BLACK FRIDAY v PPSOP.cz – SLEVA 50%!

A je to tu!

!!! BLACK FRIDAY 2022 – SLEVA 50% !!!
#FOTIMZA50
#FOTIMZAPOLOVINU

DVA naše ONLINE fotokurzy, ty nejoblíbenější a nejprodávanější, zkrátka naše bestsellery, určené pro všechny z vás, kteří začínáte s fotografováním, či jste mírně pokročilí, ale chcete KONEČNĚ poznat a ovládnout svůj fotoaparát… můžete právě teď zakoupit… POZOR… POZOR… už to přijde… za POLOVIČNÍ cenu! Nejlepší a nejvýhodnější cena, jakou jsme kdy měli! To si prostě nemůžete nechat ujít, vážně!
🔻🔻🔻

NAUČTE SE EXPONOVAT KREATIVNĚ 1
a
NAUČTE SE EXPONOVAT KREATIVNĚ 2

sleva 50 % – nejvýhodnější cena
cena kurzu původně 1999,
 nyní POUZE 999 Kč!

Za polovinu získáte také

BALÍČEK NAUČTE SE EXPONOVAT KREATIVNĚ 1&2

POZOR! Tato akce je časově limitovaná!
Sleva platí POUZE do středy 30.11. do půlnoci a NEBUDE (fakt ne!) se nijak prodlužovat.
POZOR – není automatická, přímo při platbě je nutné zadat slevový kód FOTIMZA50 do políčka „Máte slevový kupón?“ a suma (cena kurzu) v nakupním košíku se pak sníží.

Vybrat si můžete kterýkoliv z termínů těchto kurzů v roce 2023:

Naučte se exponovat kreativně 1
3. únor 2023, 8. září 2023

Naučte se exponovat kreativně 2
7. duben 2023, 6. říjen 2023

Pokud jste doposud váhali, zda zkusit naše online kurzy, tak už zkrátka neváhejte – NYNÍ je ten správný čas! 

Těšíme se na vás v kurzu / kurzech!
PPSOP.cz

Slevová akce „BLACK FRIDAY 2022“ se vztahuje pouze na vybrané online fotokurzy z našeho portfólia kurzů – sleva platí na kurzy Naučte se exponovat kreativně 1, Naučte se exponovat kreativně 2, na balíček těchto dvou kurzů a na dárkové certifikáty na výše uvedené kurzy (dárkové certifikáty zakoupené na konkrétní kurz, který je v akci Black Friday 2022). Výška slevy je 50% a POZOR – není automatická, přímo při platbě je nutné zadat slevový kód FOTIMZA50. Akce neplatí na ostatní kurzy z našeho portfolia a také neplatí na dárkové poukazy na kurz dle vlastního výběru, ani na dárkové předměty (fototrička a fotohrnečky PPSOP.cz). Akce platí pouze do 30.11. 2022. Vybrat si můžete kterýkoliv z termínů daného kurzu v roce 2023. Slevu není možné vyplatit v hotovosti ani kombinovat s jinými slevami. Slevu nelze nárokovat zpětně

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top