PPSOP.cz VIP Photo Club #18: Markéta Ogrocká

Máme milou „povinnost“ přivítat do našeho PPSOP.cz VIP Photo Club-u dalšího čestného člena / členku! Dalšího studenta, co s námi po fotografické cestě ušel již pořádný kus cesty a dokončil svůj jubilejní  10. online fotokurz s PPSOP.cz! Je to pro nás čest – takové důvěry, vytrvalosti a píle si nesmírně vážíme a ve formě VIP členství a s ním spojených výhod je odměňujeme.

O členství v klubu, jeho výhodách a co to vlastně obnáší, se více můžete dozvědět ZDE!

Členkou #1 našeho PPSOP.cz VIP Photo Club-u  se stala Michaela Nesvadbová, druhou členkou Dagmar Fila, třetím členem Vlastimil Babický, členkou #4 Darja Nezvalová, pátou členkou Iva Ullrichová, členkou #6 Olga Dvořáková, člen #7 je Peter Stin, osmou členkou je Martina Schönwälderová, členkou #9 Zuzana Řebíčková Minxová, desátou členkou je Šárka Drapáková, členkou #11 Mária Ševecová, dvanáctou členkou je Marta Skrejvalová, třináctou Monika Drapáková, členem #14 Tomáš Dragoun, patnáctou členkou je Květa Trčková, šestnáctým členem Jakub Marenčák, členkou #17 je Tereza Píchová a nyní vám představujeme členku #18!

Takže tadáááá!!! Osmnáctým členem VIP klubu se stává… dozvíte se ve videu! :–)

Markéto, ahoj a vítej v našem VIP klubu! Jsi skvělá a jsme moc rádi, že si s námi v naší fotokomunitě.


Děkujeme!

Naše aktuální portfolio kurzů:
Naučte se exponovat kreativně 1 , Naučte se exponovat kreativně 2Naučte se vidět a komponovat kreativněTváří v tvář – fotografujeme portrétNaučte se fotografovat detail kreativněNaučte se používat barvu kreativněZáhada blesku odhalenaFotografujeme floruPortrét kreativněDlouhá expozice ve dne v nociLightroom individuálně, Kreativní fototechniky, Fotíme lidi kdekoliv a kdykoliv


You keep shooting – foťte s námi!

PPSOP.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top