Téma Fotoprojektu 52/2022 – PODZIMNÍ VÝHLEDY DO KRAJINY (41/52)

Vítejte ve čtyřicátém prvním týdnu osmého ročníku Fotoprojektu52. Kam se ztrácí a mizí dny mezi čtvrtkem a čtvrtkem, je pro nás úplně stejná záhada jako ta bermudského trojúhelníku. No považte, nedávno bylo jaro, mládí se párovalo a než stihli prožít letní nečekanou lásku, je to na draka. Pokud tedy bude foukat vítr. No a to nemluvě o tom, že sotva s drakem vyběhnou na kopec, můžou se jít akorát tak klouzat.


Proto s podzimním tématem raději nebudeme otálet, aby nám do toho zima náhodou nehodila hrablo. A tak s nadhledem vezměte dalekohledy, na počasí neberte ohledy, o vhodných místech na dohled si udělejte přehledy. My už se těšíme a jsme zvědaví, jaké máte kolem sebe rozhledy. V náhledech na Facebooku pak pod drobnohledem nahlédneme na vaše podzimní pohledy.

A pokud chcete mít větší vhled do focení krajinářské fotografie, nenechte si ujít náš nový krajinářský online fotokurz KRAJINA CESTOU NECESTOU, na který se výhledově můžete těšit opět v roce 2023 ve dvou termínech – jarní a podzimně-zimní. To jen takový malý tip od nás, když v dohledné době budou ty Vánoce 🙂


41/52 – PODZIMNÍ VÝHLEDY DO KRAJINY


Termín nahrání fotek nejpozději do neděle 23.10. 2022

Ilustrační fotky jsou tentokrát od instruktora kurzu Krajina cestou necestou Mariana Béreše.

(c) Marián Béreš
(c) Marián Béreš
(c) Marián Béreš
(c) Marián Béreš
(c) Marián Béreš
(c) Marián Béreš
(c) Marián Béreš
(c) Marián Béreš
(c) Marián Béreš
(c) Marián Béreš


Foťte s námi, těšíme se na vaše fotky!

PPSOP.cz


Předchozí témata Fotoprojektu 52

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top