Téma Fotoprojektu 52/2024 – PEACH FUZZ (3/52)

Vítejte ve třetím týdnu desátého ročníku Fotoprojektu52! Ani letos nesmí mezi tématy chybět fotky, na kterých se objeví BARVA ROKU. Už jste zjišťovali, která to letos je?

Po loňské Viva Magenta a letech fialových, modrých a studených barev je barvou roku teplý jemný pastelový broskvový odstín jménem PEACH FUZZ.  Vybrali jsme barvu vyzařující teplo a moderní eleganci. Odstín, který rezonuje soucitem, nabízí náruč objetí a jednoduše spojuje mladistvé s nadčasovým.“  Shrnula v oficiálním vyjádření Leatrice Eiseman, výkonná ředitelka Pantone Color Institute.  Barva roku 2024 se zaměřuje na komunitu a důležitost být nablízku těm, které milujeme. Teplý a přívětivý odstín Peach Fuzz vyjadřuje poselství soucitu, jeho jemnost spojuje lidi a obohacuje duši.“

A když jsme u těch barev, nabízí se připomenout, že i v naší nabídce máme kurz o barvách. Jmenuje se NAUČTE SE POUŽÍVAT BARVU KREATIVNĚ a POZORv nabídce kurzů je letos naposledy! Nepromarněte tak příležitost se ho zúčastnit! A aby rozhodování bylo jednodušší, speciálně pro vás, účastníky fotoprojektu, máme speciální kód na mimořádnou SLEVU 40%. V nákupní košík stačí zadat do příslušného políčka: PEACHFUZZ40 a sleva je vaše! Slevová akce je časově omezená, platí pouze do 31.1.2024.


PEACH FUZZ

3/52
Zdroj: pantone.com

Termín nahrání fotek nejpozději do neděle 28.1. 2024


Praktické informace pro nové účastníky

 1. AKTUÁLNÍ FOTOVÝZVA
  V tomto fotoprojektu jde o fotografickou výzvu – fotografie tedy musí být AKTUÁLNĚ NAFOCENÁ AŽ PO vyhlášení tématu. Archiv neplatí, buďte k ostatním fér!
 2. KAM NAHRÁT FOTOGRAFIE
  Fotografie se nahrávají přímo (ne jako link) na Stenu/Zeď/Wall do Facebookové skupiny Fotoprojekt 52 | PPSOP.cz*
 3. TERMÍN NAHRÁNÍ FOTEK
  Ze všech fotek v daném týdnu vytváříme v pondělí album, proto termín pro odevzdání fotek je do neděle následujícího týdne. Pokud si v albumu svou fotku nenajdete, není to žádný záměr, v množství fotek ji můžeme prostě jen omylem přehlédnout, občas nám Facebook neukazuje všechny fotky, případně jste ji možná vložili po termínu – ve všech případech si ji, prosíme, doplňte do albumu sami.
 4. JEDNA FOTOGRAFIE
  Téma se vyhlašuje vždy ve čtvrtek, případně v pátek. Nahrává se pouze JEDNA fotografie, kterou jste v daný týden na vyhlášené téma nafotili. Pokud chcete ukázat více fotek, vložte je do komentáře k vaší fotografii.
 5. ČÍSLO A NÁZEV TÉMATU
  Pište, prosíme, k fotografii číslo týdne a název tématu. Pokud si najdete čas, bude skvělé, když napíšete i nějaké detaily – technické nastavení, okolnosti, za kterých byla fotka nafocená a podobně.

*Věnujte, prosíme, pozornost pravidlům přijetí do skupiny a pravidlům členství. Děkujeme.

Pro každodenní inspiraci se přidejte do naší fotokomunity!

FOTOKLUBOVNA.cz

FOTOPROJEKT 52

Předchozí témata Fotoprojektu 52

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top