Téma Fotoprojektu 52/2024 – SKLO V KUCHYNI (4/52)

Protože už jste určitě netrpěliví, jaké téma se objeví ve čtvrtém týdnu, nebudeme vás napínat a zdržovat úvodním textem, zavedeme vás do kuchyně a jdeme rovnou na věc! A nejlépe na tu ze skla. Užijte si příjemné chvíle v kuchyni strávené něčím jiným než vařením!

A ještě jen připomínáme, že stále běží štědrá novoroční sleva 50% na naše nejžádanější online fotografické kurzy pro začátečníky a mírně pokročilé Naučte se exponovat kreativně 1 a 2Tak pokud jste zvažovali, zda kurzy nevyzkoušet, teď je ten správný čas! Začínáme 2.2. 2024 a těšíme se na vás!

původně 1999 Kč, nyní POUZE 999 Kč!


SKLO V KUCHYNI

4/52

(c) Katarína Galdunová‎

Termín nahrání fotek nejpozději do neděle 4.2. 2024


Praktické informace pro nové účastníky

 1. AKTUÁLNÍ FOTOVÝZVA
  V tomto fotoprojektu jde o fotografickou výzvu – fotografie tedy musí být AKTUÁLNĚ NAFOCENÁ AŽ PO vyhlášení tématu. Archiv neplatí, buďte k ostatním fér!
 2. KAM NAHRÁT FOTOGRAFIE
  Fotografie se nahrávají přímo (ne jako link) na Stenu/Zeď/Wall do Facebookové skupiny Fotoprojekt 52 | PPSOP.cz*
 3. TERMÍN NAHRÁNÍ FOTEK
  Ze všech fotek v daném týdnu vytváříme v pondělí album, proto termín pro odevzdání fotek je do neděle následujícího týdne. Pokud si v albumu svou fotku nenajdete, není to žádný záměr, v množství fotek ji můžeme prostě jen omylem přehlédnout, občas nám Facebook neukazuje všechny fotky, případně jste ji možná vložili po termínu – ve všech případech si ji, prosíme, doplňte do albumu sami.
 4. JEDNA FOTOGRAFIE
  Téma se vyhlašuje vždy ve čtvrtek, případně v pátek. Nahrává se pouze JEDNA fotografie, kterou jste v daný týden na vyhlášené téma nafotili. Pokud chcete ukázat více fotek, vložte je do komentáře k vaší fotografii.
 5. ČÍSLO A NÁZEV TÉMATU
  Pište, prosíme, k fotografii číslo týdne a název tématu. Pokud si najdete čas, bude skvělé, když napíšete i nějaké detaily – technické nastavení, okolnosti, za kterých byla fotka nafocená a podobně.

*Věnujte, prosíme, pozornost pravidlům přijetí do skupiny a pravidlům členství. Děkujeme.

Pro každodenní inspiraci se přidejte do naší fotokomunity!

FOTOKLUBOVNA.cz

FOTOPROJEKT 52

Předchozí témata Fotoprojektu 52

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top