Téma Fotoprojektu 52/2023 – NAROZENÝ/Á VE ZNAMENÍ… (1/52)

Milí fotografičtí přátelé, fotonadšenci, vítejte na palubě 9. ročníku Fotoprojektu 52 PPSOP.cz. Jsme rádi, že jste tu s námi a můžeme společně vyplout vstříc týdenním fotografickým výzvám. Zpátky ni krok! 😀

Zdravíme ty, co s námi již nějaký ten čtvrtek fotí (představte si, že jsou mezi námi tací, co dokonce 8×52 = 416 čtvrtků) a také vítáme účastníky nové! Nechť vám je tu s námi hezky a milo a ať je pro vás projekt stejnou motivací, inspirací a každotýdenní závislostí jako už osm let pro nás.

No a jak jinak začít než vzájemným seznámením. Nemáme však ve zvyku dávat autoportrét jako první téma a jinak tomu nebude ani letos. Představíme se skrz svá znamení. Jsme velmi zvědaví, kolik je mezi námi ryb, raků, vah, střelců, vodnářů a jiných…

A protože je to zahajovací téma, prosíme, abyste k vložené fotografii připsali i něco o sobě, jak dlouho s námi fotíte, co nejraději fotíte, co děláte, když nefotíte a tak…

Vše nejlepší do nového roku, ať nám nadále focení a společné sdílení fotozážitků dělá jen radost a profotíme se rokem 2023 ve zdraví!

NAROZENÝ/Á VE ZNAMENÍ…

1/52

(c) Bryan Peterson

Termín nahrání fotek nejpozději do neděle 15.1. 2023


Praktické informace pro nové účastníky

 1. AKTUÁLNÍ FOTOVÝZVA
  V tomto fotoprojektu jde o fotografickou výzvu – fotografie tedy musí být AKTUÁLNĚ NAFOCENÁ AŽ PO vyhlášení tématu. Archiv neplatí, buďte k ostatním fér!
 2. KAM NAHRÁT FOTOGRAFIE
  Fotografie se nahrávají přímo (ne jako link) na Stenu/Zeď/Wall do Facebookové skupiny Fotoprojekt 52 | PPSOP.cz*
 3. TERMÍN NAHRÁNÍ FOTEK
  Ze všech fotek v daném týdnu vytváříme v pondělí album, proto termín pro odevzdání fotek je do neděle následujícího týdne. Pokud si v albumu svou fotku nenajdete, není to žádný záměr, v množství fotek ji můžeme prostě jen omylem přehlédnout, občas na Facebook neukazuje všechny fotky, případně jste ji možná vložili po termínu – ve všech případech si ji, prosíme, doplňte do albumu sami.
 4. JEDNA FOTOGRAFIE
  Téma se vyhlašuje vždy ve čtvrtek, případně v pátek. Nahrává se pouze JEDNA fotografie, kterou jste v daný týden na vyhlášené téma nafotili. Pokud chcete ukázat více fotek, vložte je do komentáře k vaší fotografii.
 5. ČÍSLO A NÁZEV TÉMATU
  Pište, prosíme, k fotografii číslo týdne a název tématu. Pokud si najdete čas, bude skvělé, když napíšete i nějaké detaily – technické nastavení, okolnosti, za kterých byla fotka nafocená a podobně.

*Věnujte, prosíme, pozornost pravidlům přijetí do skupiny a pravidlům členství. Děkujeme.

#ppsopcz #fotokurzyonline #fotoprojekt52 #p52

Pro každodenní inspiraci se přidejte do naší fotokomunity!

FOTOKLUBOVNA.cz

FOTOPROJEKT 52

Předchozí témata Fotoprojektu 52

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top