FOTOsoutěž – měsíc ČERVENEC a SRPEN / JÚL a AUGUST 2022 – vyhodnocení!

Vyhodnocení FOTOsoutěže – BEST OF JULY and AUGUST 2022 – je tady! Z vašich 51 fotografií, které jste nám vložili do galerie naší FOTOsoutěže na téma BARVY, CHUTĚ A VŮNĚ SVĚTA„, postoupilo do finále 11 záběrů a garanti a hodnotitelé soutěže Patrik Banas a Michaela Nesvadbová z nich vybrali absolutní vítěze FOTOsoutěže – 1., 2. a 3. místo a čestná uznaní! Tu je TOP6 finální výběr.

Garant a hodnotitel soutěže:

PATRIK BANAS A MICHAELA NESVADBOVÁ – instruktoři našich bestsellerů v naší Škole Perfektní Fotografie PPSOP.cz – online fotokurzů pro všechny začátečníky a mírně pokročilé NAUČTE SE EXPONOVAT KREATIVNĚ 1 a NAUČTE SE EXPONOVAT KREATIVNĚ 2, který pro vás otevíráme v pátek 7.10. a se slevovým kuponem EXTRA15 ho získate se slevou!

Ceny do soutěže* na měsíc červenec a srpen / júl a august 2022 věnovalo vydavatelství ZONER PRESS!

1. MÍSTO
voucher v hodnotě 500 CZK na nákup knih
ze skvělého knižního portfolia Zoner Press*

2. MÍSTO
voucher v hodnotě 400 CZK na nákup knih
ze skvělého knižního portfolia Zoner Press*

3. MÍSTO
voucher v hodnotě 300 CZK na nákup knih
ze skvělého knižního portfolia Zoner Press*

1. MIESTO – JANA PALÁČKOVÁ

Tento záběr nás v galerii hned zaujal. Nafocené je zde něco zcela mimo zaběhnuté koleje. Je to originální, barevné, kreativní a technicky výborně udělané! A dle našeho vkusu nejlépe vystihuje zadané téma, proto jsme se rozhodli udělit mu první místo. Skvělý fotografický počin, Jano, gratulujeme!

(c) Jana Paláčková

2. MIESTO – ŠÁRKA KOŠATECKÁ

Tu nás fakt baví ten minimalizmus! Vyplnené architektúrou, zaujímavo naklonené na zvýraznenie diagonálneho smeru a dodanie dynamiky – a BUM! Farebný prvok vo forme prádla, pretože sa niekto práve na dovolenke vrátil z pláže na hotelovú izbu, vyhodil mokré plavky a osušky na balkón a zašiel si na obed! Téma je tu nenápadná, ale skvelo naznačená.

(c) Šárka Košatecká

3. MIESTO – BARBORA BLAHOVÁ

Kde jinde najít barvy, chutě a vůně světa než na trzích a v ulicích! Lidé při práci jsou skvělý objekt, naprosto uchváceni aktuální činností! Krásné vyplnění rámu, vynikající práce se světlem. Zajímavým bonusem je autoportrét autorky přímo nad fotografovaným objektem, který zároveň působí trochu strašidelně 🙂

(c) Barbora Blahová

HONORABLE MENTIONS – ČESTNÉ UZNANIA
ĽUBOSLAVA ISKROVÁ, HONZA MARTÍNEK, IVA ULLRICHOVÁ, LIBUŠE ZABRALOVÁ

Ďalšie skvelé veci, ktoré nás fakt zaujali a medzi ktorými sme hodne váhali. Výborná práca!

(c) Ľuboslava Iskrová
(c) Honza Martínek
(c) Iva Ullrichová
(c) Libuše Zabralová

Díky, že ste sa zapojili do našej mesačnej súťaže a tešíme sa na vaše zábery aj v našich ďalších mesačných súťažiach v roku 2022 – pred nami sú posledné dve a to za mesiace október a november 2022! V decembri 2022 mesačnú FOTOsúťaž vyhlasovať nebudeme.

POZOR – NEPŘEHLÉDNĚTE!

Prosíme výherce soutěže (autora fotografie na 1., 2. a 3. místě), aby nás kontaktovali na mail info@ppsop.cz, výhru je možné uplatnit do 4 týdnů od vyhlášení výsledků soutěže (do úterý 25.10. 2022). Děkujeme!

PPSOP.cz

#ppsopcz #fotosoutezppsop #fotokurzyonline #fotosutaz #fotosutazppsop #fotosoutez

* Výhru je možné nárokovat přímo u nás na info@ppsop.cz do 4 týdnů od vyhlášení výsledků soutěže na daný měsíc – my vás spojíme s naším partnerem fotosoutěže. Pokud se výherce do té doby neozve, výhra propadne. Výhru není možné uplatnit zpětne, vyplatit v hotovosti a slevu není možné kombinovat s jinými slevami a akcemi. Vzhledem k ochraně osobních údajů výherce zasláním své adresy/email adresy potvrzuje, že se s touto skutečností seznámil a plně souhlasí s těmito podmínkami. Další informace o pravidlech FOTOsoutěže ZDE.

Vše o FOTOsoutěži a fotogalerie měsíčních témat ZDE:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top