Téma Fotoprojektu 52 – ČAJOVÉ DÝCHÁNKY (48/52)

Jestli se vám tento způsob podzimu zdá poněkud nešťastným, pak vezměte fotoaparát do ruky a zůstaňte v naší společnosti. My vám totiž dopřejeme odpočinek a krásné fotografické téma. Není nadto usadit se do křesla ke krbu, uvařit si šálek lahodného čaje a s knihou v ruce jedním okem sledovat plápolající oheň a druhým mlhavý podzim za oknem. No ne? A přesně tento zážitek vás tento týden s námi čeká.

Čtyřicáté osmé téma Fotoprojektu52 zní ČAJOVÉ DÝCHÁNKY!

(c) Scott Stulberg

POZOR – na toto téma platí #feedback! Kdo má zájem o zpětnou vazbu, nechť ke své vložené fotce na téma ČAJOVÉ DÝCHÁNKY připíše ve skupině hastag #feedback, čímž dává najevo, že souhlasí, že může být jeho fotka vybrána a následně ohodnocena.

A kromě šťastného podzimu pro vás máme nabídku štastného pátku a to v podobě L*U*X*U*S*N*Í* slevy v rámci “BLACK (FRI)DAYS” 2020! Vybrané kurzy můžete získat ZA POLOVINU, tedy s 50% slevou! Více info ZDE.

A kdybyste si chtěli čaj vychutnat z unikátních hrnků navržených speciálně pro fotoprojekťáky a fanoušky PPSOP.cz, navštivte náš e-shop. Ježíšek vám ho do Vánoc jistě rád doručí, stačí si ho objednat včas!

Článek minulého tématu ZDE:
Téma Fotoprojektu 52 – (47/52)

PPSOP.cz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top