

Štír/Škorpión

Milí štíři, letošní rok vám bude nakloněný, tak se nebojte jít dobrý záběrům naproti a vylezte společně s hady z dír a vystrčte knír. A když se vám to povede dříve než na svatého Jiří, budou všichni čubrnět, jak to s fotoaparátem umí talentovaní štíři. Tak se ničeho nelekejte, na kolena při focení klidně klekejte a pro mě za mě třeba i po zemi válejte.

Střelec/Strelec

Povieme to na rovinu – všetky trefné hlášky sme si pri vašom znamení už vystrieľali minulý rok. Fakt – nestrieľame si z vás! Trúfame si ale povedať, že tento rok trafíte vašimi fotografiami klinec po hlavičke a bude to pecka ako keď guma na gatiach strelí! Tento rok sa vám skrátka bude dariť – vystrelíte dokonca aj ružu na strelnici. Dávajte si však pozor na jednu vec – nevystrieľajte si  miesto na karte príliš skoro!

Přejeme všem skvělý fotografický rok plný splněných přání!

PPSOP.cz

#ppsopcz #fotohoroskop #fotokurzyonline #ppsopfotohoroskop


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top