Téma Fotoprojektu 52/2021 – MILUJEME MONOCHROMATISMUS (37/52)

Vítejte ve třicátém sedmém týdnu sedmého ročníku Fotoprojektu 52! Původně jsme tu chtěli na úvod zahrát monotématické monodrama o monolitech, ale vznikl z toho spíš monotónní monolog o monoglotech. A tak jsme usoudili, že tentokrát bez sepisování jakékoliv monografie jdeme rovnou na věc a představíme vám Moniky monopol na vymýšlení týdenních témat hned v úvodu. Nevíme jak vy, ale my máme už pod očima monokl, z toho jak valíme voči, jaká že skvělá témata Monika vymýšlí!

Ilustrační fotky jsou tentokrát od našich instruktorů, kteří vás srdečně zvou do kurzu NAUČTE SE POUŽÍVAT BARVU KREATIVNĚ, který otevíráme 1.10.. A POZOR – máme pro vás EXTRA 15% SLEVU! Stačí v nákupním košíku zadat kód PPSOP15!


37/52 – MILUJEME MONOCHROMATISMUS


Termín nahrání fotek nejpozději do neděle 26.9. 2021

FEEDBACK – zpětná vazba k fotografiím

Na toto téma vyhlašujeme feedback, tedy možnost dostat na fotku zpětnou vazbu od našich instruktorů. Kdo má o zpětnou vazbu zájem, nechť ke své vložené fotce na téma MILUJEME MONOCHROMATISMUS připíše do popisu hastag #feedback, čímž dá najevo, že souhlasí, aby jeho fotka byla vybrána a následně ohodnocena. Instruktoři následně z takto označených fotek pár vyberou a formou videa poskytnout férové hodnocení s případným doporučením, jak fotku posunout o level výš.


Foťte s námi, těšíme se na vaše fotky!

PPSOP.cz

Předchozí témata Fotoprojektu 52

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top