Téma Fotoprojektu 52/2023 – V PROTISVĚTLE (21/52)

Víte, jaké číslo vyjde, když sečtete prvních šest přirozených čísel? Ano, přesně to číslo, které značí, v kolikátém žijeme století a zároveň také číslo, které nám napoví, kolikáté právě vyhlašujeme téma. A to by bylo, aby tato matematická hádanka zůstala nerozluštěna! Ale kdyby snad ještě nějaký vysokoškolsky vzdělaný lingvista netušil, dáme ještě jednu nápovědu – je to číslo složené, má 4 dělitele a najdete ho mezi čísly Motzkina a zároveň i mezi Fibonacciho čísly.

Že vás tyto matematické hádanky baví? No super, máme pro vás další… Kolik můžete ušetřit při koupi kurzu NAUČTE SE VIDĚT A KOMPONOVAT KREATIVNĚ, když zadáte slevový kód KOMPO20? Správnou odpověď zjistíte, když si kurz zakoupíte! 🙂 Začínáme již příští pátek 2.6. a POZOR – tento rok ho otevíráme pouze 1x a to právě teď! Tak si to nenechte ujít.

A jak tu tak vymýšlím matematické hádanky, říkám si, že možná škoda, že nevyhlašujeme nějaké matematické téma 🙂 I když vlastně to chápu, neboť protisvětlo je parádní téma. Není úplně jednoduché k nafocení, ale věříme, že galerie fotek bude stát za to!


V PROTISVĚTLE

21/52

(c) Monika Banas

Termín nahrání fotek nejpozději do neděle 4.6. 2023


Ilustrační fotky jsou tentokrát z archivů našich instruktorů.

#ppsopcz #fotokurzyonline #fotoprojekt52 #p52

Pro každodenní inspiraci se přidejte do naší fotokomunity!

FOTOKLUBOVNA.cz

FOTOPROJEKT 52

Předchozí témata Fotoprojektu 52

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top