Téma Fotoprojektu 52/2023 – AUTOPORTRÉT (4/52)

Stalo se takovým krásným zvykem, že z kraje fotoprojektu zadáváme téma, které tak trochu poodhalí who is who (čti hú is hú… a ne, nemyslíme tím název Cimrmanovy encyklopedie ze železničního prostředí „Vlak je vlak“). Téma, díky kterému se hezky pěkně vzájemně seznámíme, zhodnotíme, kdo jak za ten rok zkrásněl,… a prostě tak. Navíc určitě by se po roce hodila nová profilovka, tak není na co čekat. A tak vyhlašujeme nejoblíbenější téma právě teď!

A asi chápeme, proč je nejoblíbenější. Je to totiž nejlepší a nejjednodušší způsob, jak se zlepšit ve fotografování. Jednak jsme si k dispozici 24 hodin 7 dní v týdnů a tak pro nás není problém kdykoliv a kdekoliv trpělivě pózovat, no a také jsme si nejoddanějšími modely, kteří přesně vědí, co a jak chceme nafotit a netřeba dlouhého vysvětlování a přemlouvání i do těch nejbláznivějších nápadů. A tak se těšíme, co kdo letos vymyslí, jak se kdo kreativně nafotí.

Na závěr dovolte služební hlášení – právě běží štědrá novoroční sleva 50% na naše nejžádanější online fotografické kurzy pro začátečníky a mírně pokročilé Naučte se exponovat kreativně 1 a 2Tak pokud jste zvažovali, zda kurzy nevyzkoušet, nyní je ten správný čas!

původně 1999 Kč, nyní POUZE 999 Kč!

A ještě připomínáme, že ostatní naše online kurzy můžete do 31.1. koupit za nižší cenu, od února dojde po deseti letech k úpravě cen kurzů. Ano, milí přátelé, deset let jsme pro vás drželi stále stejné ceny, ale jistě chápete, že vzhledem k situaci už to není možné. Ale nebojte, fotografické nadšení, profesionální přístup a skvělá atmosféra v kurzech zůstává samozřejmostí, investic do našich kurzů nebudete litovat! A tak pokud letos zvažujete absolvovat nějaký z našich online fotografických kurzů, doporučujeme se předzásobit do konce ledna. Těšíme se na setkání v našich kurzech!

AUTOPORTRÉT

4/52

(c) Šárka Košatecká

Termín nahrání fotek nejpozději do neděle 5.2. 2023


Ilustrační fotky jsou z archivu minulého ročníku fotoprojektu, kdy téma „Autoportrét“ bylo ve třetím týdnu. Překvapivě většina autoportrétů byla černobílých, zajímavé zjištění…

#ppsopcz #fotokurzyonline #fotoprojekt52 #p52

Pro každodenní inspiraci se přidejte do naší fotokomunity!

FOTOKLUBOVNA.cz

FOTOPROJEKT 52

Předchozí témata Fotoprojektu 52

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top