FOTOsoutěž – měsíc ZÁŘÍ / SEPTEMBER 2022 – vyhodnocení!

Vyhodnocení FOTOsoutěže – BEST OF SEPTEMBER 2022 – je tady! Z vašich 87 fotografií, které jste nám vložili do galerie naší FOTOsoutěže na téma „PORTRÉT KREATIVNĚ“, postoupilo do finále 17 záběrů a garant a hodnotitelé soutěže Scott Stulberg a Monika Banas z nich vybrali absolutní vítěze FOTOsoutěže – 1., 2. a 3. místo a čestná uznaní! Tu je TOP5 finální výběr.

Garant a hodnotitel soutěže:

SCOTT STULBERG – světoznámý fotograf a instruktor naší ONLINE Školy Perfektní Fotografie PPSOP.cz a MONIKA BANAS – fotografka a instruktorka naší ONLINE Školy Perfektní Fotografie PPSOP.cz, například v kurzu KREATIVNÍ FOTOTECHNIKY, který pro vás otevíráme v pátek 4.11. a s kuponem EXTRA15 ho získáte se slevou 15%!

Ceny do soutěže* na měsíc září / september 2022 věnovala PPSOP.cz!

1. MÍSTO
voucher na slevu 50% na kterýkoliv online fotokurz z našeho portfólia* a kniha o fotografování od autora Bryana Petersona s jeho podpisem

2. MÍSTO
voucher na slevu 50% na kterýkoliv online fotokurz z našeho portfólia*

3. MÍSTO
voucher na slevu 30% na kterýkoliv online fotokurz z našeho portfólia*

1. MIESTO – SOŇA ŠERÁ

Veľmi kreatívne a výrazné, páči sa mi výraz modelky-modeliek, prevod do čiernobiela aj kontrastná úprava, svetlo a celkový nápad.

(c) Soňa Šerá

2. MIESTO – RŮŽENA ODEHNALOVÁ

To je pekne snové, vyzerá to, ako scéna z filmu, divák sa musí zamýšľať, čo sa asi tak odohráva v jeho mysli. Fotenie cez sklo je kreatívne, ale často používané, avšak toto je naozaj zaujímavé sklo, ktoré urobilo zaujímavý efekt a výsledok.

(c) Růžena Odehnalová

3. MIESTO – BOB GAJDOŠ

Veľmi dobrý prevod do čiernobiela, veľmi silná kompozícia s takýmto odvážnym orezom (aj keď v ľavom hornom rohu je to možno trochu natesno), ale nafotiť niečo dobré s dymom je vždy náročné, takže výborná práca!

(c) Bob Gajdoš

HONORABLE MENTIONS – ČESTNÉ UZNANIA
MARKÉTA OGROCKÁ, NELA KUBÁNKOVÁ

Jednoducho – kreatívne! Oba zábery sa nám veľmi páčia a rovnako dobre by mohli byť aj na ocenených miestach, len ich toľko proste nemáme 🙂
Skvelá práca!

(c) Markéta Ogrocká
(c) Nela Kubánková

Díky, že ste sa zapojili do našej mesačnej súťaže a tešíme sa na vaše zábery aj v našej poslednej mesačnej súťaži v roku 2022 – za mesiac november!

POZOR – NEPŘEHLÉDNĚTE!

Prosíme výherce soutěže (autora fotografie na 1., 2. a 3. místě), aby nás kontaktovali na mail info@ppsop.cz, výhru je možné uplatnit do 4 týdnů od vyhlášení výsledků soutěže (do neděle 20.11. 2022). Děkujeme!

PPSOP.cz

#ppsopcz #fotosoutezppsop #fotokurzyonline #fotosutaz #fotosutazppsop #fotosoutez

* Výhru je možné nárokovat přímo u nás na info@ppsop.cz do 4 týdnů od vyhlášení výsledků soutěže na daný měsíc – my vás spojíme s naším partnerem fotosoutěže. Pokud se výherce do té doby neozve, výhra propadne. Výhru není možné uplatnit zpětne, vyplatit v hotovosti a slevu není možné kombinovat s jinými slevami a akcemi. Sleva neplatí na novinky v portfoliu kurzů PPSOP.cz. Vzhledem k ochraně osobních údajů výherce zasláním své adresy/email adresy potvrzuje, že se s touto skutečností seznámil a plně souhlasí s těmito podmínkami. Další informace o pravidlech FOTOsoutěže ZDE.

Vše o FOTOsoutěži a fotogalerie měsíčních témat ZDE:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top