PPSOP.cz VIP Photo Club #20: Barbora Blahová

Máme milou „povinnost“ přivítat do našeho PPSOP.cz VIP Photo Club-u dalšího čestného člena / členku! Dalšího studenta, co s námi po fotografické cestě ušel již pořádný kus cesty a dokončil svůj jubilejní  10. online fotokurz s PPSOP.cz! Je to pro nás čest – takové důvěry, vytrvalosti a píle si nesmírně vážíme a ve formě VIP členství a s ním spojených výhod je odměňujeme.

O členství v klubu, jeho výhodách a co to vlastně obnáší, se více můžete dozvědět ZDE!

Členkou #1 našeho PPSOP.cz VIP Photo Club-u  se stala Michaela Nesvadbová, druhou členkou Dagmar Fila, třetím členem Vlastimil Babický, členkou #4 Darja Nezvalová, pátou členkou Iva Ullrichová, členkou #6 Olga Dvořáková, člen #7 je Peter Stín, osmou členkou je Martina Schönwälderová, členkou #9 Zuzana Řebíčková Minxová, desátou členkou je Šárka Drapáková, členkou #11 Mária Ševecová, dvanáctou členkou je Marta Skrejvalová, třináctou Monika Drapáková, členem #14 Tomáš Dragoun, patnáctou členkou je Květa Trčková, šestnáctým členem Jakub Marenčák, členkou #17 je Tereza Píchová, členkou #18 Markéta Ogrocká, devatenáctým členem je Klára Otáhalová a nyní vám představujeme členku #20!

Takže tadáááá!!! Dvacátým členem VIP klubu se stává… dozvíte se ve videu! :–)

Báro, ahoj a vítej v našem VIP klubu! Jsi skvělá a jsme moc rádi, že si s námi v naší fotokomunitě.


Děkujeme!


You keep shooting – foťte s námi!

PPSOP.cz

* POZOR! Změna podmínek členství – aktuální podmínky vstupu do PPSOP.cz VIP Photo Club-u (absolvování 10 kurzů z našeho portfolia) jsou platné do 31.12. 2023. Od roku 2024 bude pro vstup do PPSOP.cz VIP Photo Club-u podmínkou absolvovat minimálně 12 online fotografických kurzů z portfolia 15 kurzů naší školy.

Naše aktuální portfolio kurzů:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top