FOTOsoutěž – nejlepší záběry za měsíc ZÁŘÍ / SEPTEMBER 2022

Nejlepší záběry – BEST OF SEPTEMBER 2022 – postupující do užšího výběru jsou tady! Z vašich 87 fotografií, které jste nám vložili do galerie naší FOTOsoutěže na téma „PORTRÉT KREATIVNĚ“, postoupilo do finále 17 záběrů. Garanti a hodnotitelé soutěže z nich vyberou absolutní vítěze – 1., 2. a 3. místo a čestná uznaní.

Ceny do soutěže na měsíc září / september 2022 věnovala PPSOP.cz!

1. MÍSTO
voucher na slevu 50% na kterýkoliv online fotokurz z našeho portfólia* a kniha o fotografování od autora Bryana Petersona s jeho podpisem

2. MÍSTO
voucher na slevu 50% na kterýkoliv online fotokurz z našeho portfólia*

3. MÍSTO
voucher na slevu 30% na kterýkoliv online fotokurz z našeho portfólia*

Garanti a hodnotitelé soutěže:

SCOTT STULBERG – světoznámý fotograf a instruktor naší ONLINE Školy Perfektní Fotografie PPSOP.cz a MONIKA BANAS – fotografka a instruktorka naší ONLINE Školy Perfektní Fotografie PPSOP.cz, například v kurzu PORTRÉT KREATIVNĚ, který právě začal a ještě se k nám můžete přidat!

A tu jsou fotografie postupující do užšího výběru, zatím jsou seřazeny náhodně bez konkrétního pořadí.

Gratulujeme finalistům a děkujeme všem! Vyhodnocení již brzy!

PPSOP.cz

#ppsopcz #fotosoutezppsop #fotokurzyonline 

Výhru je možné nárokovat přímo u nás na info@ppsop.cz do 1 měsíce od vyhlášení výsledků soutěže na daný měsíc – my vás spojíme s naším partnerem fotosoutěže. Pokud se výherce do té doby neozve, výhra propadne. Výhru není možné uplatnit zpětne, vyplatit v hotovosti a slevu není možné kombinovat s jinými slevami a akcemi. Sleva neplatí na novinky v portfoliu kurzů PPSOP.cz. Vzhledem k ochraně osobních údajů výherce zasláním své adresy/email adresy potvrzuje, že se s touto skutečností seznámil a plně souhlasí s těmito podmínkami. Další informace o pravidlech FOTOsoutěže ZDE.

Vše o FOTOsoutěži a fotogalerie měsíčních témat ZDE:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top