Téma Fotoprojektu 52/2024 – AUTOPORTRÉT (TOTO JSEM JÁ) (2/52)

Vítejte ve druhém týdnu desátého ročníku Fotoprojektu52! Tento rok jsme se rozhodli, že nebudeme dlouho napínat a nejoblíbenější téma vyhlásíme co nejdřív, tedy nyní. Téma, na které všichni čekáme a nemůžeme se ho dočkat. Téma, díky kterému se hezky pěkně vzájemně seznámíme, zhodnotíme, kdo jak za ten rok zkrásněl, omládl… a prostě tak.

Ano, letos už ve druhém týdnu, kdy je ještě šance, že svá předsevzetí nafotit celý projekt stále plníme.

Prosíme, přidejte k fotce i komentář, jak dlouho s námi fotíte, jak jste na naší školu natrefili, jestli už jste absolvovali nějaký náš kurz a tak podobně. Případně nějakou zajímavost z vašeho osobního či pracovního života. Prostě takové představení kdo, co, jaký, který, čí, jenž… Děkujeme!

Na závěr dovolte služební hlášení – právě běží štědrá novoroční sleva 50% na naše nejžádanější online fotografické kurzy pro začátečníky a mírně pokročilé Naučte se exponovat kreativně 1 a 2Tak pokud jste zvažovali, zda kurzy nevyzkoušet, teď je ten správný čas!

původně 1999 Kč, nyní POUZE 999 Kč!


AUTOPORTRÉT (TOTO JSEM JÁ)

2/52

(c) Jakub Marenčák

Termín nahrání fotek nejpozději do neděle 21.1. 2024


Ilustrační fotky jsou z archivu minulého ročníku fotoprojektu, kdy téma „Autoportrét“ bylo ve čtvrtém týdnu. 

Praktické informace pro nové účastníky

 1. AKTUÁLNÍ FOTOVÝZVA
  V tomto fotoprojektu jde o fotografickou výzvu – fotografie tedy musí být AKTUÁLNĚ NAFOCENÁ AŽ PO vyhlášení tématu. Archiv neplatí, buďte k ostatním fér!
 2. KAM NAHRÁT FOTOGRAFIE
  Fotografie se nahrávají přímo (ne jako link) na Stenu/Zeď/Wall do Facebookové skupiny Fotoprojekt 52 | PPSOP.cz*
 3. TERMÍN NAHRÁNÍ FOTEK
  Ze všech fotek v daném týdnu vytváříme v pondělí album, proto termín pro odevzdání fotek je do neděle následujícího týdne. Pokud si v albumu svou fotku nenajdete, není to žádný záměr, v množství fotek ji můžeme prostě jen omylem přehlédnout, občas nám Facebook neukazuje všechny fotky, případně jste ji možná vložili po termínu – ve všech případech si ji, prosíme, doplňte do albumu sami.
 4. JEDNA FOTOGRAFIE
  Téma se vyhlašuje vždy ve čtvrtek, případně v pátek. Nahrává se pouze JEDNA fotografie, kterou jste v daný týden na vyhlášené téma nafotili. Pokud chcete ukázat více fotek, vložte je do komentáře k vaší fotografii.
 5. ČÍSLO A NÁZEV TÉMATU
  Pište, prosíme, k fotografii číslo týdne a název tématu. Pokud si najdete čas, bude skvělé, když napíšete i nějaké detaily – technické nastavení, okolnosti, za kterých byla fotka nafocená a podobně.

*Věnujte, prosíme, pozornost pravidlům přijetí do skupiny a pravidlům členství. Děkujeme.

Pro každodenní inspiraci se přidejte do naší fotokomunity!

FOTOKLUBOVNA.cz

FOTOPROJEKT 52

Předchozí témata Fotoprojektu 52

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top